Stran 1 od 2

[Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 13:27
Napisal/-a okica
No moja izkušnja je zelo slaba.
Vse lepo in prav je bilo do takrat, ko je prišel serviser. Začel je s svojim delom, se spomnil, da je pozabil del za priključitev, odšel in obljubil da se vrne ob 15h. Njega nikjer. Kličem T-2 tehnična pomoč, kjer pravijo da se vrne naslednji dan. Človek pride, priključi internet, vmes 1000 telefonskih klicev,na katere se je oglaševal, priključi še prvo televizijo, potem pa se že kar pripravlja na odhod. Pa pravijo starši, kaj pa druga televizija? pa pravi tehnik, ja sej bom naslednji dan prišel. In tako ga še do danes ni bilo-približno 2 meseca. Kličem na T2, kjer mi povedo, da to ni njihova stvar in da se naj obrnemo na električarja, ki nam bo priključil ostale dele ( T2 a boste vi plačali električarja?). Meni pa je ostala luknja v sobi( zaradi kablov, ki so jih vlekli čez nadstropje), pri televizorju je samo gola žica, ki še vedno čaka, da se priključijo še drugi sestavni deli, da bom po dveh mesecih končno lahko gledala TV. Me zanima kdo bi odgovarjal, če bi ta žica pristala kje v kakšni vtičnici, da ne govorimo o posledicah. A bi to bil direktor T2? Mogoče tehniki? Mogoče nesramen tip , ki me je sprejel na moj klic? Ne vem kaj se dogaja (res je da imajo veliko dela), ampak jst tud stvar opravim do konca, ne pa samo polovično. Edino kar znajo naredit je to, da pošljejo položnico v polni ceni!

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 13:39
Napisal/-a T2_Delavec
Obveščeni odgovorni za montažo in izstavljanje računov.

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 13:59
Napisal/-a okica
Bom verjela, k bo prišel nekdo to zrihtat pa po možnosti ne čez 2 mesca.

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:00
Napisal/-a ZmAY
haha, kere scene ma ta t-2:), kaj je nimda, da slismo tvoj komentar na tole in podobne zadeve..

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:06
Napisal/-a okica
Ne vem kaj jim je. To tud mene zanima. Sam vem, da jih mam povn kufr in k bo šlo še mal čez naj ne bodo presenešeni k se bodo znašl v kakšnem časopisu. :evil:

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:11
Napisal/-a ZmAY
tako je, prov mas, dej jih v casopis :mrgreen:

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:27
Napisal/-a okica
Sej bo res treba kej tazga, da se bodo mal zamislili. Me zanima ker časopis najrajše berejo:)...Mislm kako se sploh upajo rečt, da naj električarja pokličemo??? :evil:

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:37
Napisal/-a mitja_i
Vidim, da ne marate brat splošnih pogojev. Žal. Ali pa starejših postov.
Probajte 2. odstavek 6. člena pa vam bo jasno.
T-2 ni ponudnik hišnih napeljav ampak je ponudnik storitev in opreme. Na optičnem omrežju, ki je v celoti od T-2, pa monterji večinoma dajo tudi kable do vseh sob v katerih so naše naprave.

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:51
Napisal/-a ZmAY
okica napisal/-a:No moja izkušnja je zelo slaba.
Začel je s svojim delom, se spomnil, da je pozabil del za priključitev, odšel in obljubil da se vrne ob 15h. Njega nikjer. Kličem T-2 tehnična pomoč, kjer pravijo da se vrne naslednji dan. Človek pride, priključi internet, vmes 1000 telefonskih klicev,na katere se je oglaševal, priključi še prvo televizijo, potem pa se že kar pripravlja na odhod. Pa pravijo starši, kaj pa druga televizija? pa pravi tehnik, ja sej bom naslednji dan prišel. In tako ga še do danes ni bilo-približno 2 meseca. Kličem na T2, kjer mi povedo, da to ni njihova stvar in da se naj obrnemo na električarja, ki nam bo priključil ostale dele ( T2 a boste vi plačali električarja?).
pride prklop net, en TV druzga pa ne more?? MORA, ZA TO JE PLACAN IN TO JE NJEGOVA OBVEZNOST!!
Klice t2 pa vprasa kdaj bo prsu prklopit 2. tv, pa pravjo da ni njihova stvar?? Kaksna podn bedarija je spet to?!

Dej dej vi t2jovci na temu forumu, za tist kar mate izgovor takoj napisete, kar pa nimate pa kr kao spregledate.

Zakaj je pol 1. prklopu ce to ni vasa stvar da prklaplate?

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:54
Napisal/-a okica
Pa ne če nimaš niti vseh sestavnih delov ki "naj bi bili" v paketu:) Takrat ti tud električar ne more pomagat:) mogoče bi si pa ti moral prebrat, da so v kompletu zahtevani deli za 2 tv-ja. Al naj enostavno golo žico porinem v tv?

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:56
Napisal/-a mitja_i
Lahko mi posreduješ svoj ID pa ti bom natančno povedal, kaj bi moral monter narediti.

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 15:57
Napisal/-a ZmAY
in kaksen "sestavni del" mu je mankov? a kabl misls, ce je kabl daljsi od 5m mislm da ga mors ti zagotovit ne monter?

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 16:03
Napisal/-a okica
Tisti priključek k pride na koncu žice, da lahko potem vtakneš v tv.

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 16:08
Napisal/-a ZmAY
a v scart? :lol:

Re: [Imam] 4/512+ 2x TV

Objavljeno: 13. Dec 2007 ob 16:18
Napisal/-a okica
hm..k ne vem točno kako se mu reče. tak večji črn. sam možno da je scart, zato k sm se po telefonu pogovarjala z tehnikom, mi je reku da naj pokličemo električarja in sami priključimo scart kabel. tako da je možno da je to ta kabel :D