Moj Avditorij - konvergenca storitev

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Z16
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 8. Nov 2006 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA
Kraj: Trbovlje

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a Z16 » 4. Apr 2009 ob 12:49

Kakšne nastavitve za firewall? je treba omogočit javi ali t-2 agentu tcp/udp dostop al poteka prek http? ker jst osvežujem lahko, mp3 pa naloži vendar se ga ne da predvajat. Napiše: povezava s strežnikom je bila prekinjena. prosimo, poskusite kasneje.

Uporabniški avatar
svetilka
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 11. Jun 2008 ob 00:29
T-2: Že imam
Paket: FTTH

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a svetilka » 4. Apr 2009 ob 23:28

Ideja the best. Hvala t2 za tole. Sej itak berete ta forum, a ne?
Možne izboljšave:

Slike: diaprojekcija + uporaba tipk na daljincu kot pri t-2 snemalniku
Mp3: previjanje, tako kot pri t-2 snemalniku do 16x

BTW: pri T2 snemalniku bi lahko previjanje 16x resnično delovalo 16x hitreje, ne pa pol manj, kar je v praksi.
T2 rula

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a mahi » 5. Apr 2009 ob 08:45

Še enkrat zastavljam vprašanje. kako v snemalniku prekinit gledanje posnetka in kasneje od tam nadaljevati?
Slika

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a music95 » 5. Apr 2009 ob 11:59

Normalno ko gledaš posnetek samo pritisneš na tipko menu in preklopiš na tv-radio ali karkoli... Ko bi spet rad gledal samo odpri predvajalnik in predvajaj naprej (če posnetek ni odprt ga odpri... še vedno se bo predvajal od tam naprej)... To bi sicer lahko sam ugotovil, saj je zelo poceni finta tukaj :namrec:
Slika<-- Čakal 60 dni.

poiuztrewq

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 5. Apr 2009 ob 12:18

Za potrebe aplikacije MojAvditorij bi lahko odstranili omejitev uploadanja, ki je trenutno odvisna od naročenega paketa, glede na to da gre za kvazilokalni prenos.

Pri VDSL bi tako lahko uploadali z omejitvijo profila, na FTTH pa z omejitvijo neba. ;) Sicer je kar mukotrpno nalagati vsebine na strežnik... :nevem:

LPd

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a celloak » 5. Apr 2009 ob 12:26

@dpavli: Program lahko uporabljaš iz katerega koli omrežja, ni omejeno na T-2, sicer pa razumem tvoj point
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a Balonar » 5. Apr 2009 ob 14:46

dpavli napisal/-a:Za potrebe aplikacije MojAvditorij bi lahko odstranili omejitev uploadanja, ki je trenutno odvisna od naročenega paketa, glede na to da gre za kvazilokalni prenos.

Pri VDSL bi tako lahko uploadali z omejitvijo profila, na FTTH pa z omejitvijo neba. ;) Sicer je kar mukotrpno nalagati vsebine na strežnik... :nevem:

LPd
:plosk: :plosk:

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a mahi » 5. Apr 2009 ob 18:51

music95 napisal/-a:Normalno ko gledaš posnetek samo pritisneš na tipko menu in preklopiš na tv-radio ali karkoli... Ko bi spet rad gledal samo odpri predvajalnik in predvajaj naprej (če posnetek ni odprt ga odpri... še vedno se bo predvajal od tam naprej)... To bi sicer lahko sam ugotovil, saj je zelo poceni finta tukaj :namrec:
Tako mi je delovalo preden je obstajal avditorij. Sedaj pa mi tudi po tem postopku vedno vrže na začetek.
Slika

Z16
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 8. Nov 2006 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA
Kraj: Trbovlje

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a Z16 » 5. Apr 2009 ob 19:41

Z16 napisal/-a:Kakšne nastavitve za firewall? je treba omogočit javi ali t-2 agentu tcp/udp dostop al poteka prek http? ker jst osvežujem lahko, mp3 pa naloži vendar se ga ne da predvajat. Napiše: povezava s strežnikom je bila prekinjena. prosimo, poskusite kasneje.
Anyone? dodal sm v firewall t-2 agent in java app - allow all - tcp/udp, napiše vedno ko skušam naložiti na strežnik.
Priponke
t2.JPG
t2.JPG (10.1 KiB) Pogledano 8068 krat

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a Cobane » 6. Apr 2009 ob 09:23

dpavli napisal/-a:Za potrebe aplikacije MojAvditorij bi lahko odstranili omejitev uploadanja, ki je trenutno odvisna od naročenega paketa, glede na to da gre za kvazilokalni prenos.

Pri VDSL bi tako lahko uploadali z omejitvijo profila, na FTTH pa z omejitvijo neba. ;) Sicer je kar mukotrpno nalagati vsebine na strežnik... :nevem:

LPd
Kako bi pa to lahko sploh lahko naredil, ko pa gre za "internetni" prenos?
Edini način, ki ga vidim je ta, da bi moral mrežno kartico skonfigurirati v drugo omrežje (kjer so IPTV vmesniki), ker le tam "ni" omejitev oz. so omejitve določene s profilom!?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

poiuztrewq

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 6. Apr 2009 ob 09:34

Toliko dobrih stvari kot so že razvili, jim takšna malenkost ne bi smela predstavljati ovire, če bi jo želeli izvesti.

Pojma nimam, nisem IT professional - verjetno bi se bilo potrebno igrati z VLANi?

Mimogrede, meni Avditorij ne deluje pravilno. Od 20 naloženih slik, mi jih ene 5 ne prikaže (podobna slika kot je na RAI), edinega naloženega MP3ja ne predvaja,... mojo naročniško številko imajo Mark, NN in slowslow, če je kdo na volji za debuggiranje.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Apr 2009 ob 09:42

Malkec-u pošlji številko bo hitro preveril :)

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a Malkec » 6. Apr 2009 ob 10:28

dpavli: Če si stvari uploadal pred petkom, prosim pobriši stvari dol in še enkrat uploadaj ter poročaj o rezultatu. ;-)

poiuztrewq

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 6. Apr 2009 ob 11:33

Včeraj... :roll:

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Moj Avditorij - konvergenca storitev

Odgovor Napisal/-a music95 » 6. Apr 2009 ob 15:17

@dpavli: Ja za potrebe aplikacije bi morda res lahko bila to dobra ideja... navsezadnje je problem hodit večje stvari uploadak k sosedu ali pa v službi... :nevem:
Slika<-- Čakal 60 dni.

Odgovori