Teleing

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
DeeKay
Faca
Prispevkov: 125
Pridružen: 23. Jun 2007 ob 21:02
T-2: Že imam
Paket: Internet 4/1, IPTV HD
Kraj: Gornja Radgona

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a DeeKay » 8. Jul 2008 ob 17:57

jaz že imam. no, očitno bom košarko gledal :D

Netko
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 8. Mar 2007 ob 10:35
T-2: Že imam
Kraj: Velenje

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Netko » 8. Jul 2008 ob 18:29

Š1 je tukaj. Za Š2 pa bo očitno treba še malo počakati.
Odgovor Napisal/-a Navadni Nimda
A je v redu slika, ali je spet una začasna varianta?
Kaj pa vem, meni se zdi, da je še vedno una začasna.

DeeKay
Faca
Prispevkov: 125
Pridružen: 23. Jun 2007 ob 21:02
T-2: Že imam
Paket: Internet 4/1, IPTV HD
Kraj: Gornja Radgona

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a DeeKay » 8. Jul 2008 ob 18:42

Glede kvalitete nimam kaj za reči...meni je OK

Prej sem imel Š1 in Š2, zdaj pa imam samo Š1. Kaj mučkajo?

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 9. Jul 2008 ob 09:24

Včeraj sem jim poslal par vprašanj. Ko dobim odgovore jih postam tukaj.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a buhica » 9. Jul 2008 ob 09:26

See you next year... :blbl: :lol:
Pa sem le dočakal optični dan, datum zapisan v zgodovino - 20.10.2008...

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a shorto » 9. Jul 2008 ob 12:41

Sam tak vi k ste naročil telelingmaxi djte povedat kaka je kvaliteta slike a je enaka kot pri T-2, slabša alpa kirakoli razlika?

Uporabniški avatar
ToJo
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 25. Okt 2007 ob 10:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL+dod. TV
Kraj: Vipava-Ajdovščina

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a ToJo » 9. Jul 2008 ob 12:53

Včeraj popoldne izpolnil prijavnico, danes je že priklopljeno - samo nov profil sem moral ustvariti. Kar se slike tiče - jaz nimam pripomb (glede na to, da to še vedno vse gre preko T-2 kjer do sedaj nisem imel problemov, sem prepričan, da bo tako tudi vnaprej - samo obleko so zamenjali :blbl: )
Slika

DeeKay
Faca
Prispevkov: 125
Pridružen: 23. Jun 2007 ob 21:02
T-2: Že imam
Paket: Internet 4/1, IPTV HD
Kraj: Gornja Radgona

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a DeeKay » 9. Jul 2008 ob 14:00

Jaz tudi ne vidim razlike med T-2 in Tingom.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a d_g » 9. Jul 2008 ob 14:32

Je bilo posredno že potrejno, da tehnični suport zagotavlja še naprej T-2, to pomeni, da je vir signala T-2. Razlika je pač v shemah. Tisti, ki ne ljubijo toliko športa (ali pa imajo raje Š1 in Š2 kot Sportklub, Sportklub+, NASN) in bolj xxx programe, se bodo pač odločili za Teleingovo maxi shemo. Tisti, ki bi vse, pa za obe, sam stroški bodo malo večji.

Bomo pa videli v prihodnosti kaj se bo dogajalo z obema shemama. Vsekakor gre pa za zelo povezano podjetje :blbl: pa naj rečejo eni ali drugi kaj hočejo.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a d_g » 9. Jul 2008 ob 14:36

Navadni Nimda napisal/-a:A je v redu slika, ali je spet una začasna varianta?
He he, kako diplomatsko NN tole vpraša za Š1. Sliko pa zagotavlja T-2 :rtmT2:

vuchko
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 16:28
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Optika

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a vuchko » 9. Jul 2008 ob 16:33

Mislim ej... kakšno očitno nategovanje ljudi je to sedaj z temi različnimi shemami. Prav neverjetno kako očitno. Zelo sem razočaran :mad:
Namesto da bi T-2 naredil dobro potezo in stremel k temu da bi bil enostavno najboljši tv ponudnik v Sloveniji, pa so sedaj začeli razbijati sheme in enostavno ne vključevati programov, ki so v streamu in že dejansko na voljo. Š1, Š2, TV1000 in še v prihodnje bodo kakšni... da o drugih programih, ki manjkajo v obeh shemah sploh ne govorim. Želja po enostavnem sesanju denarja od uporabnikov (4€ za 1 program :!: ) se jim bo maščevala saj uporabniki niso neumni in bodo poiskali pač ugodnejše rešitve..

