V koliko časa SiOL odstrani email predal?

Splošni pogovori o T-2
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

V koliko časa SiOL odstrani email predal?

Odgovor Napisal/-a Seeker » 15. Okt 2006 ob 14:15

Od SiOLa sem bil odklopljen par ur preden je prišel Telekomovec, naslednji dan sem že veselo fural T-2. SiOLov freeweb ne dela več, čeprav so datoteke še vedno naložene gor (lahko dostopam prek web browserja). Prav tako lahko še vedno normalno uporabljam email predal (prek pop3). Sedaj me pa zanima. Ali SiOL da nekaj časa po odklopu da si lahko narediš backup ali pa so "pozabili" oz. jih "telekomovci niso obvestili, da je na tem priključku zdaj T-2" in mi bojo lepo izstavili račun. Aja, fora s računi je pa taka. