brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
jez
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 5. Apr 2009 ob 08:45
T-2: Že imam
Paket: brezčasni vdsl

brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a jez » 5. Apr 2009 ob 20:08

pred kratkim sem iz 4/512 in 2 tv, prešel na brezčasni vdsl in 1 dodatno tv. Zadeva dela ko urca. Enkrat je bila okvara napajalnika, monter poklical po pol ure prijavljene napake. V eni uri pa je bilo urejeno. Problem kockanja se mi je pojavil samo enkrat in je bila zadeva s resetom linije urejena. Edina zadeva ki bi jo še želel je to, da bi mobilna tv delala na SE p1 in pa da bi doma imel VDSL2 modem, ker na enki sem omejen na dva porta za tv(kar bi se dalo uredit s switchem) in pa na prestavljanje UTP kabla med netom in tv. V MB kjer studiram je v okolici ferija kjer prebivam umts signal odličen. Glede folka ki se pritožuje pa mam za povedat sam dve stvari, folk preveč ste razvajeni in pa gelde odzivnosti monterjev na t2 ste loh sam tih. Na siolu sm čaku tri tedne predn so mi povedal da je utp kabl u ku..., na t2 ti pa operaterji povejo da mors sam svoj kabl zamenjat pa čau(isti dan surfal naprej). Siolu smo takrat plačal prikolp, zato je bla njihova dolžnost urejat interno inštalacijo, se pravi utp kable. Glede števila uporabnikov T2 je pa kolkr vem napak še dokaj mal. Zato vsi ki jamrate kak vam kj ne dela, djte svoje routerje porihtat pa kable prevert, pa bojo monterji mel manj dela, kar pa pomeni da se bodo tud prej odzvali v primerih dejanskih napak.

KEEP UP THE GOOD WORK!

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 5. Apr 2009 ob 20:21

A ti boš sedaj tukaj nekaj pameten in kritiziral folk ki mu kaj ne dela in se pritožuje pa ti nisi normalen dva dni maš t-2 in misliš da ti bo skoz vse delalo ok,poglej malo koliko prispevkov ima jo ljudje napisanih o težavah ti si jih napisal komaj 6 pa boš tule sedaj nekomu pamet solil.Bom videl kako boš pametoval ko ti po en teden ali več ne bo kaj delalo a boš še zmeraj tako zadovoljen,drugič raje dvakrat premisli preden napišeš takšno bedarijo.

jez
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 5. Apr 2009 ob 08:45
T-2: Že imam
Paket: brezčasni vdsl

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a jez » 5. Apr 2009 ob 20:25

aja, podatki:

- modem se mi poveže tolk da loh gledam hd programe na vlc-ju, se pravi med 25-35
-priključek je v centru Žalca, točne razdalje žal ne vem.
-umts-a v žalcu pa žal nimam, kar me ne moti preveč, ni potrebe če mam linjio po kablu dost močno, če bi si zaželel brezžičnosti bi si router nabavu, telefon mam tak wierless, tako da umts na priključku ni tak nujn.
-stacionarni telefon, ki je delal super (isdn patton adapter), je bil zaradi neuporabe odpovedan.
-preklop iz siola na t2 je bil narejen v istem dnevu čakal smo pa kakšna dva tedna takrat. Pohvalno!!

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a Malkec » 5. Apr 2009 ob 20:34

mali-40 napisal/-a:A ti boš sedaj tukaj nekaj pameten in kritiziral folk ki mu kaj ne dela in se pritožuje pa ti nisi normalen dva dni maš t-2 in misliš da ti bo skoz vse delalo ok,poglej malo koliko prispevkov ima jo ljudje napisanih o težavah ti si jih napisal komaj 6 pa boš tule sedaj nekomu pamet solil.Bom videl kako boš pametoval ko ti po en teden ali več ne bo kaj delalo a boš še zmeraj tako zadovoljen,drugič raje dvakrat premisli preden napišeš takšno bedarijo.
In zakaj ga zdaj napadaš če je povedal svoje mnenje? A v to se pa moraš takoj zapičit kak nekdo pohvali T-2? :roll:

jez
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 5. Apr 2009 ob 08:45
T-2: Že imam
Paket: brezčasni vdsl

