Splošna debata o TV programih

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Nov 2015 ob 13:41

Tole sHBO pa predvidevam, da je v tem fora, da bomo dobil v kratkem še HBO HD verzije in HBO GO za to pa je tale promocijsko obdobje, ker da bi kar takole HBO zastonj talal vsem naročnikom dvomim za promocijo pa ja.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 6. Nov 2015 ob 14:25

Jest pa mislm da je HBO premal gledan da bi bil ekonomsko upravičen in zdej poskušajo folk navadit z zastonj "drogo" da bi pol plačeval. Sam kot sem reku ta HBO ki ga mamo ni vreden 4.99, 10€ pa sploh ne če bi bli vsi štirje programi v HD ajde dej 4.99 pa bo vrjetno kakšne 30-50k naročnikov zdej k je pa 10€ pa dvomim da je 10k folka k ma HBO paket.

Letos so mi ponudil HBO zastonj že 3x v prvo sem ga sprejel in odjavil pred rokom ko poteče. V drugo je blo cca pred 1 mescom nisem aktiviral sploh(ni vredno zajebancije) zdele so pa sami zastonj aktiviral.

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kibtu » 6. Nov 2015 ob 14:39

Se strinjam, @Ahiles, da je to komercialna poteza privabit čimveč naročnikov za te dodatne pakete. Verjetno bo tudi rahlo uspešno.
Samo tistim, ki imamo Kodija in Genesis, se nam po HBO niti malo ne kolca. Zadeve so silno predrage, kar se mene tiče.
Če bi bile cene nižje, bi imeli ziher večji izplen.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Nov 2015 ob 15:02

10 EUR je pri drugih ponudnikih še HD varianta in HBO GO zato sumim, da bo tako tudi pri T2. Kar se pa filmov tiče je pa tako, da pač televizije imajo določen delay zaradi kinotek in videotek zato je piratiziranje na tem področju veliko, kar se pri serijah občutno manjša, ker jo dobiš na pladnju takoj.
Slika


Lp, Kitl

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a weby » 7. Nov 2015 ob 18:03

Če slučajno koga zanima, vsem HBOja niso odklenili. Preverjeno pred minuto na lastnem TVju :mrgreen: :nevem:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a d_g » 8. Nov 2015 ob 18:13

Ja ne vem, reklama, ko si vklopil stb je bila, da velja za vse, tako da preveri na T-2...

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a weby » 8. Nov 2015 ob 22:43

Eh, ne bom se obremenjeval s tem. Sploh se mi pa zdi, da je to posledica tega, da sem do prejšnjega meseca itak imel HBO naročen. Še pred tem so mi pa že lani ponudili mislim da en mesec zastonj HBOja, mogoče je tud to.

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 9. Nov 2015 ob 11:18

noben se sploh ne bi smel obremenjevati z raznimi HBO-ji, Cinestarji ipd. kdor ima kodi in dodatke tocno ve da ima vse to in se veliko bolje od tega brezplacno in podnaslovljeno.....to pride upostev samo za narocnike, kateri ne vidijo naprej od TV-ja.....

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cable guy » 9. Nov 2015 ob 11:29

Bayern to pa je komentar na mestu in drzi prekleto. :plosk: :plosk:
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Nov 2015 ob 12:09

Bayern1 napisal/-a:noben se sploh ne bi smel obremenjevati z raznimi HBO-ji, Cinestarji ipd. kdor ima kodi in dodatke tocno ve da ima vse to in se veliko bolje od tega brezplacno in podnaslovljeno.....to pride upostev samo za narocnike, kateri ne vidijo naprej od TV-ja.....
Tako je, če smo realni glede tele kodi variante. Je že res, da imaš vse prva napaka, ki mene moti npr. Genessis-u je ta, da se mi dostikrat ob vikendih dogaja, da buffering nabija, kar pomeni, da moram vmes čakat, da se zadeva zloada. Potem me moti dosti grda slika napram TV lahko dam primer The Walking Dead na FOX HD je neprimerljiv z vsemi viri na Genessis pa če tudi piše 1080p tretja stvar so pa podnapisi saj Slovenci v zadnjem času premoremo bore malo podnapisov večina se jih krade sploh za nadaljevanke iz FOX-ov in pa HBO vse ostalo je pa hrvaščina ali pa srbščina. Tako, da tudi Kodi ni nekaj, kar bi odtehtalo zares dobro tv postajo kot je npr FOX.
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2338
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a webmaher » 9. Nov 2015 ob 13:26

