Imel bi Telemach in t-2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
cimbalca
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 02:51
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + tel.
Kraj: Ljubljana - Vič, Tbilisijska ul

Imel bi Telemach in t-2

Odgovor Napisal/-a cimbalca » 1. Okt 2006 ob 03:11

Že sedem mesecev sem pri t-2 (10/2). Od začetka imam probleme z ULdom. Od120KBps pado 230KBps. Po stalnem klicarenju, menjavi profilov so mi pri 120KBps UL poslali domov tehnika da opravi meritve. Pri omarici mu je šlo skozi 10/2, v stanovanju pa ne. Nastavil mi je bogih 10/512Kbps. Čez mesec in pol pride drugi tehnik in ob odhodu sem pristal na 370Kbps UL. Na koncu sem se odločil za telemahov paket maxi 12/1Mbps. Da o reakcijskem času telemahovcev ne bo govoril. En dan sem klical po 3. dneh mam net v stanovanju. Mi je pa škoda t-2 zaradi telefona.
Sedaj pa vprašanje. Ali ima kdo izkušnje z dogovarjanjem s t-2 okrog naročnine, če bi obdržal telefon in šel na najmanjši internetni paket samo zaradi telefona. Tehnik ki je bil nazadnje pri meni mi je rekel da se da vse pogovoriti. Me pa zanima za kakšno ceno bi se dalo pogoditi, saj mam net od telemaha, vem pa da se t-2 tudi bori za naročnike.
Slika

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1490
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Odgovor Napisal/-a Skorc » 1. Okt 2006 ob 09:04

Ja, tole pa zna bit kriza :wink: Tko kot bi "argumentiral" imam naročen paket 10/10 uporabljam pa samo e-mail v "tekst" načinu, nič slik in priponk ... tko mal ponucam pasovne širine. Pa še to samo enkrat na teden pokukam v poštni predal :wink:

Prepričan sem, da ne bo šlo. Pač plačaš naročen paket (storitev).
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Okt 2006 ob 09:37

Pa sej Telemach baje že testira IP telefonijo in jo vam bo kmalu ponudil v komercjalne namene.
Slika


Lp, Kitl

bLADEK
Model
Prispevkov: 271
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 14:50
T-2: Še nimam
Paket: 10/2
Kraj: Jesenice

Odgovor Napisal/-a bLADEK » 1. Okt 2006 ob 12:42

Na Jesenicah kabelski operater Telesat že ponuja IP Telefonijo, tako da jo bodo pri Telemachu tudi kmalu. Potrpi! :D
Slika

cimbalca
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 02:51
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + tel.
Kraj: Ljubljana - Vič, Tbilisijska ul

Odgovor Napisal/-a cimbalca » 1. Okt 2006 ob 22:35

Skorc napisal/-a:Ja, tole pa zna bit kriza :wink: Tko kot bi "argumentiral" imam naročen paket 10/10 uporabljam pa samo e-mail v "tekst" načinu, nič slik in priponk ... tko mal ponucam pasovne širine. Pa še to samo enkrat na teden pokukam v poštni predal :wink:

Prepričan sem, da ne bo šlo. Pač plačaš naročen paket (storitev).
Sorry sinko. Nisem rekel da bom ostal na 10/2. Pač naj mi zagotovijo čist običen naročniški paket pa bom ostal na IP telefonu pri njih. Seveda bi uporabljal tudi net. Moj pogoj za ostat je pa naprimer polovična naročnina za net. Sicer bi šlo za premostitveno naročnino dokler mi ne pripeljejo optike pred blok. Ko bo optika bi se spet pridružil T-2. Sicer bi pa preživel tudi brez njih. Morajo pa vedet, če ne bom pri njih naročen najverjetneje ne bo v bloku optike, ker ni interesa. Ljudje so pač zadovoljni z siolom & co. Sem se že pogovaral z sostanovalci in niso imeli nič proti in tudi ne nič za. Mislim pa, da je v interesu T-2 imet optični kabel v bloku, saj lahko tako lažje prepriča ljudi v svoje storitve.
Slika

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a opajec » 2. Okt 2006 ob 06:29

Jaz ti predlagam,a se oglasiš kar na Brnčičevi in se probaš tam pogovorit in zmenit. Pa brez "groženj", da tega in tega ne bo,če ne bo po tvoje, saj veš; lepa beseda lepo mesto najde :D
upam,da boš uredil v dobro vseh :lol:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1490
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Odgovor Napisal/-a Skorc » 2. Okt 2006 ob 15:26

Ti bom jaz že dal sinko :lol: Še dobr, da ne veš koga si ogovoril :wink:

OK, kakor koli že ... Še vedno menim, da nimaš močnih argumentov za "popust". Naveden primer 10/10 je bil zgolj primer. Skratka, tudi pri najnižjem možnem paketu boš plačal natanko toliko kolikor je vrednoten izbran paket.

Vsekakor pa dopuščam različico "probat ni greh".
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
sce
Model
Prispevkov: 269
Pridružen: 27. Mar 2006 ob 20:36
T-2: Že imam
Paket: 20/4 + Telefon
Kraj: area52.us
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sce » 2. Okt 2006 ob 15:46

Kar sanjajte :) Cena je taka kot je in nebo popustov ;)
Slika

Odgovori