Panasonic VieraLink

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a music95 » 10. Jun 2008 ob 14:12

Kupil sem novo plasmo pa me na smrt matrajo ene funkcije :nevem: :
:arrow: Prva je VieraLink pa me zanima kaj je ta funkcija kako deluje in nasploh ali je koristna in zakaj...
:arrow: Druga stvar je tipka na dalincu TV direct REC samo da tukaj se mi malo svita :idea: :idea: :idea: nekaj ma veze s snemanjem...

Uporabniki Panasonicov HELP! :D

Hvala za pomoč in LP
Slika<-- Čakal 60 dni.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1490
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a Skorc » 10. Jun 2008 ob 14:38

A v navodilih nič ne piše? Zadeve sicer ne poznam, stric Google pa mi je v enem od zadekov razložil:

Panasonic TX-32LX70P vključuje tudi funkcijo Viera Link, ki se je prej imenovala krmilnik HDAVI. Viera Link uporablja nadzorne signale iz kablov HDMI za povezovanje naprav, kot so avdio-video ojačevalniki ter HD video kamere, tako je mogoče upravljati vse naprave z daljinskim upravljalnikom Viera.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a music95 » 10. Jun 2008 ob 21:56

Np... Navodila so zelo švoh, ker so napisana SAMO v angleščini slovenskih pa nisem prejel... Če kdo ve mogoče kje bi se jih dalo dobiti...
Slika<-- Čakal 60 dni.

tado
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 12:36
T-2: Še nimam

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a tado » 12. Jun 2008 ob 09:39

Po zakonu so ti dolžani dodati navodila v slovenskem jeziku. To velja že od vstopa v Evropsko unijo.

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a music95 » 12. Jun 2008 ob 20:48

Ja kr njim povej pa se ti bodo režal u glavo...
Slika<-- Čakal 60 dni.

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a andrejs » 19. Jun 2008 ob 08:10

music95 napisal/-a:Kupil sem novo plasmo pa me na smrt matrajo ene funkcije :nevem: :
:arrow: Prva je VieraLink pa me zanima kaj je ta funkcija kako deluje in nasploh ali je koristna in zakaj...
:arrow: Druga stvar je tipka na dalincu TV direct REC samo da tukaj se mi malo svita :idea: :idea: :idea: nekaj ma veze s snemanjem...

Uporabniki Panasonicov HELP! :D

Hvala za pomoč in LP
- direct tv rec
Je funkcija kateri ti omogoča v primeru uporabe kompatibilnega rekorderja da se ti ta sam postavi na program katerega gledaš v tistem trenutku in ti takoj začne snemati. Skratka funkcija ti omogoča hitrejši začetek snemanja, saj nerabiš iskati daljinca od rekorderja, ga prižigati, nastavljati na pravilni program in ko to vse narediš lahko komaj začneš snemati. V primeru da pritisneš tipko direct TV rec se ti to vse naredi avtomatsko

- Vierralink
žaj je moj panasonic prestar da bi točno vedel kaj so funkcije lahko pa ti pomagam z nečim podobnim kar imam jaz pri mojem. Ker pač katodni tv-ji še nimajo hdmi-ja se v mojem primeru uporablja scart. funkcija pa omogoča da se lahko uporabljajo funkcije kot so direct tv rec, hkrati omogoča tudi da se iz TV v rec prekopira lista programov in tako ni potrebno posebaj nastavljati programov v rec v isti vrstni red.
Slika

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Panasonic VieraLink

Odgovor Napisal/-a music95 » 23. Jun 2008 ob 17:54

Zelo lepo si razložil hvala. Sicer pa sem se malo z nemškimi navodili mučil in neki je šlo. Vseeno HVALA
Slika<-- Čakal 60 dni.

Odgovori