@kitl kaj te je strah in vidiš samo do sosedovega okna :mrgreen:
kmalu boš imel samo še arabske podnapise zato je bolje da se začneš že danes učiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zadnjič spremenil webmaher, dne 9. Nov 2015 ob 14:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 9. Nov 2015 ob 13:55

kitl napisal/-a:
Bayern1 napisal/-a:noben se sploh ne bi smel obremenjevati z raznimi HBO-ji, Cinestarji ipd. kdor ima kodi in dodatke tocno ve da ima vse to in se veliko bolje od tega brezplacno in podnaslovljeno.....to pride upostev samo za narocnike, kateri ne vidijo naprej od TV-ja.....
Tako je, če smo realni glede tele kodi variante. Je že res, da imaš vse prva napaka, ki mene moti npr. Genessis-u je ta, da se mi dostikrat ob vikendih dogaja, da buffering nabija, kar pomeni, da moram vmes čakat, da se zadeva zloada. Potem me moti dosti grda slika napram TV lahko dam primer The Walking Dead na FOX HD je neprimerljiv z vsemi viri na Genessis pa če tudi piše 1080p tretja stvar so pa podnapisi saj Slovenci v zadnjem času premoremo bore malo podnapisov večina se jih krade sploh za nadaljevanke iz FOX-ov in pa HBO vse ostalo je pa hrvaščina ali pa srbščina. Tako, da tudi Kodi ni nekaj, kar bi odtehtalo zares dobro tv postajo kot je npr FOX.
za genesis se deloma strinjam da ni vedno pravi HD...kaj pa pulsar? tu je material pravi HD. poskusi serijo the walking dead v pulsarju....presenecen bos nad kvaliteto....je ista kot na FOX HD.... :D s podnapisi je pa tako....mene naceloma ne moti ce imam srbskega namesto slovenskega....ce ni slovenskega bom pac uporabil srbskega....za nekatere, sploh mlajse je to mogoce malo problematicno, za ostale pa mislim da ni to nek problem....problem tv kanalov je ta da ga ne mores sebi napraviti zanimivega.....recimo sedajle imam cas pa bi si ogledal neko serijo ali film in glej ga zlomka na vseh teh nastetih kanalih meni trenutno ni vsec nobeden? kaj storiti potem?

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a nemo » 9. Nov 2015 ob 14:11

Bayern1 napisal/-a:noben se sploh ne bi smel obremenjevati z raznimi HBO-ji, Cinestarji ipd. kdor ima kodi in dodatke tocno ve da ima vse to in se veliko bolje od tega brezplacno in podnaslovljeno.....to pride upostev samo za narocnike, kateri ne vidijo naprej od TV-ja.....
In pa za tiste, ki se ne požvižgamo na avtorske pravice ali pa se vsaj ne hvalimo s tem, da krademo, in tistim, ki ne, očitamo, da so kratkovidni.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Nov 2015 ob 14:32

Bayern1 napisal/-a:
kitl napisal/-a:[quote="Bayern1"
za genesis se deloma strinjam da ni vedno pravi HD...kaj pa pulsar? tu je material pravi HD. poskusi serijo the walking dead v pulsarju....presenecen bos nad kvaliteto....je ista kot na FOX HD.... :D s podnapisi je pa tako....mene naceloma ne moti ce imam srbskega namesto slovenskega....ce ni slovenskega bom pac uporabil srbskega....za nekatere, sploh mlajse je to mogoce malo problematicno, za ostale pa mislim da ni to nek problem....problem tv kanalov je ta da ga ne mores sebi napraviti zanimivega.....recimo sedajle imam cas pa bi si ogledal neko serijo ali film in glej ga zlomka na vseh teh nastetih kanalih meni trenutno ni vsec nobeden? kaj storiti potem?
Uporabiš TS :D
Slika


Lp, Kitl

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 9. Nov 2015 ob 14:47

nemo napisal/-a:
Bayern1 napisal/-a:noben se sploh ne bi smel obremenjevati z raznimi HBO-ji, Cinestarji ipd. kdor ima kodi in dodatke tocno ve da ima vse to in se veliko bolje od tega brezplacno in podnaslovljeno.....to pride upostev samo za narocnike, kateri ne vidijo naprej od TV-ja.....
In pa za tiste, ki se ne požvižgamo na avtorske pravice ali pa se vsaj ne hvalimo s tem, da krademo, in tistim, ki ne, očitamo, da so kratkovidni.
glej, se strinjam za avtorske pravice...apmpak to je po celem svetu isto....vsi hocejo gledati cim prej in ne da cakajo da pride na TV cez leto ali dve....ce bi filmski kanali resnicno ponujali sveze zadeve potem bi se resnicno zmanjsalo piratstvo....drugo, ce je kanal placljiv recimo HBO ipd., oni si ne smejo privosciti reklam med dvema oddajama ali filma....jaz ne mislim placevati 10 € za nek filmski paket, da bom gledal reklame....in se bi lahko nasel slabosti dodatno placljivih paketov....
Zadnjič spremenil Bayern1, dne 9. Nov 2015 ob 14:49, skupaj popravljeno 1 krat.

Odgovori