Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 15:30

slow_slow napisal/-a:
Edino kar lahko še pripomnim je, da nas na T-2 enostavno ni toliko da bi lahko še vse "novice", ki ne spadajo na tehnično delovanje T-2 pošiljali v svet.
lp
A ste sam sebi namen? slow_slow res malo bolj (preveč!) počasi razumeš kako deluje trg... TO JE NAROBE!

Kje si videl, da podjetje v krizi a z namenom delovati še naprej se obrne k sebi in ureja oz poskuša urediti "tehnične stvari" in prepušča trg konkurenci?
Ali takšno politiko zagovarjate? Slabo uslugo delate delodajalcu....

No, ali je še kdo, ki podpira predlog, da mora T-2 bolje komunicirati z javnostjo in se tudi na tak način boriti za trg (če ima resnični namen še biti v igri, seveda...)

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 15. Dec 2009 ob 15:38

Glej jaz sem samo povedal kako jaz to vidim,
jaz nisem zaposlen za to da bi trobil okrog kaj novega bo, na čem se dela,...

Sem s tehničnega področja in moji šefi odločajo o tem kaj je za v javnost in kaj ne.
lp


p.s.: Na forumu sodelujem kot pomočnik za tehnične probleme, ne za poglede na trg,
čeprav tudi tukaj dajemo videne predloge dalje.



s tem postom sem zaključil moje udejanjanje v tej temi :)


:rtmT2:

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 15:39

Popolnoma te razumem.
A se strinjaš z našim predlogom? A misliš, da bi bilo to koristno za podjetje? A meniš, da to komunikacijo je možno in koristno izboljšati?
P.S.: Glede tvojega P.S-ja: Zdi se mi, da tvoj komentar je bil ravno mnenje kako do trga (uporabnikov). Pa saj je cool. Dobro, da imaš mnenje. In... A se strinjaš s predlogom?

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 15. Dec 2009 ob 16:41

hvala :pivo:

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a dule17 » 15. Dec 2009 ob 18:11

arturo napisal/-a:Popolnoma te razumem.
A se strinjaš z našim predlogom? A misliš, da bi bilo to koristno za podjetje? A meniš, da to komunikacijo je možno in koristno izboljšati?
P.S.: Glede tvojega P.S-ja: Zdi se mi, da tvoj komentar je bil ravno mnenje kako do trga (uporabnikov). Pa saj je cool. Dobro, da imaš mnenje. In... A se strinjaš s predlogom?
manjka ti samo še mokra brisača, zvočno izolirana soba in dva precvikana kabla s štromom notr ter obvezno švic majca. Uboga žrtev pa je T2 ter zaposleni in nezaposleni, ki nikakor nočejo priznati kar ti smatraš za edino resnico. Šteki da nis na Guantanamu in ni nujno da vsi delijo tvoje mnenje. Kaj je že pojem demokracije?
slow_slow res malo bolj (preveč!) počasi razumeš kako deluje trg
In s čim ti argumentiraš svoje, vse kaže odlično, razumevanje trga in zakaj ga, po tvoje, slow_slow tako počasi dojema? :nevem:

Mogoče samo zato ker se ne strinja s tabo?

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 19:17

dule17: razumem, da se ne strinjaš torej?
Hvala za mnenje...

PS: Moje mnenje o tvojem vprašanju: Kje si videl, da podjetje v krizi a z namenom delovati še naprej se obrne k sebi in ureja oz poskuša urediti "tehnične stvari" in prepušča trg konkurenci?

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Malkec » 15. Dec 2009 ob 19:24

Od kje ti pa podatek da se pustimo konkurenci? Verjami, da število naročnikov T-2 VZTRAJNO raste. Kakšna bo pa politika z novim vodstvom bomo pa videli. Mislmi da je malo prehitro da se o tem govori in špekulira. Počakajmo da se prah najprej poleže ;-)

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 19:32

Zato se gre! Nekateri mislimo, da T-2 ne dela dovolj kar se komunikacija tiče in s tem javnosti ni jasno kam podjetje gre (morda nova uprava bo drugačna?). Malček preberi nazaj in boš videl zakaj nekateri tako menimo.
Očitno ti nisi takšnega mnenja. Dobro... naj živi demokracija! Pričakujem istočasno, da boš tudi ti spoštoval naše drugačno mnenje in te mimogrede, kot uporabnik prosim: podaj delodajalcu novico o tem, da nekateri uporabniki in sampatezerji T-2 hrepenijo po boljši komunikaciji... a lahko?

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 19:36

mitja_i napisal/-a:Hruške, jabolka. Povej mi kaj načrtujejo Siol, Amis in Tušmobil? Me res zanima ;)
Opravičujem se a res ne morem ne da ti komentiram: Zdaj nisi samo falil teme ampak celo foruma!
Pa daj no in se malo potrudi razumeti zakaj se gre...

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Malkec » 15. Dec 2009 ob 19:50

arturo napisal/-a:Zato se gre! Nekateri mislimo, da T-2 ne dela dovolj kar se komunikacija tiče in s tem javnosti ni jasno kam podjetje gre (morda nova uprava bo drugačna?). Malček preberi nazaj in boš videl zakaj nekateri tako menimo.
Očitno ti nisi takšnega mnenja. Dobro... naj živi demokracija! Pričakujem istočasno, da boš tudi ti spoštoval naše drugačno mnenje in te mimogrede, kot uporabnik prosim: podaj delodajalcu novico o tem, da nekateri uporabniki in sampatezerji T-2 hrepenijo po boljši komunikaciji... a lahko?
Sej nisem nikjer napisal da se ne strinjam. Se strinjam, bom poskušal to temo odpret, če bom imel možnost za to. ;-)

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a manic » 15. Dec 2009 ob 20:54

Malkec hvala za posluh in trud ;) upam, da te bodo poslušali.

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a dule17 » 15. Dec 2009 ob 21:43

arturo napisal/-a:PS: Moje mnenje o tvojem vprašanju: Kje si videl, da podjetje v krizi a z namenom delovati še naprej se obrne k sebi in ureja oz poskuša urediti "tehnične stvari" in prepušča trg konkurenci?
Si že sam odgovoril. Če ureja tehnične stvari je za mene, uporabnika, edino merilo - storitve delujejo in jaz sem zadovoljen.

zaključujem.

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 15. Dec 2009 ob 21:45

manic napisal/-a:Malkec hvala za posluh in trud ;) upam, da te bodo poslušali.
:pivo:

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a astras » 16. Dec 2009 ob 09:57

bottom line je, da lahko stranke oziroma uporabniki tukaj dosti izvedo kako in kaj in to je po mojem mnenju zaenkrat dovolj..
Kakrsnokoli medijsko izpostavljanje podjetja z reklamami oziroma kaj prihaja in kaj ne bo definitivno prislo na plano takoj ko se zadeve malo poberejo..

tako da.. zahvalite se komarju da forum obstaja/deluje in da imate/imamo vsaj ta medij da komuniciramo med sabo...

lp vsem
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 16. Dec 2009 ob 10:03

bottom line je, da je to neuraden forum .. taprav bottom line bi bil, da bi novice izvedeli na uradnem forumu ..

.. i'm outta here, pač kot uporabnik imam svoje mišljenje za katerega trdim, da je bolj user-friendly kot pa trdite t2jevci

Zaklenjeno