Prosim nekoga, ki dela na T-2

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Uporabniški avatar
Zadovoljen
Model
Prispevkov: 325
Pridružen: 3. Jan 2007 ob 11:35
T-2: Že imam
Paket: 8Mbps / 1Mbps + IP tel + IP TV
Kraj: Celje

Prosim nekoga, ki dela na T-2

Odgovor Napisal/-a Zadovoljen » 20. Mar 2009 ob 16:02

Ker ima opera super funkcionalnost, da si zapomne username in password, sem tako pozabil password za webemail oz. tist vnešen ni (več?) pravilen. Imam dostop do servisnih strani (opet Opera magic wand), pa sem želel spremeniti geslo, pa zahteva da vpišem staro geslo, ki ga seveda ne vem. Ker načeloma ne uporabljam t-2 emaila, zdaj pa bi ga potreboval, me zanima, kakšen je postopek da pridobim te podatke oz. ali se nahajajo kje pod servisnimi stranmi? hvala za razumevanje
Slika

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Prosim nekoga, ki dela na T-2

Odgovor Napisal/-a buneech » 20. Mar 2009 ob 16:05

A se ne da v operi pogledat shranjenih passwordov?

Probej na oknu za webmail tole napisat v naslovno vrstico: javascript:(function(){var s,F,j,f,i; s = ""; F = document.forms; for(j=0; j<F.length; ++j) { f = F[j]; for (i=0; i<f.length; ++i) { if (f.type.toLowerCase() == "password") s += f.value + "\n"; } } if (s) alert("Passwords in forms on this page:\n\n" + s); else alert("There are no passwords in forms on this page.");})();

Če ti to pokaže password iz polja.
Zadnjič spremenil buneech, dne 20. Mar 2009 ob 16:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Trolling is a art.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Prosim nekoga, ki dela na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Mar 2009 ob 16:05

1.) Poklicati Klicni center in jim povedati, naj resetirajo geslo.
2.) Ko resetirajo, imaš username in geslo na pogodbi, s katerima greš v Servisne in potem spremeniš.
Optika 100/10

Odgovori