50 MB podatkov v osnovni naročnini.

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: 50 MB podatkov v osnovni naročnini.

Odgovor Napisal/-a srus » 16. Mar 2009 ob 12:01

Ali je povezava med PC Suite in telefonom vzpostavljena - to je osnova, da prideš na internet. Torej ali bluetooth oz. podatkovni kabel delujeta, ali lahko iz PC suite brskaš po datotekah na telefonu?

Ali ti ta povezava deluje?

Če je ta povezava delujoča potem se ti mora nekje v network možnostih na PC avtomatsko pojaviti možnost izbire novega modema - pri meni sta označena z Nokia E65 USB modem, če sem povezan s kablom ali Standard modem over bluetooth link. Ta modem potem izbereš v nastavitvah PC suite za dostop do interneta. Ker nabor operaterjev, ki ga pozna PC Suite še ne vsebuje T-2 (mobitel in simobil pozna), moraš nastavitve povezave nastaviti ročno - dostopna točka t-2.net username in password prazna.

Ali imaš katerega od teh modemov na voljo?

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: 50 MB podatkov v osnovni naročnini.

Odgovor Napisal/-a peterp » 24. Mar 2009 ob 09:04

Povezava nokia - PC dela, npr. slike/tone lahko prenašam na telefon in obratno. Tako da povezava do telefona očitno dela. Nokia suite 7.1 vidi USB modem, samo dozdeva se mi, da ga ne zna uporabiti. Edino kar je možno nastaviti v nokia suite je dostopna točka (t-2.net) in le-ta je nastavljena. Username/password pa sta v primeru t-2 prazna. Še slika:
Slika

Odgovori