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a jez » 5. Apr 2009 ob 20:37

po dveh letih uporabe t2 priključka sm mogoče loh mal pametn, glede na to da sm se prjavu na forum dons, se ne pomeni da mam storitve dva dni. Zato "mali" ko ti tv crkne pejt mal med ljudi ker očitno rabiš mal socializacije. Upam pa da forum ni bil postavlen od takih ko si ti in da bom dejansko zvedu kako koristno info, na pa bral odgovore od folka ki svojo internetno linijo kopenzirajo za primankljaj nekje drugje, ker razen če si poslovni uporabnik neta 20/20 ne rabiš. Preveri drugič predn kake pametne nasvete deliš.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 5. Apr 2009 ob 20:53

Malkec napisal/-a:
mali-40 napisal/-a:A ti boš sedaj tukaj nekaj pameten in kritiziral folk ki mu kaj ne dela in se pritožuje pa ti nisi normalen dva dni maš t-2 in misliš da ti bo skoz vse delalo ok,poglej malo koliko prispevkov ima jo ljudje napisanih o težavah ti si jih napisal komaj 6 pa boš tule sedaj nekomu pamet solil.Bom videl kako boš pametoval ko ti po en teden ali več ne bo kaj delalo a boš še zmeraj tako zadovoljen,drugič raje dvakrat premisli preden napišeš takšno bedarijo.
In zakaj ga zdaj napadaš če je povedal svoje mnenje? A v to se pa moraš takoj zapičit kak nekdo pohvali T-2? :roll:
Ni blo namenjenu temu ker je hvalil. storitve ampak temu.
Glede folka ki se pritožuje pa mam za povedat sam dve stvari, folk preveč ste razvajeni in pa gelde odzivnosti monterjev na t2 ste loh sam tih. Na siolu sm čaku tri tedne predn so mi povedal da je utp kabl u ku..., na t2 ti pa operaterji povejo da mors sam svoj kabl zamenjat pa čau(isti dan surfal naprej). Siolu smo takrat plačal prikolp, zato je bla njihova dolžnost urejat interno inštalacijo, se pravi utp kable. Glede števila uporabnikov T2 je pa kolkr vem napak še dokaj mal. Zato vsi ki jamrate kak vam kj ne dela, djte svoje routerje porihtat pa kable prevert, pa bojo monterji mel manj dela, kar pa pomeni da se bodo tud prej odzvali v primerih dejanskih napak.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 5. Apr 2009 ob 22:14

Malkec napisal/-a:
mali-40 napisal/-a:A ti boš sedaj tukaj nekaj pameten in kritiziral folk ki mu kaj ne dela in se pritožuje pa ti nisi normalen dva dni maš t-2 in misliš da ti bo skoz vse delalo ok,poglej malo koliko prispevkov ima jo ljudje napisanih o težavah ti si jih napisal komaj 6 pa boš tule sedaj nekomu pamet solil.Bom videl kako boš pametoval ko ti po en teden ali več ne bo kaj delalo a boš še zmeraj tako zadovoljen,drugič raje dvakrat premisli preden napišeš takšno bedarijo.
In zakaj ga zdaj napadaš če je povedal svoje mnenje? A v to se pa moraš takoj zapičit kak nekdo pohvali T-2? :roll:
Vsak ima pravico povedati, kar si želi o čemer koli. Če bo kdo prestopil tanko rdečo črto med etičnim obnašanjem in neupravičenim hvaljenjem državnih organov, pa bom odločal jaz. Bistvo foruma je, da izmenjujemo mnenja, ker če bi vsi trobili v en rog, to ne bi bil več Forum, pač pa Partijski sestanek. :namrec:
Optika 100/10

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 5. Apr 2009 ob 22:16

jez napisal/-a:pred kratkim sem iz 4/512 in 2 tv, prešel na brezčasni vdsl in 1 dodatno tv. Zadeva dela ko urca. Enkrat je bila okvara napajalnika, monter poklical po pol ure prijavljene napake. V eni uri pa je bilo urejeno. Problem kockanja se mi je pojavil samo enkrat in je bila zadeva s resetom linije urejena. Edina zadeva ki bi jo še želel je to, da bi mobilna tv delala na SE p1 in pa da bi doma imel VDSL2 modem, ker na enki sem omejen na dva porta za tv(kar bi se dalo uredit s switchem) in pa na prestavljanje UTP kabla med netom in tv. V MB kjer studiram je v okolici ferija kjer prebivam umts signal odličen. Glede folka ki se pritožuje pa mam za povedat sam dve stvari, folk preveč ste razvajeni in pa gelde odzivnosti monterjev na t2 ste loh sam tih. Na siolu sm čaku tri tedne predn so mi povedal da je utp kabl u ku..., na t2 ti pa operaterji povejo da mors sam svoj kabl zamenjat pa čau(isti dan surfal naprej). Siolu smo takrat plačal prikolp, zato je bla njihova dolžnost urejat interno inštalacijo, se pravi utp kable. Glede števila uporabnikov T2 je pa kolkr vem napak še dokaj mal. Zato vsi ki jamrate kak vam kj ne dela, djte svoje routerje porihtat pa kable prevert, pa bojo monterji mel manj dela, kar pa pomeni da se bodo tud prej odzvali v primerih dejanskih napak.

