Stran 1 od 1
Ne določi pravega i.p.- ja
Objavljeno: 21. Sep 2006 ob 07:06
Napisal/-a iro
Od včeraj sem i vsakič ko prižgem računalnik pojavi tista trikotna ikonca v desnem spodnjem vogalu.Tudi sam zagon traja zelo dolgo.Na modemu svetijo vse tri diode.
Pomaga Repair funkcija pri mrežni kartici.Probal sem z restartom modema pa je še vedno isto .Ma kdo kakšno idejo ?
Objavljeno: 21. Sep 2006 ob 09:30
Napisal/-a sofoiks
pa imas rocno vpisan ip in dns-je
Objavljeno: 21. Sep 2006 ob 10:05
Napisal/-a iro
Nimam ročno vpisan ip in dns -je, ker mam dinamični ip, res pa je da ma že od začetka istega.Problem se je pojavil včeraj, po vseh izpadih mreže.
Objavljeno: 21. Sep 2006 ob 10:12
Napisal/-a sofoiks
lahko da je crknu dhcp strežnik na t-2ju ce je pol nemores nic razen mogoce dnsje vpisi nikoli ne skodi
Objavljeno: 21. Sep 2006 ob 10:23
Napisal/-a iro
Se probal isto.Vmes sem klical na t-2.Pravi da imajo še vedno probleme.Sam da nebo spet kot včeraj.

Objavljeno: 26. Sep 2006 ob 00:54
Napisal/-a bandogge
Men se tud dogaja občasno, da se mi ne poveže (nek čudn IP se pojavi v nastavitvah mrežne), z Repair funkcijo pa se pol v par sekundah pojavi pravi IP.
Objavljeno: 26. Sep 2006 ob 12:19
Napisal/-a iro
Sem tudi sam pogruntal.Zdaj je še slabše. Lučka link samo utripa in se ne poveže.Prejšnji teden klical na t-2 pa pravi da bo posredoval naprej.Čakam da me kdo kontaktira pa nič. Počakam da konc tedna pol grem pa nazaj na siol.