Par stvari

Vse o T-2 mobilni telefoniji
S.S.
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Feb 2009 ob 01:31
T-2: Že imam
Paket: Paketna ponudba

Re: Par stvari

Odgovor Napisal/-a S.S. » 10. Maj 2009 ob 12:13

Spet približno enake težave... :)
1. Glede na to, da mi je stari mobilni t. crknil sem moral kupiti novega. Takoj sem poslal SET na 172 in... dobil nastavitve. Nato sem ugotovil, da mi internet ne deluje zato sem nastavitve ročno popravil na T2 ampak... vseeno mi ne deluje. Imam Nokio 5320 XpresMusic. Kot vidim je takrat Shorto rekel, da naj mu pošljem tel. št. in tip telefona na ZS pa takrat ni bilo potrebno... zdaj je ampak ne vidim več tistega naziva T-2jevec pod njegovim imenom. Torej, komu naj pošljem te podatke? :)
2. In ja... ko se je spremenil čas za eno uro... je tista na telefonu ostala. :) Ja vem... že pošiljam nekem T-2jevcu PM s št. priključka. :)
3. Pilot - AMINO. Po vsej verjetnosti je nekomu padel a nihče noče priznati... ne dela zgornja desna tipka TV... da bi ugasnil TV jo moraš pritisniti in nato rdeč zgornji gumb na sredini -> Zdaj moramo TV ročno ugasniti. Pa tudi tipka STB (za vašo škatlo ob TVju) včasih ne prime. Rad bi novega pilota... morda kdo ve če je to mogoče ponovno naročiti? Če se ne more... morda kdo ve kje se lahko tega pilota kupi?

Vnaprej se zahvaljujem za odgovore. :) Za 2. točko ne skrbite... razen v primeru, da ne dobim namestitev. :P

S.S.
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Feb 2009 ob 01:31
T-2: Že imam
Paket: Paketna ponudba

Re: Par stvari

Odgovor Napisal/-a S.S. » 31. Jan 2010 ob 01:36

Refresh teme... nekako internet še vedno ne dela? Ravno zdaj sem še enkrat poskusil.
Čeprav preko mobilnega telefona rekdokdaj surfam po internetu imam včasih nujne primere - tako kot danes.

Če imam možnost kot naročnik do 50 MiB zastonj surfanja zakaj nebi izkoristil vsaj par MiB?
Sem že bil v poslovalnici v Kranju... enkrat zaradi tega, drugič zaradi tega ker mi SMS ni deloval + omenil sem internet pa je vedno ista zgodba. Nekako ne more pripraviti telefona da internet deluje, čeprav sem v T-2 omrežju.
Zahtevam čim hitrejši odgovor, čeprav ste neuradni forum. Na to bi lahko odgovorili že maja!

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Par stvari

Odgovor Napisal/-a Malkec » 31. Jan 2010 ob 10:24

Imaš pravilen access point? (internet.t-2.net) ?
Kaj javi ob povezavi?

S.S.
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Feb 2009 ob 01:31
T-2: Že imam
Paket: Paketna ponudba

Re: Par stvari

Odgovor Napisal/-a S.S. » 31. Jan 2010 ob 23:35

Unknown host. Vse razen prvega sem vpisal -> internet.t-2.net.
Tega ne morem ročno nastaviti saj lahko izbiram med:
- Internet
- Storitve WAP
- Nerazporejeno:
- T-2 internet
- T-2 MMS(01)

S.S.
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Feb 2009 ob 01:31
T-2: Že imam
Paket: Paketna ponudba

Re: Par stvari

Odgovor Napisal/-a S.S. » 1. Feb 2010 ob 18:55

Morda je bila težava pri meni... danes sem kakšnih 10 minut spet šaral po nastavitvah... šele ko sem ročno vpisal www.google.com mi ga je po nekem času odprlo.
Očitno je napaka pri tistih bližnjicah.
Nato sem kliknil na bližnjico facebook - stara zgodba. Če jo po ročnem vnosu iščem prek google ter nato kliknem na facebook mi najde, drugače mi zmeraj napiše Unknown Host ali pa enostavno zmrzne pri iskanju - bela stran.

Odgovori