PODRAŽITVE

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Jun 2022 ob 13:30

Ja sej večinoma mladi to delajo, vzamejo mobilne podatke, pa si doma naredijo dostopno točko za wifi. Kodo za TV pa dobijo od staršev, ali prijateljev.

Problem nastopi pri starejših osebah ki so večinoma doma in gledajo TV.

thedom
Novinec
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a thedom » 14. Jun 2022 ob 13:06

Jaz že več kot eno leto ne zapravim več kot pa 20€ na mesec za Internet + TV.

HOT Hofer mobilni net za 15€/mesec in telemachova predplačniška kartica za TV 5€.

Edina slabost tega načina je, da je hitrost neta samo 20/5... Še vedno 130% hitrejša kot pa preko bakra.

5G bo v moji bližini verjetno čez kakšnih deset ali pa dvajset let :lol: :lol: :lol:

mikrohard
Starešina

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 14. Jun 2022 ob 16:38

Za aktivacijo Telemach predplačniške TV potrebuješ 1x na 3 mesece novo telefonsko številko. Tako da je strošek višji od 5€ mesečno (sicer še vedno smešno nizek). Slabosti je pa več (ne samo hitrost interneta). Omejeni podatki pomenijo, da si omejen s količino gledanja TV (ali drugih multimedijskih vsebin). Verjamem pa, da je za marsikoga 200GB mesečno dovolj. Sem pravkar pogledal in pri nas doma je bilo v dveh tednih prenešenih 550GB. Drug problem je pa lahko stabilnost linije... mobilna omrežja znajo biti ob večernih urah precej obremenjena (seveda je odvisno od lokacije).

thedom
Novinec

Odgovor Napisal/-a thedom » 14. Jun 2022 ob 19:41

Ja, to vsekakor drži kar si napisal. Je čist odvisno od števila uporabnikov, koliko se gleda TV, kaj downloadaš, zasedenost bazne postaje ipd... Zame je to zaenkrat dovolj, verjamem pa, da je to kr slaba varijanta za marsikoga. Osebno bom sicer ostal na tem načinu dokler ne zgradijo optičnega omrežja.

Odgovori