Kdo ima večjega

Splošni pogovori o T-2
white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a white » 11. Mar 2010 ob 07:37

lol...ne bi rekel, da bi tukaj babe pisale, da plačujejo 30 evrov za mobitel (ali pa podjetniki). Od kje Vam je 30 evrov pocen naročnine ? Potem se pa ne pritožujte če je optika 19 :hmm: Pa tiste minute me nič ne fascinirajo ker je itak too much.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a manic » 11. Mar 2010 ob 09:01

@ Tosho 15€

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 11. Mar 2010 ob 10:46

manic napisal/-a:
nathanhund napisal/-a:ja ti ješ bonbončke, jaz pa kruh in vodo, samo jaz grem jutri kamor hočem :blbl:
Ti kr idi. Sej drugje so pa vezave veš ;) Pojma nimaš kaj govoriš. Daj si dopovedat da T2 ni holly grale, ostali pa hudiči. Zame je orto u nulo+opcija 201 ultimativni paket, pa se lahk s tvojim sekundnim intervalom in nevezavo na trepalnice postaviš.
ja vsepovsiod druzgod so vezave, mater si pameten, od kdaj je na izi mobil vezava ne vem je pa precej ugoden za nekoga ki se malo pogovarja :hmm:
LP Robert

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a lumpek » 11. Mar 2010 ob 11:41

pa sej nikjer ni vezave, oz. je samo opcija, ni pa obvezna. vezava je samo ce vzames subvencjoniran telefon. ce pa nevzames sub. telefona (kar pri t2 niti ni mozno) pa tud ni vezave.

tak, da za mene je to prednost, ce mas moznost izbirat, al se nevezes, al pa vezes pa dobis ceneje telefon. nikakor pa ni to nekaj slabega, kot hocete eni tukaj prikazat. :grr:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Mar 2010 ob 11:48

Pa kaj vam ta vezava pri mobilni gre tolk v nos. S cenam so vsi tam tam je pa fino če dobiš aparat po subvencionerani ceni. Itak je aparat potreben menjave nekje med 2 in 3 letom. Kaj mi pomaga iti na T2 kjer bom zapravil 20 EUR pa imel aparat iz kamene dobe. Raje dam 30 EUR pa si lahko privoščim malce dražji aparat za katerega 100% ne bi dal denar na roke, si potem raje kupim še en prenosnik. Jaz osebno dam tako mesečno 10 EUR za obrok aprata kakšen mesec pa še manj. Pa sej tudi pri Siol-u vezava zdej ni več tolk pomembna ko je T2 postal dosti dražji. Če si njihov naročnik si lahko naprimer omisliš LCD TV ali pa prenosnik na 24 obrokov brez obresti tega tudi ne dobiš nikjer razen preko mercator PIKE.Tako, da vezavi ki kaj prinesejo niso slabe sploh pa danes v Sloveniji so cene vse povsod podobne. Očitno je konec časov ko je T2 bil bistveno cenejši od konkurence.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a Malkec » 11. Mar 2010 ob 11:49

lumpek napisal/-a:vezava je samo ce vzames subvencjoniran telefon. ce pa nevzames sub. telefona (kar pri t2 niti ni mozno) pa tud ni vezave.
Kaj si pa ti zdaj bleknil? Seveda da lahko vzameš T-2 mobilno številko brez telefona... :shock:

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a lumpek » 11. Mar 2010 ob 11:58

mnja malo sem zabluzo ;) se opravicujem

vezava je samo ce vzames subvencjoniran telefon(kar pri t2 niti ni mozno). ce pa nevzames sub. telefona pa tud ni vezave.

nekak tak bi moglo bit :blbl:
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Mar 2010 ob 12:05

