nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
hansol
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 9. Dec 2007 ob 16:47
T-2: Še nimam
Paket: 10/10

nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a hansol » 9. Dec 2007 ob 17:04

Pozdravljeni!

Sem podnajemnik v satnovanju, kličem helpdesk haj potrebujem za prijavo in podpis pogodbe. Zagotovijo mi, da je potrebna le kopija davčne številke lastnika. OK, potlej se jaz dogovorim za podpis pogodbe in tudi ta "pobiralec" pogodb ni pravi sito. Podpisali smo 12.11.2007 in mi zagotovi 14-21 dni da bo optika priključena. Pokličem čez 3 tedne na halpdesk in mi pravijo da so komaj prijeli pogodbo 28.11.2007 in da je v teku priklop in pridobivanje dodatnih soglasij !?. meni ni blo nič jasno zakaj potrebujejo soglasja saj gre po optiki in ne po telekomovem sistemu, ok malo se shladim pokličem čez kak dan in dobim spet druge info da pogodba ni bila popolna in so jo poslali lastniku itd. Kljub temu da sm jih 2x vprašal ali je potreben podpis lastnika sta mi oba trdila drugače, šele v petek sem dobil podpisane papirje od lastnika injih poslal naprej tako da se je ta odisejada končala po 1 mesecu odkar sem jaz "podpisal" pogodbo in je vprašanje če bom dobil priključek še letos vse skupaj 2 mesca.

PS.: sosed jer podpisal isti dan in so mu priključili po 16 dneh !! pri meni pa zaradi njihove napake (2x) vprašanje če bo po 60 dneh!!

lp Hansol

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a KoMar » 9. Dec 2007 ob 17:19

Ko se boš poučil o pravilih na forumu, se pa oglasi ;) Premikam v Splošno.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 9. Dec 2007 ob 17:58

To da ni soglasij pomeni ravno to, da ni bila popolna pogodba... V vsakem primeru moraš prebrati pogodbo in vse kar piše na soglasjih. Sklepam, da je šlo tudi za prenos številk. Tukaj gre pač samo za tvojo nepoučenost. Helpdesk ne more predvidevati, kaj ti misliš...
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

hansol
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 9. Dec 2007 ob 16:47
T-2: Še nimam
Paket: 10/10

Re: nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a hansol » 10. Dec 2007 ob 18:24

1. Vprašal sem ali je potreben original popis in prisotnost lastnika stanovanja in oba sta mi zatrdila osebno in helpdesk da ni potrebno in da je potrebna le kopija davčne lastnika.
2. Ni šlo za nobena soglasja ker nimam telefona le kabel
3. sosed je isti dan podisal pogodbo in ima že dobra 2 tedna optiko
4. oba sva oz. sva bila na telemachu UPC telemachu in če so še tu potrebna soglasja zakaj je prišlo pri meni do zamud!
ok v tem primeru bremza telemach.
5. helpdesk sem vprašal vse podrobnosti in jim ni bilo potrebno brati misli saj za vsako vprašanje čakaš po min 30 sek na odgovor ker uprašujejo okrog nadrejene ker so po večini študentje!
6. kr nekaj že uporabnikov t-2 je zatrdilo da je helpdesk v p*** ampak da je tehnična podpora SUPER!

7. administrator sorry za napačno odprtje teme!


lepo se imejte

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 10. Dec 2007 ob 21:22

ne jih poslusat, telih tle mislm, itak vsi nabijajo da si ti avtomatsko kriv, ni sans da bi t2 kej narobe naredu, cut the fuckin crap

Uporabniški avatar
zeecho
T-2jevec
Prispevkov: 6
Pridružen: 23. Okt 2007 ob 15:35
T-2: Še nimam
Paket: 10/768

Re: nepoučenost helpdeska in "pobiralcev" pogodb

Odgovor Napisal/-a zeecho » 13. Dec 2007 ob 18:43

Zadeva je taka, da se ne potrebuje pisnega dovoljenja lastnika, ker se ne štema oz. globje posega v hišo razen po strankinih željah. Sicer je pa za vse nevščenosti kriv podnajemnik, če se izkaže da najemodajalec nasprotuje oz. ne strinja s posegi v njegovem stanovanju, zatorej se vedno zmnete z najemodajalcem glede montaže. Za veljavno pogodbo je zadosti podpis in kopija davčne, za pooblastila T-2 hoce zadnje račune, za prenos številke pa še osebno izkaznico.

PS: potrebuješ svojo davcno in ne davcno lastnika stanovanja!
Za kakršno koli pomoči pri ponudbah, naročanju na domu ter vprašanjih glede pravilne izpolnitve pogodb se lahko obrnete name preko ZS ali mail kukmak@gmail.com

Odgovori