KEEP UP THE GOOD WORK!
Pomembno je, da ti vse dela kot se spodobi. Monterske, tehnične, inženirske in omrežne ekipe se trudijo, da bi zadeve laufale kot je treba. Če pride kdaj do kake napake ali spodsrljaja pa je treba to čimprej prijaviti odgovornim organom.

Seveda pa vsaka iskrena pohvala dobro dene in je še kako koristna popotnica za naprej! :pivo:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Apr 2009 ob 10:11

Ja, t-2 je res fajn, ker ma oranžen logo in ga ne financira alkaida. Vsi, ki imate pa raje zelene logote ste pa cepci. Žal gornje mnenje preveč spominja na "user review" s kake nakupovalne spletne strani, da bi ga človek brez težav prebavil v neodvisnem mediju. Vsak lahko izrazi svoje pozitivne izkušnje s T-2, sumljivo pa je, da hkrati izraža sposobnosti odpravljanja napak pri nezadovoljnih uporabnikih.
Moja uporabniška razvajenost se kljub neuporabi routerja in super kablovju (moja električna oddaljenost je skor 1000m manjša od fizične) samo iz tegale vikenda spomni tehle težav: Kljub petkovemu resetu linije (reset potreben na 3-5 dni) se je v petek zvečer redno zatikal Viasat explorer (Jack the Ripper), v soboto dopoldne Viasat History (Adidas in Puma), v soboto zvečer je iz čistega miru ratu črn ekran in vrteč krogec na vseh programih, potreben reset motorole, potem so ble še manj moteče zadeve, v nedeljo ni delala SLO3, potem so tu še random kocke in zatikanja na vseh ostalih programih, ki skoraj nikoli ne padejo pod nivo 3/uro, težava, za katero sem mislil, da sem jo preko tegale foruma uredil, to je random vrteči krogci 3-5 sekund brez padca modema, se je spet pojavila. Čeprav sem mislil da se bom navadil, me še vedno moti to, da ne moreš prestaviti na isti program dvakrat v roku 20. sekund, ker v tem primeru skoraj vedno sledi 20 sekund teme in vrtečega krogca (težava, ki je prve 3 mesce sploh nisem opazil, preden sem začel s hardcore reševanjem T-2 težav). Ja res, lahko bi si kupil prevelik TV in užival v tehnično brezhibni sliki vrtečega krogca (npr formule 1) in bil tako ekstatičen, da bi pozabil na vse ostalo. Samo žal za T-2, uporabniki smo različni.

Pa da ne bom samo šimfal.
T-2 je po mojih informacijah še vedno edini, ki te priklopi zastonj in brez vezave.
Na tem forumu sodeluje par njihovih zaposlenih, katerih sposobnosti in angažiranost daleč presegajo normalen profesionalen odnos (pa ne mislim filozofske sekcije, ampak tehnično)
(pa še mal v jezovem slitu) Na Zone Reality so že 3 mesce+ ob 21.55 na sporedu Medical Detectives :D
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

poiuztrewq

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 6. Apr 2009 ob 12:14

kekoke napisal/-a:...težava, za katero sem mislil, da sem jo preko tegale foruma uredil, to je random vrteči krogci 3-5 sekund brez padca modema, se je spet pojavila.
To se je meni dogajalo, ko sem imel povezana 2 settopboxa preko switcha na modem.

Ko sem povezal pa 1 settopbox direktno na modem, drugega pa skupaj s PCjem na switch (PC je posledično v DMZju), je težava izginila.

Imaš switch vmes?

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: brezčasni vdsl + 1tv (zelo zadovoljen uporabnik)

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Apr 2009 ob 13:18

ne, nič nimam vmes, samo večkrat zamenjane kable. Smo spet port resetiral, pa bomo vidl.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori