Lag daljinca

Vse o T-2 IP televiziji
shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Lag daljinca

Odgovor Napisal/-a shorto » 17. Nov 2008 ob 00:58

Jah amapk Rok K., jst mam tut prijav vsaj 10 na dan zarad daljincev in mi ni jasno zakaj meni dela zato sem napisu da ga moram očitno parkrat na tla vršt da mi bo delu kot ostalim se počutim izpostavljenega ker mi dela :).

Rok K.
T-2jevec
Prispevkov: 38
Pridružen: 1. Sep 2008 ob 21:47
T-2: Še nimam
Kraj: Maribor

Re: Lag daljinca

Odgovor Napisal/-a Rok K. » 17. Nov 2008 ob 19:13

Ja tebi prijavljajo napake, da TV ali STB tipka na daljincu ne dela oz. se ne sinhronizira na TV ali STB...tukaj vemo kako ukrepati...zamenjava in je to to, tipka oz. kontakt pač šel k vragu...tukaj omenjajo, da se HD Motorola ne odziva na daljinec oz. se odziva v različnih časovnih intervalih, tako, da je več možnosti zakaj se to dogaja...prva je lahko okvara enega ali drugega, drugo je lahko motnja IR signala s strani drugih naprav, predmetov v bližini Motorole, tretja so lahko slabe baterije (osebno obravnaval več takih napak, zato sem tudi napisal nekaj postov prej, da se naj baterije zamenjajo), itd...verjetno pa nisi edini, ki mu T-2 ne dela večjih problemov...oz. bom rekel, da najmanj 90% uporabnikov nima problemov z našimi storitvami, s tem mislim večjih, okvara neke naprave, napajalnika ne šteje, ker je to pač potrošni material... :)

B-D_
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 15. Sep 2007 ob 22:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH 50/50

Re: Lag daljinca

Odgovor Napisal/-a B-D_ » 17. Nov 2008 ob 23:52

Meni tak lag smrdi po softwerskem problemu, ker je zelo odvisen od obremenitve škatle. Pri radiju se redko zgodi da laga glasnost.
Slika

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Lag daljinca

Odgovor Napisal/-a sword » 18. Nov 2008 ob 07:43

Software imajo vsi vmesniki (istega tipa) enak. Tud če bi se dejansko kej zgodil softwaru na vmesniku, so to dokaj butaste naprave, na njih se ne morš povezat, naložit softwara etc ... tko da je v takih primerih najbolš, da se, kokr sem predlagal, z njim oglasiš v poslovalnici, kjer lahko stestirajo vse zadeve, kjer bi lahko šlo narobe:

1. Poskusijo s tvojo opremo - vmesnik + daljinec - če dela, je problem nekje pri teb doma - motenje signala ...
2. Če ne dela, poskusijo z novim daljincem in svežimi baterijami - če dela, ti zamenjajo daljinec
3. Če še ne dela, dobiš nov vmesnik.

Jasno?

Software majo pa vsi enak, tko da bi se to moral potem vsem dogajat.

Odgovori