Plačilo vmesnika

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Mato
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 23. Avg 2006 ob 10:26
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Plačilo vmesnika

Odgovor Napisal/-a Mato » 24. Avg 2006 ob 09:20

Ko so mi prsli kable potegnt so me vprasali ce hocem obdrzati ISDN telefon in stevilko. Rekel sem da hocem, ker sem nawajen na telefon in nevidim smisla menjawe stevilke. Prejsni petek so mi prisli priklopiti in prnesli now telefon, ko sm opozoru instalaterja da nerabm tega telefona ker bom obdrzow ISDN je reku d nej grem na T-2 in recm za vmesnik. Vceri sm sel tja so mi pa rekl d morm 30.000 sit placat za vmesnik ker na pogodbi ni oznacen za narocilo. Napaka ni bla moja saj je un k je montiru izpownjewow pogodbo in on naredu napako. Kwa wi mislte?

KoMarEdit: Jaz mislim, da bi lahko pisal z normalnimi enojnimi v-ji ;)

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 24. Avg 2006 ob 10:10

pogodbo si podpisal ti in če nisi prej prebral je to tvoja napaka.
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 24. Avg 2006 ob 10:18

bedna fora odjavi pa ponovno naroci :lol:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Mato
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 23. Avg 2006 ob 10:26
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Mato » 24. Avg 2006 ob 10:38

gulikoza napisal/-a:pogodbo si podpisal ti in če nisi prej prebral je to tvoja napaka.
ok res da sm podpisu pogodbo sam kokr se jim je mudil sploh nism mew cajta pregledat, pa ko sm reku d hocem obdrzat telefon so rekl a poj tja potegnemo kabl :| sej za isto stewilko sm ga poprawu, poj mi je pa prebraw in je blo tko kot sm hotu, napisow je pa neki druzga.

Pomoje se bom res odjawu pa se 1x narocu tko k je madpanter reku :D

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 24. Avg 2006 ob 10:55

lol pejt si še keš v oriona sposodt, če še dajejo :D mislim kako lahko neki podpišeš tako... enkrat te en lhk tok v rit nategne s tako foro.. vedno prebereš kar podpisuješ... kle nimaš kej ker nisi na začetku vrjetno dal za vmestnik kljukice... pol te pa hitr oberejo če se kasneje zmišluješ...
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Mato
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 23. Avg 2006 ob 10:26
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Mato » 24. Avg 2006 ob 10:58

eh ne mam dost problemov za en cajt :) pa sej prawm d me je un prašow pa sm mu powedow kwa hocm, sej to sm zafrknu k nism se 1x pogledu kwa un kljuka. sam če mu neki rečm ma d to nardi ane :)

sam me res zanima ce se je se kermu to zgodil, pa kuko so to poj resil?...Če so sploh. Pa kolk bi kompliciral če bi se odjawu pa se 1x prjavu, k nemislm dat 30.000.
Zadnjič spremenil Mato, dne 24. Avg 2006 ob 11:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 24. Avg 2006 ob 11:01

je že blo par takih primerou, pa ni druge kot da plačaš ali pa da prekličeš to pogodbo in potem pošleš čisto novo, samo to verjetno tut pomeni da boš ponovil cel postopek priklopa... najbol da najdeš kšno/kšnga prjaznga tm pa se probaš nekak zment in razložit da je prišlo do napake..
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Mato
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 23. Avg 2006 ob 10:26
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Mato » 24. Avg 2006 ob 11:05

sej zdej bom dol najprej pokicu, pa ce se nam mogu nc zment bom pa se pisow. Ce pa se to naw poj bo pa treba drug nacin najdt.

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 92
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jest » 25. Avg 2006 ob 14:33

gulikoza napisal/-a:pogodbo si podpisal ti in če nisi prej prebral je to tvoja napaka.
Tudi oni je ne preberejo...

Jaz sem narocil 2 IP telefona in vmesnik za priklop analognega telefona (fax)... pa sem dobil pogodbo po posti, kjer je bilo napisano 3 telefoni in en analogni vmesnik... sem precrta "3" in napisal zraven "2" ter poslal nazaj podpisano pogodbo... cez par mesecev pride monter z mojo opremo in zraven trije IP telefoni :roll: ... samo sem pol rekel, da sem narocil 2 in mu pokazal tudi kopijo pogodbe, ki sem jo poslal... pa je potem na dobavnici precrtal en telefon in ga odnesel s seboj...

Se pa vsak dodatni telefon zaracuna, tudi ce ga narocis od priklopu... brezplacno sem dobil samo en IP telefon in en analogni vmesnik (Vood)... drugi telefon pa nej bi kostal 15.000 SIT ...

Odgovori