Snemalnik popolnoma odpovedal

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 14. Dec 2008 ob 16:08

Ne, ni. Je pa ostala zadeva med nastavljenimi snemanji. Hecno, čas, ko naj bi se zadeva snemala, je že zdavnaj mimo. Kako je lahko potem še vedno v seznamu nastavljenih snemanj? Tale snemalnik ni vreden počenega groša, če se ne moraš zanesti nanj.

poiuztrewq

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 14. Dec 2008 ob 16:45

Tudi jaz sem opazil, da so zadeve, ki bi že zdavnaj morale biti posnete, ostale med "nastavljenimi snemanji", posnelo pa jih ni.

In se strinjam, da snemalnik še ni pripravljen za uporabo, saj potrebuje še dosti testiranja.

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a mahi » 14. Dec 2008 ob 18:35

Zadnjič sem pohvalil delovanje snemalnika, danes pa opažam da 3 nastavljena snemanja niso posneta, verjetno tudi posneto ne bo nastavljeno snemanje ob 20. uri. :shock:
Slika

B-D_
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 15. Sep 2007 ob 22:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH 50/50

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a B-D_ » 14. Dec 2008 ob 20:29

Važno da "billing" sistem deluje... zaračunavali bodo brez problema, saj gre za "porabo prostora", ne za snemanje. :car:


In potem ko kao posnetek odpreš in nazaj shraniš začne "snemati" zadevo ki se je končala že pred 12 urami... :owned:

Če mu "uspe" posneti zadevo sem pogruntal način kako nategnit zadevo da mi omogoča snemanje za nazaj... :blbl: ziher ne bom nikomur povedal, da ne boste mogli pokvarit.
Slika

B-D_
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 15. Sep 2007 ob 22:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH 50/50

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a B-D_ » 14. Dec 2008 ob 20:34

dpavli napisal/-a:Jaz sem ravno včeraj prvič (za preizkus) najel 10GB in snemal na random.

Snemal sem DiscoveryT&L z direktnim snemanjem (torej tisti trenutek dalje 5 minut) in nato še preko EPGja nastavil snemanje Hri-Barja in Scrubs.

Posnetki z T&L se nekaj časa po snemanju sploh niso prikazali, nato pa sem jih (ne vem kako) našel v vmesniku. Ko sem danes pogledal še za Hri-Barja in Scrubs, jih ni bilo. Ko sem izbrisal včerajšnje posnetke z T&L pa so se prikazali.

Mislim, da bom ta mesec plačal samo 1/31 €, saj imajo programerji očitno še nekaj dela?

D.
Snemaj MTV Dance... šalabajzerstvo do amena, par mesecev ne znajo popravit nedelujočega "fejk" snemanja, ki na koncu nič ne posname, očitno bo treba na tole opozarjat vsak teden, da bo vsem jasno kako zadeve stojijo.
Slika

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a mahi » 14. Dec 2008 ob 21:45

Na HD so potrdili, da imajo težave s snemalnikom in ne vedo, kdaj bodo odpravljene.
Upam vsaj, da se bo dalo današnje posnetke rešit.
Slika

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 14. Dec 2008 ob 22:19

optimist :)

predvidevam, glede na težave, da bo tudi znesek najemnine nižji?

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a mahi » 14. Dec 2008 ob 22:47

Sploh se mi ne gre za tisti evro ali 2, kolikor bi bila nižja naročnina zaradi nedelovanja snemalnika.
Bolj me moti to, da oddaje, katere sem si želel ogledat in pred tem nastavil snemalnik sedaj niso posnete. Podobno se je pred časom že zgodilo, ko so posnetki zaradi napake na snemalniku bili popolnoma negledljivi in ni bilo drugega, kot da sem jih pobrisal.
Odkar je snemalnik zunaj in če se ne motim je to od aprila so z njim skozi težave. Mogoče vsega skupaj je brezhibo deloval le zadnji mesec dni kar vsekakor ni opravičljivo za storitev, katera se trži in jo uporabniki plačujemo.
Verjamem, da se bo snemalnik enkrat tako porihtal, kot je sedaj porihtana TV s katero (razen občasnih izpadov določenih TV postaj) nimam težav. Do takrat pa je zame to beta verzija, na kateri bi že zdavnaj morale biti odpravljene začetne težave. Šele ko bi snemalnik delal popolnoma brezhibno daljše časovno obdobje, bi se ga lahko ponudilo kot dodatno plačljivo storitev.
Slika

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 15. Dec 2008 ob 08:24

Snemalnik je tudi meni odpovedal...
Včeraj sem nastavil, da posname tri posnetke, pa ni nič posnelo.

DixieFlatline
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 09:55
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Mbps FTTH,IPTV,VOIP
Kraj: Kranj

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a DixieFlatline » 15. Dec 2008 ob 19:34

Ja tudi meni včeraj Botra 2 ni posnel(posnel mi je 1 minutno informacjio o napaki), kljub temu da je pop tv delal ves čas.
HulaHop naokrog!

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 16. Dec 2008 ob 08:15

Snemalnik danes še vedno ne dela...

A bomo uporabniki končno dobili kakšno uradno pojasnilo, kaj je s tem snemalnikom oz. kdaj bo spet uporaben?

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 682
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a blackmack » 4. Jan 2009 ob 11:41

Čujte kaj je s snemalnikom. V petek sm dal snemat ob 20.00 na kabel1 film nenormalno kocka, včeraj pa na orf1 pa mislim da na vox. Na orf še kr dela, zmes malo zakocka, na vox pa zopet nenormlno kocka.
Slika

PINki
Faca
Prispevkov: 195
Pridružen: 9. Jan 2008 ob 11:07
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10 + 2 IPTV + 2 TEL
Kraj: Lj - Fužine

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a PINki » 4. Jan 2009 ob 11:54

Meni je včeraj ob 3zjutraj posnelo 2 oddaji BP. Niti enkrat ni zakockalo. :pivo:

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 682
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a blackmack » 9. Jan 2009 ob 23:58

Evo danes ms zopet dal snemat isto oddajo kot prejšnji petek in zopet kocka ko noro. kaj mate to?
Slika

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 682
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Snemalnik popolnoma odpovedal

Odgovor Napisal/-a blackmack » 10. Jan 2009 ob 15:18

Vse kaj daš snemat na Kabel1 kocka prekinja in šteka slika in zvok. Preverjeno tud pr kolegi.
Slika

Zaklenjeno