Programski paketi; S, M, L, XL ...

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a roCkY » 21. Sep 2011 ob 18:26

Naredi primerjavo s SIOL-om. In ostalo konkurenco. Ven mi udari le en BBC, če sheme, ki sem jih včeraj gledal držijo. Ga pač ni pa kaj. Saj v GB niso le svete krave. V avganistan pa se izvaža kultura in "demokracija". Tam mora biti.
Pri T2 sem pričakoval precej bolj radikalne premike ob napovedi sprememb. Kar se same sheme SD tiče gladko menjam za T2. A HD kanalov, ki jih večinoma gledam prek T2 ne morem dobit.

No morda so določeni programi šli ker jih tudi na SIOL-u ni več. A Siolovci so nam govorili, da so s programi "težave". Kot se je razumelo so predragi glede na gledanost. Nekatri so se sicer kasneje vrnili v doplačljive pakete.

Tale racionalizacija je povsem OK. Saj furat 300+ kanalov nima smisla. Vsega skup pa je prek 200.
Pomoje ni slaba odločitev nekaj z zahoda ven zmetat in mal za većinske prišleke dodat. Sicer morda nekoliko dvorezno, ker se bodo še manj učili lokalne govorice.

tomii83
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Sep 2011 ob 17:16
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a tomii83 » 21. Sep 2011 ob 18:28

Kdaj bo Scfi,Cinestar Action ter AXN?Če jih ne dodate bom prešaltal na Total tv.

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a nik2 » 21. Sep 2011 ob 18:48

SvizecXX napisal/-a:ViVa ni več to kar je bila na žalost. Sedaj je bolj kot ne bleda, nemška verzija MTVja (tudi odaje so iz mtvja), čemur včasih ni bilo tako...
A Family guy in podobne oddaje ki so na viva tv pa ne boš pogrešal...

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a weby » 22. Sep 2011 ob 00:50

Ok, čez dan niso imeli več glasbe, so jo imeli pa ponoči. Mogoče sem edini, ne vem, ampak če sem kdaj pozno pokonci in gledam TV z veseljem tudi na Vivo preklopim.

SvizecXX
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 7. Jul 2011 ob 12:09
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a SvizecXX » 22. Sep 2011 ob 03:02

nik2 napisal/-a:
SvizecXX napisal/-a:ViVa ni več to kar je bila na žalost. Sedaj je bolj kot ne bleda, nemška verzija MTVja (tudi odaje so iz mtvja), čemur včasih ni bilo tako...
A Family guy in podobne oddaje ki so na viva tv pa ne boš pogrešal...
Ma za te zadeve gledat, na žalost ni boljšega kanala kot adult swim, ki pa ga pri nas ne vidiš sploh...
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Sep 2011 ob 09:58

Asterix napisal/-a:Pa sej to ni res

spet smo francozi nasrkal

vzel so nam FR3 !!!! :grrpc:

pa da ne omenjam:
AB Moteurs
Escales
Animaux
Encyclopedia
MCM TOP
MCM POP
Tako si pač kapitalistični turbintelektualci, ki odločajo o shemi pač predstavljajo demokracijo. Pestrost ni dodana kvaliteta ampak nepotreben strošek. Tale sprememba z ukinitvo dveh nemških precej gledanih programov in več ali manj vseh francoskih gre odločno proti enojezičnosti programov. Razen MCM tudi jaz nisem prispeval dosti k gledanosti ampak so me pa vsi trije dokumentarni francoski dostkrat razveselil za kratek čas.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Asterix » 22. Sep 2011 ob 10:08

Upam da vsaj FR3 vrnejo nazaj :cry:
Ils sont fous ces Slovenes!

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a drpinter » 22. Sep 2011 ob 11:08

SUPER ! Končno CMC in Crime & Investigation Channel ! Jaz sem zelo zadovoljen s temi spremembami !

gejzo
Faca
Prispevkov: 148
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 08:40
T-2: Že imam
Paket: T-3 TERA optika
Kraj: Mirna

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a gejzo » 22. Sep 2011 ob 11:53

Tudi na M shemi je prišlo do kar nekaj sprememb. Moja opažanja:

Odstranjeno:

-ŠportTV 2
-Sportklub+
-CinestarTV
-Sport1

Dodano:

-History Channel
-Baby TV
-Boomerang
-Da Vinci Learning
-Disney Channel
-Disney XD
-France 24

Moram reči, da sem kar zadovoljen. Razočarani bodo najbrž športni navdušenci. Važno da ostajata ŠTV1 in Sportklub, da bom lahko Evroligo z Olimpijo pa NBA še zmeraj gledal :)

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 22. Sep 2011 ob 14:13

kekoke napisal/-a: tudi jaz nisem prispeval dosti k gledanosti ampak so me pa vsi trije dokumentarni francoski dostkrat razveselil za kratek čas.
Točno tako, gledanost po 3 sekunde v spodnjih 10% :) nimaš kej, nekje je treba črto naredit.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Sep 2011 ob 14:25

sam zakaj vse 3 naenkrat ukint, brez možnosti izbire za naročnike? Glede na to kaj vse ste ukinl, bi loh komot pomudil dodatni francoski paket.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 22. Sep 2011 ob 15:02

na katerega se zagotovo ne bi naročil za tiste 3 sekunde ane?
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Sep 2011 ob 15:08

Vse je odvisno od cene, kar se tega znižanja 1€ tiče, ki reku da so umaknjeni vsi skupaj bili vredni 1€, zame. Za kakega frankofila pa verjetno tud 5€. In lažje bi pogrešal kakega iz nabora, ki jih pogosteje gledam a se vsebine zelo podobne kot še na petih drugih programih. Všeč mi je bilo, da so otroci na KIKI tudi nemščino slišal, všeč mi je bilo da si lahko 30 sekund na francoskih dokumentarnih gladal isti kader brez komentajra, da o pestrosti glasbe na MCMih v primerjavi z ostalimi ne govorim, pa če samo enkrat na mesec ujamem top 10 izvajalcev iz Malija za 30 minut, je to mnogo več vredno kot 3 ure na dan petih MTVjev z Gago nonstop, ampak seveda statistika ne zna oceniti te vrednosti pestrosti na shemi. Zato se je treba že mal spoznat na vsebino programov, pa mal bi razgledan. Da še vedno ni BBCja v tavelki shemi govori samo zase. Lahko gledaš vsak dan svet na kanalu A al pa enkrat na mesec 15 minutno reportažo BBCja, vsekakor boš v drugem primeru več vedu o tem kaj se dogaja na svetu.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

bender33
Model
Prispevkov: 257
Pridružen: 23. Feb 2009 ob 20:21
T-2: Še nimam

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a bender33 » 22. Sep 2011 ob 17:55

Sadarj79 napisal/-a:E! brez podnapisov?

ker drugače E! ima slo podnapise
do sedaj je E! imel slo podnapise samo od pred kratkim jih pa ni več videt. ne vem sedaj ali so jih ukinli ali kaj. ima pa ta kanal tudi hrvaške in srbske podnapise.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Krypto » 22. Sep 2011 ob 20:32

Tale E! je navadno poneumljanje, ženske samo še to gledajo hebemo.

Odgovori