Simple IPTV client XBMC Android

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Simple IPTV client XBMC Android

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 9. Jan 2014 ob 14:39

Zdravo

Imam inštaliran XBMC 12.3 na win7, na XBMC-ju mi teče SIMPLE IPTV PLUGIN http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=156218

Zadeva dela, vendar ima en manjši problem. plugin nima sam po sebi kakšne konfiguracije omrežja, zato sem v Windowse moral vpisati statično ruto 239.0.0.0 mask 255.0.0.0 gw 192.168.x.x interface 10.2.x.x . 192.168.x.x je ip od mrežne za internet, 10.2.x.x je mrežna od iptv. (imam vdsl1)

SimpleIPTV dela podobno kot VLC ali multicast TV, brez serverja in podobnih jajc. Imel sem sicer gor server od Media Portala, ampak je glup, štorast in smotan.

Na tablici laufam svojo instanco XBMC, ki ni v ničemer povezan z XBMC na HTPC-ju, razen lokacije multimedijskih datotek. Brez web accesa, remote control ipd.

Zdaj pa pridemo do problema:
Rabim stavek za vpisat v tablico, da bo imela statično ruto do mrežne za IPTV na XBMC-ju. Probal sem par različnih linux verzij stavka pa mi nikakor noben ne prime. Tablica ma omogočen iptables, kaj še rabim drugega?
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Simple IPTV client XBMC Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 9. Jan 2014 ob 21:07

hmmm jaz imam na raspberry pi z openelec simpleiptv pa nisem čisto nič štimal, samo pot do playliste sem mu podal in je delalo b.p.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Simple IPTV client XBMC Android

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 9. Jan 2014 ob 22:30

A maš dve mrežni a eno? Če maš dve pol metric dela štalo in je SImple IPTV-ju treba dopovedat kam naj hodi za določen IP range. V sam Simple IPTV al pa playlisto zanj pa tudi ne morem vpisat IP od mrežne ker nima te opcije.
Ampak ta del zdaj dela, problem mam ker je edina skupna točka med Internet in IPTV mrežo na HTPC-ju in moram dopovedat tablici da naj za IPTV range hodi na drugo mrežno od HTPC-ja.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Simple IPTV client XBMC Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Jan 2014 ob 22:59

Raspberry pi ima samo eno mrežno.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori