Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori

Ali ste zadovoljni s T-2 TV

5
33
26%
4
41
32%
3
29
22%
2
17
13%
1
9
7%
 
Skupaj glasov: 129

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a music95 » 5. Feb 2008 ob 18:16

Zanima me, kako ste zadovoljni z T-2 TV, povejte, kaj manjka, kaj vas moti, kaj bi lahko popravili, kaj je dobro itd... Poleg tega, da glasujete, vas prosim tudi, da svojo oceno utemeljite... Želel bi, da daste komentar na vse (radio, tv-programi, videoteka in nasploh)...V anketo, pa date skupno oceno, kako ste nasploh zadovoljni z T-2 TV. Tema je namenjena predvsem izmenjavi mnenj in ne pluvanju po t-2 (če z njim niste zadovoljni).Moje mnenje;

TV programi: Po mojem mnenju, bi jih lahko še kaj dodali (hrvaški RTL, nemški DMAX...), sicer pa sem s ponudbo kar zadovoljen...
Radio: Kar se tiče radijskih programov jih je za kabelsko TV res malo malo... Sicer pa mi radio 1 že od začetka sploh ne deluje, našel bi se pa še kakšen...
Videoteka: Videoteki primanjkuje predvsem znanih filmov (troja, posledni samoraj, shrek, Harry Potter...) Pa tudi nadaljevanja že dodanih filmov bi lahko dodali (Resident Evil). Sicer pa je ponudba velika, tako da vseeno se vedno najde kak dober film.
Nasploh: O kockanju ravno ne morem govoriti, saj pri nas tega ne opažamo. Res je, da bi lahko že spackali tisto temo puzel (uporabniki aminotov)... Sicer, pa je razverstitev programov zelo pregledna, tudi tv spored mi je všeč, saj lahko gledaš spored za 5 programov naenkrat, pa tudi je vpogled za 1 teden nazaj. Lahko bi pa sicer dodali EPG za več programov.

Končna ocena je 4.
Slika<-- Čakal 60 dni.

Uporabniški avatar
Drache
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 5. Jan 2008 ob 15:21
T-2: Že imam
Paket: 8/1 - tel - TV
Kraj: Kranj

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Drache » 5. Feb 2008 ob 19:23

3

Kar se kockanja tice so zgleda postimal.
Kanali bi lahk bli se kaksni, pa tud vec HD programov bi lahk blo.. sicer nimam linije dovolj mocne za HDTV, sam pricakujem optiko seveda "kmalu" in pol si nameravma kupt tud en spodobn TV. Sm pr frednu gledov k ma sicer ne vem natancno kok, sam na pogled res komadn TV in je slika prov slaba, sploh se ne prikaze cez cel ekran.

Mitre
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 14. Nov 2007 ob 12:41
T-2: Že imam
Paket: internet+tv

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Mitre » 5. Feb 2008 ob 20:54

No jest sm nasplošno z internetom ful zadovoln s tv pa ne tok. S kockanjem mam še kr dost problemov sam ko resetiram modem je pol dobr. Včasih ga morm tut po večkrat na dan. Klicat se mi ne pa ne da več k itak zmer tista manj kot minuto traja vsaj ene 5 minut da mi sploh kdo dvigne pol pa tko sam linijo resetirajo in s tem u bistvu ne nardijo nč.
Kar se pa programske sheme tiče je recmo da kr ok sam glede na to kok časa že kak dober filmski program obljubljajo bi že lohk neki zrihtal predn jih konkurenca čist povozi.
lp

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 5. Feb 2008 ob 21:07

Dal bi pet, samo zaradi manjka nekaterih programov, ki so pri konkurenci, dam samo 3 :/

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 5. Feb 2008 ob 21:19

Sadarj79 napisal/-a:Dal bi pet, samo zaradi manjka nekaterih programov, ki so pri konkurenci, dam samo 3 :/
se čist strinjam

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a shorto » 5. Feb 2008 ob 23:27

3.

Nonstop neki narobe, od 150 kanalov jih 10 ne dela, neki časa so slovenski podnapisi na določenemu kanalu, nasledni dan so že srbski. Zvok kr crkne za en dan na določenemu kanalu itd... Spisek je kr dolg ;)

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 6. Feb 2008 ob 09:09

Jaz bom dal kar 5. Slika super po porodnih težavah v prvem tednu dela vse kot mora. Internet pa dela že skos tako kot mora!
Slika

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Balonar » 6. Feb 2008 ob 09:16

nimam pripomb .. v podpisu je cajt kulk ze imam T2 in samo prve tri tedne so bili problemi .. dela vse u nulo!

