TV3

Vse o T-2 IP televiziji
ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

TV3

Odgovor Napisal/-a ally12 » 18. Sep 2007 ob 23:09

Pomoje je program TV3 u sramoto programski shemi in tud celi Sloveniji. Še večja sramota pa je, da T-2 to podpirate. Od vseh kiksev je ta za moje pojme daleč največji. Sej o tem sem že večkrat pisu u temi http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t=1004.

Če mene vprašate, sem absolutno za, da TV3 zbrišete iz programske sheme. Pol vsaj ne bojo mel osnove zahtevat, da brišete ostale programe. Država pa to podpira. 21. stoletje čas diktature!

Sicer pa dons ni dan za poudarjat švedsko-estonsko-slovenskih nesposobnih navez. Vsem prizadetim v današnjih poplavah želim čimhitrejšo umiritev razmer in čimprejšnjo vrnitev domov. :shock:
Slika

SoLoR
Model
Prispevkov: 291
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant 1000/200

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a SoLoR » 18. Sep 2007 ob 23:17

pa kva ti je... tv3 je za moje pojme eden boljsih slovenskih programov... spominja me na poptv ko so zacel k so bli res inovativni... heroes, smallvile... samo na tv3 (ne da nebi ze prej gledal celo sezono heroesev... sam vseen!)! pa se niso tolk uzad :) zdej majo ligo prvakov... od kje jim denar je pa vprasanje, sam briga me vazn da je!

rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 18. Sep 2007 ob 23:31

Tud jst ne vem, kaj te v bistvu teži.
TV3 je za PopTV najboljša komercialna televizija. Če ti gre pa tako v nos, kar ti očitno gre, je pa ne glej več.
Da bi šla iz programske sheme?? Vsak vaški kabelski operater ga ima v shemi.

Pa četudi so lastniki skandinavci al kdorkoli že, svet postaja manjši in manjši in tako konkurenca s tem večja.
Sploh ne vem, zakaj si novo temo odprl...

Uporabniški avatar
Morientes
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 4. Feb 2007 ob 19:32
T-2: Še nimam
Paket: T1 20/20
Kraj: LJ-Fuzine
Kontakt:

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a Morientes » 19. Sep 2007 ob 01:35

Predn se zapre bom še jst neki napisu. Da supstim breme :mrgreen:

SoLoR : glede Lige Prvakov, TV3 nima pojma o fuzbalu, o nadaljevankah majo ampak o fuzbalu so daleč nazaj.
Dajo uno bejbo gor, k ne zna niti enga kluba ali pa priimka pravilno izgovort, ( važn da so joške tuki ).

V bistvu je podn glede fuzbala.
Ostalo je cool, čeprov ne gledam TV3 razn kakšno tekmo pogledam kjer povsod drugje je črna slika in mi preostane sam še ta bedn TV3 in njihov bedn komentator.
Odstrant ga ni treba, nekje pa ja moram gledat LP, pa še to kmal ne bom več, sem premoran da iščem drug vir.
Ufff, mal mi je boljš. :twisted:
Uporabnik T-2 680dni - prekinil 31.3.08

SoLoR
Model
Prispevkov: 291
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant 1000/200

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a SoLoR » 19. Sep 2007 ob 01:59

Morientes napisal/-a:Predn se zapre bom še jst neki napisu. Da supstim breme :mrgreen:

SoLoR : glede Lige Prvakov, TV3 nima pojma o fuzbalu, o nadaljevankah majo ampak o fuzbalu so daleč nazaj.
Dajo uno bejbo gor, k ne zna niti enga kluba ali pa priimka pravilno izgovort, ( važn da so joške tuki ).

V bistvu je podn glede fuzbala.
Ostalo je cool, čeprov ne gledam TV3 razn kakšno tekmo pogledam kjer povsod drugje je črna slika in mi preostane sam še ta bedn TV3 in njihov bedn komentator.
Odstrant ga ni treba, nekje pa ja moram gledat LP, pa še to kmal ne bom več, sem premoran da iščem drug vir.
Ufff, mal mi je boljš. :twisted:
seveda da trenutno ni "na ravni" ki smo navajeni iz tvslo (ceprav tudi tam ni bilo super ampak samo bolje) ampak se bodo pa naucl, ce pa cez let al pa dve bo se isto se pa lahko prtozujemo :) noben se ni rodil z iskusnjami in znanjem ;) pac ljudje so veliko prehitri v kritiziranju, to je sam moje menje in itak ima vsak pravico do svojega...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Sep 2007 ob 10:43

Fantje TV3 bo s časoma najbolša SLO komercjalna TV tako, da ne šinfat dobrih kanalov. :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
morphx
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 17. Sep 2007 ob 23:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2×iptel + iptv
Kraj: Koper, ki to ni

