Naročnina vs sinhronizacija & login

Vse o T-2 internetu
Odgovori
dejanslo
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 26. Okt 2008 ob 14:08
T-2: Že imam
Paket: 20/1

Naročnina vs sinhronizacija & login

Odgovor Napisal/-a dejanslo » 26. Okt 2008 ob 15:45

Zdravo!

Sem nov na T-2, pa imam nekaj začetnih problemov.

1. Ne morem se prijaviti v spletno pošto in servisne strani z geslom, ki sem ga dobil (za usr sem vpisal ime_priimek@t-2.net).

2. Naročen imam paket 20/1. Tehniki so mi rekli, da bo up blizu 1 (down pa malo preko 20), vendar situacija sedaj je, da je up le cca 0,5Mbit (down pa 18-19 preko routerja - možno, da bi brez njega bilo polnih 20). Zanima me, ali bi se dalo to z dodatnim tunanjem kaj popravit in kako se potem to pozna na računu? Če bi bil up 0,8-0,9, bi rekel "ok, j*bi ga", z zgolj polovico od plačanega pa se ne morem zadovoljiti. Če se s prilagajanjem profila ne bo nič doseglo, moram vzet manjši paket, ali se račun razumno prilagodi? Če vzamem manjši paket, lahko z manjšim dl pridobim kaj na ul (npr, da bi potem lahko imel 10/2)?

3. Imam paket srednja varnost, rad bi pa nizko. A je dovolj, če za to pokličem na T-2, ali moram poslati pisno zahtevo?

Hvala! :)

PS: oprostite, če se vprašanja ponavljajo ;)

edit:
PPS: morda je pomembno, da mi še zmeraj prime začasni login, ki sem ga dobil za spremljanje priklopa.

PINki
Faca
Prispevkov: 195
Pridružen: 9. Jan 2008 ob 11:07
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10 + 2 IPTV + 2 TEL
Kraj: Lj - Fužine

Re: Naročnina vs sinhronizacija & login

Odgovor Napisal/-a PINki » 26. Okt 2008 ob 17:29

To glede routerja ni druge kot da dejansko sprobaš. Nekaj lahko pridobiš, če interno inštalacijo porihtaš, ne razumem kaj misliš z računom...

Če noben profil ne zaleže lahko ohraniš paket in plačuješ več kot dejansko lahko uporabiš, lahko pa vzameš nižji paket vendar tisti upload ostane (se ne more zvišati) in račun se nikakor ne prilagodi, razen za 1. mesec storitve ko te priklopijo in ko reklamiraš za nedelujoč internet npr.

Za nizko varnost pa moraš poslati dopis.

7niko7
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Avg 2008 ob 17:18
T-2: Že imam
Paket: 4/0,5

Re: Naročnina vs sinhronizacija & login

Odgovor Napisal/-a 7niko7 » 26. Okt 2008 ob 20:39

dejanslo napisal/-a:Zdravo!

1. Ne morem se prijaviti v spletno pošto in servisne strani z geslom, ki sem ga dobil (za usr sem vpisal ime_priimek@t-2.net).
a si poskusil tudi ime.priimek@t-2.net
uporabit pa moras tudi geslo katero je blo poslano skupaj z mail naslovom

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Naročnina vs sinhronizacija & login

Odgovor Napisal/-a NoName » 27. Okt 2008 ob 18:00

dejanslo napisal/-a:1. Ne morem se prijaviti v spletno pošto in servisne strani z geslom, ki sem ga dobil (za usr sem vpisal ime_priimek@t-2.net).
Ob priklopu bi moral dobiti list s priklopnimi podatki, med drugim tudi uporabnisko ime in geslo za dostop do elektronske poste in servisnih strani. V kolikor tega nisi prejel, poklici HD in prosi, ce ti lahko posljejo te podatke po navadni posti.
dejanslo napisal/-a:2. Naročen imam paket 20/1. Tehniki so mi rekli, da bo up blizu 1 (down pa malo preko 20), vendar situacija sedaj je, da je up le cca 0,5Mbit (down pa 18-19 preko routerja - možno, da bi brez njega bilo polnih 20). Zanima me, ali bi se dalo to z dodatnim tunanjem kaj popravit in kako se potem to pozna na računu? Če bi bil up 0,8-0,9, bi rekel "ok, j*bi ga", z zgolj polovico od plačanega pa se ne morem zadovoljiti. Če se s prilagajanjem profila ne bo nič doseglo, moram vzet manjši paket, ali se račun razumno prilagodi? Če vzamem manjši paket, lahko z manjšim dl pridobim kaj na ul (npr, da bi potem lahko imel 10/2)?
Poklici na HD in povprasaj, ce je sinhronizacija zadostna za dosego narocenih storitev, v kolikor ni, ce obstaja moznost, da kak tehnik stestiral linijo.
dejanslo napisal/-a:3. Imam paket srednja varnost, rad bi pa nizko. A je dovolj, če za to pokličem na T-2, ali moram poslati pisno zahtevo?
Za spremembo varnosti je potrebno poslati dopis ali se pa oglasi na kaksni poslovalnici.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

dejanslo
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 26. Okt 2008 ob 14:08
T-2: Že imam
Paket: 20/1

Re: Naročnina vs sinhronizacija & login

Odgovor Napisal/-a dejanslo » 29. Okt 2008 ob 14:30

Hvala vsem za odgovore.
Fora z geslom je bila, da je en I bil pravzaprav l ... :roll: :)
Ostalo sem pa zdaj tudi zrihtal, upload bo zgleda ostal tak kot je..

Odgovori