Razočaran :(

cime3d
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 6. Mar 2007 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper - okolica

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a cime3d » 9. Jul 2008 ob 17:51

Nisi edini razočaran. Če hočeš met solidno shemo moreš naročit vse sheme. In vsaj da bi pol delovalo vse skupaj - en dan ne dela TV3 (pravkar), drugi dan ne dela ITA1, spored kaže itak tako točno kot une bjonde na TV3 vreme itd.
Jaz sem tudi vedno bolj razočaran. Edina stvar, ki me trenutno še drži pri T-2 je to da mam lahko preko VDSLja 2TVja. Če ne bi imel te možnosti, bi že menjal - te mučke s 2636363 paketi ki vsak stane 4€+ in v vsakem je en nov program, me ne zanimajo. Za povrh vsega, pa brez karkoli obvesit odstranijo pron iz sheme, za kar pa seveda bogi T-2 ni nič kriv (my ass). Zdej bo za vsako stvar povezano s TV lahko lepo okrivil Teleing. Slika
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Cobane » 9. Jul 2008 ob 18:58

Tudi jaz sem zelo razočaran nad zadnjimi spremembami. Očitno je T-2 podlegel pedofilskim lastnikom!

Najprej so ločili pr0n kanale od T-2 sheme in "povabili" k sodelovanju virtualnega kabelskega operaterja (vemo kakšen je lastniški delež), ki jih je sprva ponudil kot samostojno storitev - kao za obstoječe lastnike ni nobenih sprememb (to je bil samo pesek za oči, da nas odvrnejo od resničnih in pokvarjenih namer). Sedaj po dveh mesecih pa jih je vklopil v svojo (večjo) storitev in za to zahteva še podpis pogodbe. :shock:
T-2 se je kao opral vseh svinjarij rekoč, da sedaj Teleing ponuja te kanale in da niso več v njihovi pristojnosti.

Marsikdo (trenutno smo kar vsi) je podpisal pogodbo s T-2jem še v "prejšnjem režimu" z znano TV shemo, ne da pa mora sedaj te kanalu kupiti za 12 €. Čisti nateg katerega si resen operater ne bi smel privoščiti (očitno se T-2 nima za resnega operaterja). Zadnje težave z roamingom so samo še pika na i... ma kaj i, najmanj na j.

Od sedaj naprej gledam na T-2 kot na hinavskega operaterja, ki te bo zaštihal od zadaj ravno takrat, ko boš to najmanj pričakoval!

Je*e se mi za pr0n kanale, ampak T-2jev odnos je pa v pi*di! Po eni strani jim kar privoščim, da se jim ta poteza maščevala - mogoče se bodo takrat zamislili, kje so ga posrali!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a opajec » 9. Jul 2008 ob 19:26

Neuradno vprašanje na neuradnem forumu za vse T-2jevce.
Kako to, da pa preko VLCja laufajo vsi programi (SK;SK+,Š1,HBO,HBO comedy, TV1000, pr0n,...), sem pa na T-2 priključku? A ne trdite, da Teleing ponuja IPTV preko nekega svojega priključka. Prosim za "strokovno" razlago, ker sem na tem področju čisto bos, pa mi žal ni jasno kako je to mogoče. :jao: :nevem:
lp
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a opajec » 9. Jul 2008 ob 19:34

NN a potem ta stavek pomeni kaj drugega? Stavek je copy/paste iz maila,ki smo ga dobili uporabniki.

Na osnovi velikega zanimanja za ponudbo naših multimedijskih storitev na IPTV priključku T-2 smo se odločili za postavitev lastne IPTV platforme. Zato bomo od 1.7.2008 ponujali multimedijske vsebine le na lastnem IPTV priključku.

:hmm:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Odgovori