Povečanje kvote podatkov v EU

Vse o T-2 mobilni telefoniji

Povečanje kvote podatkov v EU

OdgovorNapisal/-a mahi » 1. jan 2019 ob 12:10

Z današnjim dnem sem opazil, da se je količina prenešenih podatkov v EU dvignila za 1GB.
Lepo presenečenje, če temu prihodnji mesec ne bodo sledile višje cene (kot pri Telemachu).
Srečno vsem
Slika
Uporabniški avatar
mahi
Legenda

Kraj: Portorož
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV

Re: Povečanje kvote podatkov v EU

OdgovorNapisal/-a Bayern1 » 1. jan 2019 ob 14:26

to pa res ni nekaj....vec kot 70% uporabnikov prenosa podatkov v EU nikoli ne koristi....presenecenje bi bilo, ce bi za slovenski trg brez podrazitve povecali prenos podatkov....to pa verjetno ne bomo doziveli....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
Bayern1
Guru

T-2: Še nimam

OdgovorNapisal/-a mahi » 1. jan 2019 ob 14:30

Kot za koga.
Meni velika količina podatkov doma ne pomeni veliko, saj je telefon povsod povezam na WiFi, tako da na mesec porabim manj kot 5%.
V EU pa sem tega vesel, saj navadno na dopustu hitro skopni kvota, ki jo imam na voljo.
Slika
Uporabniški avatar
mahi
Legenda

Kraj: Portorož
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV

OdgovorNapisal/-a Skorc » 1. jan 2019 ob 15:11

Bayern1 Napisal/-a:to pa res ni nekaj....vec kot 70% uporabnikov prenosa podatkov v EU nikoli ne koristi....presenecenje bi bilo, ce bi za slovenski trg brez podrazitve povecali prenos podatkov....to pa verjetno ne bomo doziveli....

Kje si "pobral" ta podatek (več kot 70% uporabnikov)? Ali je to zgolj tvoja domneva? Eden od zapisov, npr: https://siol.net/digisvet/novice/zdaj-k ... kov-485676 govori drugače.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika
Skorc
Legenda

Kraj: Pince
Paket: Malo mešano

OdgovorNapisal/-a Bayern1 » 1. jan 2019 ob 15:16

Skorc Napisal/-a:
Bayern1 Napisal/-a:to pa res ni nekaj....vec kot 70% uporabnikov prenosa podatkov v EU nikoli ne koristi....presenecenje bi bilo, ce bi za slovenski trg brez podrazitve povecali prenos podatkov....to pa verjetno ne bomo doziveli....

Kje si "pobral" ta podatek (več kot 70% uporabnikov)? Ali je to zgolj tvoja domneva? Eden od zapisov, npr: https://siol.net/digisvet/novice/zdaj-k ... kov-485676 govori drugače.
sem pozabil napisati glavno....teh 70% sem mislil, da jih sploh ne gre iz Slovenije.....tistih 30%, ki grejo cez mejo pa normalno da koristijo internet tudi v tujini....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
Bayern1
Guru

T-2: Še nimam

Vrni se na Mobilna telefonija