[Naročil sem] 100/10 + IP TV

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
djpiky
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 4. Okt 2009 ob 10:13
T-2: Že imam

[Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a djpiky » 4. Okt 2009 ob 10:35

Zgodba je sledeča. Sem že obstoječi naročnik internetnih storitev t-2 preko bakra. Naročim optiko 100/10+tv, mi odgovorijo da bo v 1 tednu poštimano. Monter res pride (takrat me ni bilo doma, ampak nekdo drug) in pripelje optiko do stanovanja. Pridem domov vidim optične kable ampak nobenega switcha. Kličem t-2 pravjo da majo v bazi zapisano da je use priklopljeno in pripravljeno. Jim razložim da temu ni tako in mi odgovorijo da bo v najkrajšem možnem času delo opravljeno in da me bo monter klicu. Čakam 1 teden pa grem v poslovalnico v Novih fužinah. Tam mi ponovno odgovorijo da je že itak use urejeno, da morem samo zagnati računalnik in že brskam. HALO? Še enkrat jim vse razložim da dela niso bila urejena do konca. Nato gospa pokliče nekega monterja in ji on kao reče da je zmanjkal switchow in da jih še nekaj časa nebo. Ko ona to men pove, men dopi**i, ker sem slučajno v poslovalnici vidu na pultu usaj 3 switche. Ji to povem pa mi reče da so za promocijo. Se pravi, da T-2 promovira optiko, za tiste ki pa smo že naročili optiko pa nimajo opreme. Ponovno dobim odgovor da me bo monter poklicu. Čakam 4 dni spet ne duha ne sluha. Ponovno kličem na t-2 , povprašam kok je z zadevo mi gospod na drugi strani linije reče da jim nism dau prave telefonske številke. Glede na to da sm svojo telefonsko številko moral povedati 3 različnim ljudem in usi so mi rekli da so jo shranl v bazo nevem odkod on tipson vzame telefonsko ki je še povrhu od simobila, js pa še nikoli na simoblu bil nisem. Takrat mi zagotovi da bo v najkrajšem možnem času to poštiman. Pa ga uprašam če sploh vejo kdo kaj dela in kaj reče na t-2, kajti do sedaj mi je še usak podal drugačno informacijo.

Sedaj močno upam, da me bo v začetku tega tedna poklical monter, kajti zadeva mi je začela najedati živce. V nasprotnem primeru bom zahteval šefa da se pogovorim z njim, če to ne bo zaleglo pa v javnost.
Bil sem pri kokurenci, pa sem zaradi nižjih cen in kao "hitrejšega in lepšega vedenja zaposlenih " prešaltal na t-2. Očitno je bila to napaka.

Upam da kdo od zaposlenih pregleduje forum in mi poskuša pomagati urediti zadevo čimhitreje.

Lp djpiky

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a gjural » 5. Okt 2009 ob 12:15

če stikal ni na zalogi, so jih sigurno naročili in jih boš dobil, kot so ti povedali v najkrajšem možnem času. Mogoče še nasvet, če boš popi** in se drl na ljudi, bodo ti za tebe sigurno manj naredili, kot če boš jim prijazno razložil.

Probaj še zasebne podatke poslat po privat sporočilu NN (Navadni Nimda) in bo seveda on se po svojih močeh potrudil izbrskati kje opremo za tebe. In kot sem ti predlagal, naredi to na prijazen način...


drugače pa si predstavljaj da imaš ti podjetje in nimaš na zalogi določene opreme, kaj jo boš pričaral za nekoga? od nikod jo boš vzel? s temi grožnjami in če ne bo v začetku tega tedna ter nekimi da boš dal v javnost ne boš nič dosegel. vsem podjetjem zmanjka opreme, jaz sem na Napajalni kabel za Western Digital čakal pof*** 5 tednov, in to se je zgodilo da se je uničil ob prvem priklopu diska. Res je da je tukaj to da sem jaz imel nekaj v garanciji, ti pa dejansko čakaš šele na priklop, kar naredi moj primer dosti hujši.
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a music95 » 5. Okt 2009 ob 20:33

gjural se strinjam s tabo da s prijaznostjo dlje prideš in da mediji nimajo veze saj se vsem lahko zgodi da pač zmanjka opreme.

Bi bilo pa nasploh fino, če bi se T-2 malo vzel v roke in poštimal stvari saj je računovodstvo baje totalno nesposobno da o administraciji ne govorimo HD pa tudi včasih fino mede (sem sam občutil) tako da če bi še tele stvari poštimali in malo prej preverjali zaloge in sproti naročali bi totalno pometali s konkurenco. Pohvale pa za monterje, saj so prijazni hitro opravijo delo in tudi hitro pridejo razložijo vse v nulo ... Ni kaj :D
Slika<-- Čakal 60 dni.

djpiky
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 4. Okt 2009 ob 10:13
T-2: Že imam

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a djpiky » 8. Okt 2009 ob 15:18

Kot prvo na nobenga se nisem dru in popiz**, je pa res da sm se komi zadrževal. No da nadaljujem z zgodbo, optika še kr ne dela ubistvo sem sedaj na slabšem kot sem bil. Vglavnem učiraj me kliče monter da pride zmontirat switch. Mu že vnaprej povem da je treba zadevo še priključiti v centrali, ker to do sedaj monterji še niso storili. Pride na dom, seveda brez switcha pa me začne spraševat kje imam switch. Mu vso zgodbo razložim, skoč u avto po nov switch zmontira in se čudi da ne dela. Mu še enkrat povem kar sem mu že, se pravi da še ni priklopljena optika.