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a weby » 6. Feb 2008 ob 09:30

5

S programi ki jih gledam sem popolnoma zadovoljen (eni sicer stalno jokate ker ni enega in drugega programa, ampak men so te ki so zdej že čist dost)
Pol kar se tiče radija ... tega itak ne poslušam, tako da nad tem nimam mnenja.
Videoteke tut glih ne uporabljam, ampak je pa super da to obstaja!
Nasplošno je pa pri nas s TV-jem tut vse v redu ... v enem letu se nam je samo 2-3x nardil da smo mogl klicat na tehnično pomoč zarad kockanja, kar so nam tut takoj porihtal.

Tko da ja, T2TV si zasluži od mene petko.

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a killah bee » 6. Feb 2008 ob 09:41

Ocena 3 predvsem na račun teevizije. Določeni programi zadovoljiva slika na LCD TVju, HD programi so zakon, vendar jih je premalo. Predlog za HD je ABC HD kjer bi si lahko ogledali številne dobre nadaljevanke, ena izmed njih je Lost 8) Potem manjka ampak resno kak pošten filmski kanal. To je pa trenutno vse. Radia nite ne poslušam veliko, kar sem opazil in mi je super je, da je gor radio z klasično glasbo oz. jih je več. Internet pa deluje brez problema. :)

Pozabil napisat: Predvsem pa bi bilo fajn STBje nadgradit, da bi prepoznavali signale preko TTXa o spremembi formata slike 4:3 v 16:9 kot to recimo delajo na POP TVju pri oddajah Trenja, F1, A si ti tud not padu in podobnih ;-) To se vleče že precej časa in problem je pri T2 in ne POP TV :cry:
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 6. Feb 2008 ob 10:19

shorto napisal/-a:3.

Nonstop neki narobe, od 150 kanalov jih 10 ne dela, neki časa so slovenski podnapisi na določenemu kanalu, nasledni dan so že srbski. Zvok kr crkne za en dan na določenemu kanalu itd... Spisek je kr dolg ;)
se popolnoma strinjam s tabo zato tud od mene ocena 3 kajti je še dost stvari ki bi jih lahko popravili, nastavitev glasnosti kanalov sportklub in sportklub+ zvok katastrofa en ful glasen drugi ful tih tak da ko preklopiš med njima te lak kap pa nobeden ne da niti neke konkretne razlage, podnapisi enkrat so drugič niso pa tudi teletekst ne dela da bi si vsaj srbske lak vklopli 70% kanalov nepotrebnih ker je treba gledat celovitostne potrebe ne pa neke krajevne in nas filajo s temi lokalnimi kanali ki imajo včinama reklame ampak saj vemo da so ti zastojn oni pa forsirajo kvantiteto namest kvaliteto
LP Robert

DixieFlatline
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 09:55
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Mbps FTTH,IPTV,VOIP
Kraj: Kranj

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a DixieFlatline » 6. Feb 2008 ob 15:08

Ocena 4,ker je štorasto snemanje. Ko bo nPVR jim dam 5.
HulaHop naokrog!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8492
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Feb 2008 ob 15:08

TV
Kvaliteta slike odlična
Kockanja ni (zelo zelo redko)
Programska shema je pa dolgočasna lahko bi bila boljša oziroma bo mogla biti :D

Radio
Ne poslušam

Videoteka
Ne gledam je zanimiva samo predrago.

Končna ocena 4.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
dhvala
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 28. Sep 2007 ob 20:25
T-2: Že imam
Paket: 4/1 + 2 X Ip TV + 2 X Pstn
Kraj: Sp. Idrija

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a dhvala » 6. Feb 2008 ob 15:53

Tve , ocena 4 , internet pa obsolutna 5
LP dule

Slika

gio
Faca
Prispevkov: 149
Pridružen: 3. Jul 2006 ob 23:19
T-2: Že imam
Paket: Internet + TV + telefon
Kraj: Izola

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a gio » 6. Feb 2008 ob 17:21

Programska shema: 4 - ker ni par osnovnih programov.
Kvaliteta slike: 5 - kar pa itak mora biti.
Odnos do kupcev: 3 - ni komunikacije. Če nekaj naročiš, čakaš mesece čeprav je samo za aktivirati telefon ali dostaviti HDTV STB. Račun pa so mi reklamirali 5. dan po poteku roka, ko sem pozabil plačati!
Neuradna komunikacija: 5 - še dobro, da je ta forum. Lahko bi kaj iztržil od T2!
Radio in videoteko ne uporabljam. Koliko naročnikov posluša radio preko T2?
Skupna: -4.

Odgovori