Pa kaj vam ta vezava pri mobilni gre tolk v nos. Si lahko privoščim malce dražji aparat za katerega 100% ne bi dal denar na roke.
Če kle ne vidiš naklepa za prevaro maš pač neko svojo računico, ki naj bi zatrla naklep operaterja. Za mnoge je naklep dovolj, da sploh ne računajo. Mnogi pa tudi pravilno izračunajo. Vsa računica pa gre okoli tega koliko je vredna popularnost telefona. En let stare nerabljene telefone dobiš napol zastonj. Razlike v funkcionalnosti so minimalne ali jih pa celo ni. Kamena doba je lahko v resnici ena grda prevara.
Zadnjič spremenil kekoke, dne 11. Mar 2010 ob 12:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a nemo » 11. Mar 2010 ob 12:14

Matematika je precej eksaktna veda, tako da ste lahko prepričani, da subvencioniran telefon v povprečju operaterji dobijo nazaj z naročnino. Saj hočejo nekaj zaslužit ali so postali dobrodelna organizacija?

Se pa včasih zgodi, da ma posameznik srečo in pride poceni skoz.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Mar 2010 ob 12:33

Iz subvencionirano ceno načeloma operaterji kaj veliko ne zaslužijo. V tem primeru je edin in največji cilj ta, da pritegnejo čim večje število uporabnikov od konkurence k sebi. Tukaj se vidi najbolj agresivno nastopa TUŠ kateremu tudi najhitreje raste število uporabnikov. Včasih sta na podoben način delovala tudi Mobitel in Simobil. Če bi s subvencijami operaterji bogato služili lahko verjameš, da ne bi T2 zaostaj s to vrstno ponudbo. Še vedno sem pa mnenja, da bi T2 predno je vstopil na trg mogel razmisliti tudi o taki ponudbi, ker je nima se to odraža tudi na procentih naročnikov, ki jih imajo. Pa še to ima tretina naročnikov sim kartice v predalih. Operaterji služijo najbolje kadar se odvija promet v njihovem omrežju se pravi, da njihovi uporabniki aktivno kličejo.
Slika


Lp, Kitl

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a white » 11. Mar 2010 ob 13:18

kitl napisal/-a:...Če si njihov naročnik si lahko naprimer omisliš LCD TV ali pa prenosnik na 24 obrokov brez obresti tega tudi ne dobiš nikjer razen preko mercator PIKE... ..

Še Harvey Norman si pozabil, grem raje tja kakor pa da se vežem pri silolu :)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Mar 2010 ob 13:41

Harvey Norman ima obrstno mero pa še celo kolobacijo s papirji od plačilnih listov do ne vem česa vse. Enkrat sem bil tam pa me je takoj minilo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Deky_
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 12. Jul 2008 ob 10:27
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20+IPTV T1
Kraj: Postojna

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a Deky_ » 11. Mar 2010 ob 13:54

jst nevem kaj narobe se vezat za 24 mesecev da dobiš dober telefon po nižji ceni...jst se raje vežem kot da dam denar za telefon ki je cena v prosto prodaji ..raje ta denar namenim za kaj drugega in se vežem pri tistemu operaterju ki se meni zdi ugoden... pa sem bil pri Mobitelu in si.mobilu...a trenutno sem zlo zadovoljen s tušmobilom.. ;-)

Če bi t-2 v romingu mobitel...vklopil GPRS in MMS storitve...bi mogoč prestopu a zaradi tega lih me ne bodo videli... :aa: :roll: :mrgreen: a ko nazadnje meni osebno je klicna številka 070 nabolj všeč :hudicek:
Neuradni forum http://forum070.net

Uporabniški avatar
t0r0
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/skor 1, IPtv, 2x tel
Kraj: Škofja Loka

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a t0r0 » 11. Mar 2010 ob 13:55

Kakšne telefončke mal cnej ponudte, pa sem vaš :D
Slika

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Kdo ima večjega

Odgovor Napisal/-a white » 11. Mar 2010 ob 14:06

kitl napisal/-a:Harvey Norman ima obrstno mero pa še celo kolobacijo s papirji od plačilnih listov do ne vem česa vse. Enkrat sem bil tam pa me je takoj minilo.
Večina TVjev (jih je več na izbiro kakor pri silolu) so brez obresti :pivo:

Odgovori