Nakar mu obrazložim da čakam na priklop že skoraj 1 mesenc, in da potrebujem optiko za službene namene. Monter je bil potem prijazen in naredil par klicev ter mi zagotovil da danes pridejo 100% rešit zadevo. Celo sem ga prosil če se da to poštimat do 12 ker potem nebom imel več časa.

Uglavnem danes se zbudim prižgem tv in se čudim zakaj ne dela. Od danes naprej mi ne dela internet+tv niti preko vdsla. Kličem zjutraj na t-2 mi pravijo, da majo probleme v centrali in nobenem ne dela. Ok se sprijaznim. Uglavnem ker sem mislil da bo monter držal besedo in bodo dons zrihtal optiko do konca sem čakal na klic že cel dan. Pa nič.
Ok pokličem še enkrat na t-2 in tokrat dobim zgodbo, da je moja linija na testiranju, in da mi vdsl ne deluje več. Ženska ki je bila na drug strani ni imela pojma kaj sploh govori, kar namišljevala si je stvari.

Uglavnem da stvar povzamem:
-optika še kar ne dela
-enostavno so me izklopl iz vdsl omrežja
-ne dela internet
-ne dela tv
-Imajo me za bedaka, do sedaj mi je še čist usak podal različno informacijo o stanju optike, ne vrjamem nobenem več nič, kajti kaj takega pa ni normlno.

P.S: Še enkrat ponavljam na nikogar se nism dru in ga pošiljal nekam

Sedaj me pa zanima se vam zdi to normalno?

Uporabniški avatar
Deky_
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 12. Jul 2008 ob 10:27
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20+IPTV T1
Kraj: Postojna

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a Deky_ » 8. Okt 2009 ob 15:54

Meni osebno se to ne zdi normalno...Da je tak odnos do strank... :roll:
Neuradni forum http://forum070.net

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Okt 2009 ob 15:58

djpiky napisal/-a:Kot prvo na nobenga se nisem dru in popiz**, je pa res da sm se komi zadrževal. No da nadaljujem z zgodbo, optika še kr ne dela ubistvo sem sedaj na slabšem kot sem bil. Vglavnem učiraj me kliče monter da pride zmontirat switch. Mu že vnaprej povem da je treba zadevo še priključiti v centrali, ker to do sedaj monterji še niso storili. Pride na dom, seveda brez switcha pa me začne spraševat kje imam switch. Mu vso zgodbo razložim, skoč u avto po nov switch zmontira in se čudi da ne dela. Mu še enkrat povem kar sem mu že, se pravi da še ni priklopljena optika.

Nakar mu obrazložim da čakam na priklop že skoraj 1 mesenc, in da potrebujem optiko za službene namene. Monter je bil potem prijazen in naredil par klicev ter mi zagotovil da danes pridejo 100% rešit zadevo. Celo sem ga prosil če se da to poštimat do 12 ker potem nebom imel več časa.

Uglavnem danes se zbudim prižgem tv in se čudim zakaj ne dela. Od danes naprej mi ne dela internet+tv niti preko vdsla. Kličem zjutraj na t-2 mi pravijo, da majo probleme v centrali in nobenem ne dela. Ok se sprijaznim. Uglavnem ker sem mislil da bo monter držal besedo in bodo dons zrihtal optiko do konca sem čakal na klic že cel dan. Pa nič.
Ok pokličem še enkrat na t-2 in tokrat dobim zgodbo, da je moja linija na testiranju, in da mi vdsl ne deluje več. Ženska ki je bila na drug strani ni imela pojma kaj sploh govori, kar namišljevala si je stvari.

Uglavnem da stvar povzamem:
-optika še kar ne dela
-enostavno so me izklopl iz vdsl omrežja
-ne dela internet
-ne dela tv
-Imajo me za bedaka, do sedaj mi je še čist usak podal različno informacijo o stanju optike, ne vrjamem nobenem več nič, kajti kaj takega pa ni normlno.

P.S: Še enkrat ponavljam na nikogar se nism dru in ga pošiljal nekam

Sedaj me pa zanima se vam zdi to normalno?
Če želiš, mi lahko daš svoje kontaktne podatke na Zasebna in bom dal preveriti in expres poštimati.

Danes zjutraj so bile cele Fužine off line, ker je Dars nekaj telovadil:
http://www.t-2.net/?ctxID=001865&funcID=1
Optika 100/10

djpiky
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 4. Okt 2009 ob 10:13
T-2: Že imam

Re: [Naročil sem] 100/10 + IP TV

Odgovor Napisal/-a djpiky » 9. Okt 2009 ob 14:03

Evo stvar je po dolgih tednih urejena. Zahvala gre Navadni Nimdi.

To samo potrjuje da obstaja poleg 90% normalnih ljudi tudi 10% ljudi ki resnično želijo da bi bili uporabniki zadovoljni, in je to za njih več kot 8 ur dela na dan.

lp djpiky

Odgovori