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a morphx » 19. Sep 2007 ob 10:52

Komentatorji bi morali bit na vseh televizijah malo bolj samozavestni in skurcat tudi kako sodnisko odlocitev (ni dovolj samo Žibratov na gobec ga je treba). Včeraj tisti Janezek ni niti krhnil, da je bil pri golu Benfice offside (Werder Real nisem gledal), za 1 meter clovek. ok nema veze, sej bo, samo za bit najboljsa komercialna TV bo treba se polente pojest. Če pa mislijo konkurirat s Heroes ipd. so na napačni poti, bo potrebno tudi kako drzno, zadeto lastno produkcijo naredit, kontaktno oddajo, ne vem, repertoar je velik. Za zgled bi si lahko pogledali Italia1 (ja zopet Italia1) al pa Canale5 (sorry, najboljse poznam Italjane), verjetno po evropi obstaja se kaka huda komercialna TV.
Slika

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 19. Sep 2007 ob 11:43

Res je, da tudi mene moti, ker na TV3 zahtevajo, da se zatemni druge programe med nogometom, ampak vseeno mislim, da so takšne ideje, da bi TV3 kar brisali iz programske sheme, popolnoma neumestne...
TV3 ima drugače čisto soliden program...

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a ally12 » 19. Sep 2007 ob 11:46

Vse to kar sem prebral, sprejmem, tud Heroes, Smallville,... nikakor pa ne njihove Lige prvakov. Iz več razlogov, povedu bom dva največja.

Prvi je ta, da majo prenose že drugo leto. In ni bolš kot je blo lani, temveč slabš. Če majo pogodbo za več let, to ni vizija, k bi obetala. Včerajšnji studio - nebi zgublu besed.

Drug, še večji je pa ta, da je TV3 edini program v programski shemi T-2, zarad kterga ne moremo gledat drugih programov. Tega pa nikakor ne morm prežvet. V 21. stoletju, v času demokracije, kjer bi naj vsak zbiru, kaj bo delu, gledu,... Sej pretiravam, ampak to mamo zapisan v ustavi.
Slika

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a Balonar » 19. Sep 2007 ob 12:11

sej mogoče je offtopic .. ampak .. a si vezan na T2?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Sep 2007 ob 12:11

Sprejmete ali ne samo počasi se boste mogli navaditi, da bo TV3 pobiral smetano v nogometu. Prav tako boste drugo leto lahko evropsko prvenstvo v nogometu lahko spremljali le na TV3. Če smo preživeli F1 ko se je selila na POP Tv in k Alešiču bomo tudi nogomet .
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a odpisani » 19. Sep 2007 ob 12:19

Saj ni problem v tem, da je šel nogomet na TV3, problem je, da TV3 z zatemnitvijo onemogoča možnost izbire!

Uporabniški avatar
Morientes
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 4. Feb 2007 ob 19:32
T-2: Še nimam
Paket: T1 20/20
Kraj: LJ-Fuzine
Kontakt:

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a Morientes » 19. Sep 2007 ob 12:20

F1 še vedno lahko gledam na HRT2 :lol:

Fuzbala pa ne bom dolg gledu na TV3.

Z zgornjim postom se strinjam :mrgreen:
Uporabnik T-2 680dni - prekinil 31.3.08

Uporabniški avatar
morphx
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 17. Sep 2007 ob 23:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2×iptel + iptv
Kraj: Koper, ki to ni

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a morphx » 19. Sep 2007 ob 12:53

Ne vem kako je to z direktivami v Telekomunikacijah EU, ampak kolkr vem mora biti trg storitev sproščen, torej TV kot storitev pomoje spada noter.
Slika

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: TV3

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 19. Sep 2007 ob 13:18

ally12 napisal/-a:Pomoje je program TV3 u sramoto programski shemi in tud celi Sloveniji. Še večja sramota pa je, da T-2 to podpirate. Od vseh kiksev je ta za moje pojme daleč največji. Sej o tem sem že večkrat pisu u temi http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t=1004.

Če mene vprašate, sem absolutno za, da TV3 zbrišete iz programske sheme. Pol vsaj ne bojo mel osnove zahtevat, da brišete ostale programe. Država pa to podpira. 21. stoletje čas diktature!

Sicer pa dons ni dan za poudarjat švedsko-estonsko-slovenskih nesposobnih navez. Vsem prizadetim v današnjih poplavah želim čimhitrejšo umiritev razmer in čimprejšnjo vrnitev domov. :shock:
Itak ne gledam fuzbala....da bi pa zdej program brisali :shock: :shock: TV3 je najboljš slo program!

Odgovori