Vračilo ADSL razcepnika in modema

Splošni pogovori o T-2
OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Vračilo ADSL razcepnika in modema

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 10. Okt 2006 ob 20:52

hudo napisal/-a:No sedaj moram pa pisati pritožbe in od tiszik 50k se lahko kar poslovim ker mi denarja verjetno ne bojo vrnili ampak bodo naredili dobropis... tako da sem pečen še pol leta na Telekomu pa ravno sem se hotel odjaviti.

kot jaz vem, je tako, da ti dajo ali dobropis ali pa ti vrnejo denar...kot se pac sam odlocis... nekje med zakoni za varstvo potrosnikov je to napisano...mal pobrskej, google ve veliko o tem :)

psevdonim
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 5. Maj 2007 ob 14:04
T-2: Že imam
Paket: najcenejši
Kraj: SLO

Re: Vračilo ADSL razcepnika in modema

Odgovor Napisal/-a psevdonim » 16. Jan 2009 ob 20:58

od T2 TV sem se odjavil da se že ne spomnem kdaj, ene pol leta bo že, če ne več. Takrat sem vprašal po telefonu kako in kaj in med drugim so mi rekli, da "bo tehnik prišel iskat opremo".
OK, dam v škatlo, postavim v hodnik in ... ... in po nekaj mesecih je še vedno tam.
Danes pa pride nadstandardno velika kuverta, kjer se skozi okence najprej z velikimi, debelimi črkami vidi POZIV ZA VRAČILO OPREME T-2, z malo manjšimi pa še moj naslov. Notri opis, kam naj opremo vrnem (noben naslov ni bližje od 20km v eno smer), ali pa mi bodo čez 8 dni poslali račun.
Naj vas en lep k*c gleda, bi skorajda napisal, pa nima smisla, saj zato pa so Amis in Siol in Tuš itd, ane :?:

Odgovori