Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a opajec » 15. Okt 2006 ob 20:23

antrax, problem je ta, da ga T-2 ne sme imeti v shemi, ker so se kablaši tako odločili. glede SLO lige pa jo lako spremljaš na SIOL TV (derbi kroga) oz. preko Sportala in tako posledično preko T-2 :lol: :lol:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Odgovor Napisal/-a Anubis » 15. Okt 2006 ob 20:54

Mojih 0.5 ojrocenta na to temo...

Ko so pred letom ali vec na Lj. kablu izgubili pojma-nimam-vec-kateri kanal, so na njegovem mestu do zdaj rolali dvojezicne (slovenske in hrvaske) reklame za HBO. Ze tako imajo omejeno stevilo moznih analognih kanalov (pa menda itak niso vsi izkorisceni), pa ti gredo celo leto tako zafurati a perfectly good channel z nekimi brezveznimi reklamami (ko pa je bilo po drugi strani ene par kanalov, ki so bolj obcutljivi na motnje, na njih pa 'redna ponudba'...).
In po dolgih mesecih z zadnjim (dobesedno 8) ) racunom z njihove strani dobim reklamo, da bo na tistem kanalu zdaj ta sportni kanal, ki ga propagirajo kot nekaj najboljsega, kar lahko ponudijo. No ja, ocitno res. [spoken with RP accent: rather pathetic :roll: )
Vidim, da moja odlocitev, da tudi TV saltam na T2, ni bila napacna. :wink:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 15. Okt 2006 ob 20:54

sej vemo da je zdruzenje kabelskih operaterjev mafija, vse so pokazal ob svetovnem prvenstvu v nemčiji. kar se pa tiče t2 sem pa zihr da bojo s shemo programov dosegel da bojo mel vse kar si lahko športklub privošči. mogoče je da so prvo leto na ŠK dobil velik materiala za prenose po ugodnih cenah. verjetno bi vsi radi videl velke tekme (barca:real, milan:inter,...), za take tekme pa itak ni pravga dnarja na balkanu, dokaz temu je da tud hrvati lahk pozabjo na petico in prenose pravih tekem. Vsi vemo da je TV3 lahk kupla pravice za tri al štiri leve italijanske klube. bomo videl kaj bo ŠK spravu skupi nasledne leto...in velik sreče Čakarmišu in Co.

moj predlog RaiSportSat in kak filmski kanal.

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Odgovor Napisal/-a buhica » 15. Okt 2006 ob 21:10

Da ne bo kdo mislil da zagovarjam in gonim samo to da točno ta Športklub T-2 uvrsti v programsko shemo, mislil sem predvsem na to, da je po moje najslabša točka T-2 programske sheme prav šport in tu bi res bilo potrebno kaj poskušati storiti, vseh drugih zvrsti je po moje več kot preveč. Torej ni nujno potreben prav ta paradajzarski ŠK ampak za božjo voljo vsaj probajte dodati kakšen pameten športni kanal in to bo potem to kar si vsi želimo (kvaliteta signala z dodatki in programska shema, ki vse pokrije)...

lp Buhica

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Odgovor Napisal/-a Surfer » 15. Okt 2006 ob 21:20

Še moje mnenje glede programov: Ne pogrešam nobenih športnih programov (nimam nič proti če se pet športnih doda ali črta :roll:). Edino kar pogrešam je na prvem mestu en filmski kanal in morda kak sci-fi kanal...
Slika 8)

dusan321
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 11:18
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Ribnica

Odgovor Napisal/-a dusan321 » 15. Okt 2006 ob 22:24

Pri nas Športklub ( Telemach ) še ne dela.Vprašanje,če sploh bo.

lp

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 15. Okt 2006 ob 22:28

opajec napisal/-a:antrax, problem je ta, da ga T-2 ne sme imeti v shemi, ker so se kablaši tako odločili. glede SLO lige pa jo lako spremljaš na SIOL TV (derbi kroga) oz. preko Sportala in tako posledično preko T-2 :lol: :lol:
To pa je problem ja! Na sportalu pa sem si ogledal Maribor - Domžale pa slika ni to kaj bi naj bla :wink:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

mikele
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Sep 2006 ob 22:05
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a mikele » 15. Okt 2006 ob 23:29

Surfer napisal/-a:Še moje mnenje glede programov: Ne pogrešam nobenih športnih programov (nimam nič proti če se pet športnih doda ali črta :roll:). Edino kar pogrešam je na prvem mestu en filmski kanal in morda kak sci-fi kanal...
Filmski kanali so verjetno plačljivi, takih kot je ta španski De Pelicula, pa ne potrebujemo prav nujno, rajši kakšen Hallmark, čeprav je tudi ta poln ponovitev. Drugače pa bi si želel, kakšnega športnega, ki prenaša NHL, pa še kakšen skandinavski program.

Mičo
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 1. Okt 2006 ob 23:29
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Mičo » 15. Okt 2006 ob 23:48

Od filmskih bi lahk dal TV 1000 Balkan. Nima ful nekih velikih naslovov kot npr. HBO, ampak je vseen soliden, pa še podnapise ma.

Uporabniški avatar
sce
Model
Prispevkov: 269
Pridružen: 27. Mar 2006 ob 20:36
T-2: Že imam
Paket: 20/4 + Telefon
Kraj: area52.us
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sce » 16. Okt 2006 ob 00:23

SCI-Fi bi rabli! ostalih limonad je dost
Slika

Gregor
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 14. Jun 2006 ob 15:27
T-2: Že imam
Paket: 1/1, IPTV
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Gregor » 16. Okt 2006 ob 12:33

Poleg Sci-fija pa še Cartoon Network :!:
Slika Zares pa mi deluje šele od 20 dne dalje :roll:

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 16. Okt 2006 ob 14:07

Resno dvomim, da bo lahko na tako majhnem tržišču kot ga ima tistih nekaj kablašev, ki so v kartelu naredili svoj Športklub, na dolgi rok lahko laufal 24 urni športni kanal, ki naj bi imel najboljše špotrne prenose iz profesionalnih lig...

Za pokrivanje stroškov z reklamami je tak trg daleč premajhen. Za pokrivanje iz naročnine pa se bo po moje morala bistveno povečati naročnima.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Viasat?

Odgovor Napisal/-a Anubis » 16. Okt 2006 ob 18:21

Kaj pa se je zgodilo s pogajanji (?) za Viasatove pakete? Na stari strani od T2 sta bila, kakor se spomnim, omenjena "v fazi vzpostavljanja" vsaj Viasat Explorer in Viasat History, zdaj pa ju ni vec.

Aderca
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 00:51
T-2: Že imam
Paket: FTTH10/10+TV

Odgovor Napisal/-a Aderca » 20. Okt 2006 ob 00:34

kaj pa recimo še druge edicije bloomberga. US, asia, GER,...
NBC
ABC
CBS
:wink:
tnx

Uporabniški avatar
Pizzicato
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 25. Avg 2006 ob 16:13
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Odgovor Napisal/-a Pizzicato » 20. Okt 2006 ob 07:15

HOČEM PROGRAM: Ministry of sound (da bo vsaj eden izmed sedanjih glasbenih programov obarvan bolj elektronsko). :!:

Zaklenjeno