MINIMAX

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Mar 2012 ob 22:03

Ja na FB-ju na vprašanja kdaj bo na T2 ne odgovarjajo. Očitno je nek konflikt prisoten, verjetno bo cena tist problem.
Slika


Lp, Kitl

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 4. Mar 2012 ob 22:13

ja to sem tud sam videl ja da ne odgovarjajo na fb.

kitl sej vsak clovek vse razume ampak potem pa ni treba dajati na velik zvon da prihaja minimax 5.12.2011 kot je to bilo takrat tudi na T2,AMIS itd itd.

Tega se ne dela, če nekaj ni zaključeno,dokončan biznis!!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Mar 2012 ob 22:23

Ja sam to so objavili na Minimax-u-
Slika


Lp, Kitl

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 4. Mar 2012 ob 22:31

ja res je blo na fb od minimaxa to objavljeno, bilo pa je tudi na fb strani od amisa in kasneje t2.

po moje je bilo takrat vse zmenjeno ampak ocitno je prislo do kakih konfliktov v trikotniku minimax-t2-amis.

no upam da jutri zvem kaj vec o vsem skupaj.

gremo gledat miami-la lakers!!:))

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a drpinter » 6. Mar 2012 ob 08:11

Meni pa se zdi, da na T-2 ščitijo POP Oto in zato ne dajo Minimaxa. :-(

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a drpinter » 6. Mar 2012 ob 09:07

Vprašanje na FB :
Kdaj dobimo Minimax ? Je res, da ščitite POP Oto in zato ne date Minimaxa v shemo ???

Odgovor na FB:
T-2 d.o.o. : Pop Oto je zelo lušten program za otroke. Vsak dan ponuja kar 16 ur sinhroniziranih risank. Programa Minimax pa zaenkrat še ne bomo dodajali v programsko shemo.

Pa mi naj sedaj kdo pove, da ne ščitijo POP Oto !!!! Res prijazno do svojih uporabnikov !

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a TV1 » 6. Mar 2012 ob 10:09

Športno Društvo Kupšinci, svašta ;)

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 12:03

drpinter napisal/-a:Vprašanje na FB :
Kdaj dobimo Minimax ? Je res, da ščitite POP Oto in zato ne date Minimaxa v shemo ???

Odgovor na FB:
T-2 d.o.o. : Pop Oto je zelo lušten program za otroke. Vsak dan ponuja kar 16 ur sinhroniziranih risank. Programa Minimax pa zaenkrat še ne bomo dodajali v programsko shemo.

Pa mi naj sedaj kdo pove, da ne ščitijo POP Oto !!!! Res prijazno do svojih uporabnikov !
no to pa res ni nacin dela da veste!!!!!!

tole je zrelo za prijavit uradu za varstvo konkurence al kako se ze temu rece. pop je najverjetneje malo cekinov nasul t2 takole na črno oz na roko in stvar je bla zmenjena.

se bomo pozanimali tu za tole, ni problema. jaz sicer čakam odgovor od odgovornih ljudi minimax slovenija, vceraj sem klical na minimax srbija in so rekli da so posredovali vprašanje odgovorni osebi za minimax slovenija, danes naj bi mi odgovorili.

drpinter: imas prav ja, res zelo prijazno!!

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a KoMar » 6. Mar 2012 ob 12:05

Zdaj nekateri že mislite, da lahko ponudnika IPTV z nekimi "uradi" prisilite k dodajanju novih kanalov... :jao:

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a drpinter » 6. Mar 2012 ob 12:16

Če zato ne moremo dobiti programa, ki si ga želimo, ker ponudnik IPTV ščiti plačljivi program POP-a, potem je to res žalostno oz. nepošteno do svojih naročnikov. Ne gre za nobeno prisiljevanje, če bi nam kdo pojasnil zakaj ne moremo imeti Minimaxa v shemi, bi verjetno bilo veliko manj slabe volje. Mislim, da bi moglo biti ponudniku IPTV na prvem mestu zadovoljstvo strank oz. naročnikov.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 12:17

nic ne mislimo komar,samo povemo svoje mnenje. ker taki "posli na črno" ne spadajo v svet biznisa in sploh pa ni pošteno do svojih uporabnikov, naročnikov ki jim dajajo vsakodnevni kruh.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 12:19

drpinter napisal/-a:Če zato ne moremo dobiti programa, ki si ga želimo, ker ponudnik IPTV ščiti plačljivi program POP-a, potem je to res žalostno oz. nepošteno do svojih naročnikov. Ne gre za nobeno prisiljevanje, če bi nam kdo pojasnil zakaj ne moremo imeti Minimaxa v shemi, bi verjetno bilo veliko manj slabe volje. Mislim, da bi moglo biti ponudniku IPTV na prvem mestu zadovoljstvo strank oz. naročnikov.
pinter glede na financno stanje t2 ni niti za pričakovati kaj drugega kot da sprejmejo vsak ponujeni €. cela država je skorumpirana.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 12:34

vem da ne spada to v to temo ampak vseeno če smo že pri takih umazanih poslih. amiova razlaga o prenehanju tv3 .


pmiha
Naslov prispevka: Re: novi tv programiObjavljeno: 6.3.2012 08:55
Sodelavec Amis


Pridružen: 24.3.2010 09:58
Prispevkov: 72
Trenutna zamenjava je samo začasna rešitev. Spremljajte obvestila na portalu http://www.amis.net/web3/pomoc-in-podpora. Danes ob polnoči preneha z oddajanjem TV postaja TV 3.
Od jutri dalje bo na tem programskem mestu na voljo program Pink 3, ki bo kombinacija programov TV 3 in Pink.si. Namesto Pink.si pa bo na programskem mestu 6 vklopljen program POP Fani iz programskega paketa Pop Non STOP.

in se en komentar enega naročnika:

To je laž!TV3 nima nobene zveze z programom PINK3.TV3 v Sloveniji več ne obstaja!ravno zaradi takšnih in podobnih neurejenih razmer,so Švedi zapustili Slovenijo!
In Vi si še drznete v uradnem sporočilu na uradni spletni strani napisati čisto laž,brez kančka sramu!

ni kaj, vsak dan "lepše in lepše" stvari se dogajajo!

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a TV1 » 6. Mar 2012 ob 13:08

drpinter napisal/-a:Če zato ne moremo dobiti programa, ki si ga želimo, ker ponudnik IPTV ščiti plačljivi program POP-a, potem je to res žalostno oz. nepošteno do svojih naročnikov. Ne gre za nobeno prisiljevanje, če bi nam kdo pojasnil zakaj ne moremo imeti Minimaxa v shemi, bi verjetno bilo veliko manj slabe volje. Mislim, da bi moglo biti ponudniku IPTV na prvem mestu zadovoljstvo strank oz. naročnikov.
A ti res vrjameš v pravljice, da je dodajanje novih programov brezplačno? :jao:

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a drpinter » 6. Mar 2012 ob 13:32

Aja ??? Res ??? To pa nisem vedel ! Hvala, da si me razsvetlil !!!!

A je potrebno T-2 plačevati ??? Jaz ga imam čisto zastonj !!!

Odgovori