Optika v Kranju

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Krypto » 9. Dec 2008 ob 17:24

Orehek in Drulovka se že lep čas vklapljata, medtem ko je v Stražišču še vedno tema.

Uporabniški avatar
Xandy
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 9. Jan 2007 ob 22:09
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10+2xTV+TEL.
Kraj: Kranjsterdam-edino prava....

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Xandy » 11. Dec 2008 ob 10:50

Eto ,končno dočakal .Danes prišli namontirali zdej sam še dan dva počakam (se pravi v ponedeljek ;-) ) da pride priklopit kar sem dodatno naroču in optika dela.Hvala NN-u za uspešno reševanje težav pa lep pozdrav vsem . :rtmT2:

Bane_
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 30. Okt 2008 ob 14:34
T-2: Še nimam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Bane_ » 11. Dec 2008 ob 14:35

Atoll napisal/-a:V Struževem je priklop že mogoč!
Optika ali VDSL?

Uporabniški avatar
gandi66
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Nov 2008 ob 15:16
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a gandi66 » 11. Dec 2008 ob 16:08

Starše priklopili na optiko že pred tremi tedni, jaz pa še vedno čakam da pridejo montirat switch in to v isti hiši, kličem skoraj vsak dan pa se nič ne zgodi.
Medtem sem ostal brez vdsl t-2 in telefona, ki je bil prek telefonskega priključka od staršev in ko so ju priklopili na optiko, sem avtomatsko ob vse.
Zanima me na koga se lahko obrnem, da se stvar pospeši?

Uporabniški avatar
gandi66
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Nov 2008 ob 15:16
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a gandi66 » 11. Dec 2008 ob 16:09

Bane_ napisal/-a:
Atoll napisal/-a:V Struževem je priklop že mogoč!
Optika ali VDSL?
Optika, pri nas v firmi v Struževem že kak mesec...

Upor
Model
Prispevkov: 225
Pridružen: 26. Jul 2008 ob 16:57
T-2: Že imam
Paket: OPTIKA

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Upor » 11. Dec 2008 ob 18:58

gandi66 če si v isti hiši, zakaj le nek hočeš svoj modem, svoj dostop ? A doma ne štima ali kako? Drugače pa pokliči na t2 povej težavo (povej da je v hiši še drug naročnik)

Atoll
Navdušenec
Prispevkov: 569
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Atoll » 11. Dec 2008 ob 19:18

Bane_ napisal/-a:
Atoll napisal/-a:V Struževem je priklop že mogoč!
Optika ali VDSL?

Optika, ja, ampak zaenkrat poje VDSL. Že štejem dneve od podpisa aneksa.

Uporabniški avatar
gandi66
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Nov 2008 ob 15:16
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a gandi66 » 12. Dec 2008 ob 12:56

Upor napisal/-a:gandi66 če si v isti hiši, zakaj le nek hočeš svoj modem, svoj dostop ? A doma ne štima ali kako? Drugače pa pokliči na t2 povej težavo (povej da je v hiši še drug naročnik)
Zaradi dveh ločenih računov, samo zato.
Starša sta želela ostat na isdn telefonu in obdržati isto številko, jaz imam pa naročeno vse. Klicaril sem že neštetokrat pa dlje kot operaterjev na centru ne pridem. Če lahko kdo pospeši zadevo, številka pogodbe je 36618.
Lp in hvala!

Upor
Model
Prispevkov: 225
Pridružen: 26. Jul 2008 ob 16:57
T-2: Že imam
Paket: OPTIKA

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Upor » 12. Dec 2008 ob 13:21

Za isdn morata imeti optiko???? potem je vseno če sta na telekomu, da ostaneta na isti številki pa sploh ni problema.... Sam tvoja izbira.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 12. Dec 2008 ob 16:33

gandi: danes je bilo oddano naročilo za optiko, tako da pričakuj klic za montažo. lp

Lennox
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 14. Dec 2008 ob 10:32
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Lennox » 14. Dec 2008 ob 10:58

Živjo, no tkole, Stražišče, sm prebral vsaj 48 strani tegale foruma, ampak nč kar ne bi že sam videl v živo. A lahko na tolele odgovori nekdo z informacijami (Gratel ?): Omarica na hiši (Finžgarjeva - Kalvarija), za optični kabel ne vem , ali je v cevi ali ne, skratka kdaj se bomo priklapljali ? In pa seveda razlogi, če bo odgovor negativen........Na Gratel sem že klical (3 mesece nazaj nič konkretnega), na občino ne vem, kam naj se obrnem, Krajevna skupnost pa predpotopna brez PC ja in Emaila, kaj šele spletne strani, uradne ure pa 2x na teden. Če zaradi drugega ne - a se mi splača kupiti LCD , za signal s Krvavca pa ne rabiš ne vem kakšne opreme...........

Lennox
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 14. Dec 2008 ob 10:32
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Lennox » 14. Dec 2008 ob 10:59

Hvala sm pozabu rečt..................Hvala

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 14. Dec 2008 ob 11:55

gandi66 napisal/-a: Zaradi dveh ločenih računov, samo zato.
Starša sta želela ostat na isdn telefonu in obdržati isto številko, jaz imam pa naročeno vse. Klicaril sem že neštetokrat pa dlje kot operaterjev na centru ne pridem. Če lahko kdo pospeši zadevo, številka pogodbe je 36618.
Lp in hvala!
Halo!! Za to boste dvakrat plačevali isto, da boste imeli ločene račune??? Kupi si en router za 20 EUR, pa gor priklopi starce za internet, ostalo si spelji k sebi. Tisti račun pa boste že porihtal enkrat na mesec...

Če imate skupen priključek, boste prihranili skoraj 30 EUR na mesec (internet+TV).

Uporabniški avatar
gandi66
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Nov 2008 ob 15:16
T-2: Že imam

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a gandi66 » 14. Dec 2008 ob 13:43

slow_slow napisal/-a:gandi: danes je bilo oddano naročilo za optiko, tako da pričakuj klic za montažo. lp

Najlepša hvala! :car: :car: :car:

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Optika v Kranju

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 15. Dec 2008 ob 10:52

Lennox napisal/-a:Živjo, no tkole, Stražišče, sm prebral vsaj 48 strani tegale foruma, ampak nč kar ne bi že sam videl v živo. A lahko na tolele odgovori nekdo z informacijami (Gratel ?): Omarica na hiši (Finžgarjeva - Kalvarija), za optični kabel ne vem , ali je v cevi ali ne, skratka kdaj se bomo priklapljali ? In pa seveda razlogi, če bo odgovor negativen........Na Gratel sem že klical (3 mesece nazaj nič konkretnega), na občino ne vem, kam naj se obrnem, Krajevna skupnost pa predpotopna brez PC ja in Emaila, kaj šele spletne strani, uradne ure pa 2x na teden. Če zaradi drugega ne - a se mi splača kupiti LCD , za signal s Krvavca pa ne rabiš ne vem kakšne opreme...........
Tam se še ne bo priklapljalo, ker še nimate kabla. Kdaj točno bo, ti ne vem povedat. Če se pa ne motim smo pa tam optiko vlekli, ko se je delala kompletna rekonstrukcija ceste.
˝Let there be light˝,
and there was light!

Odgovori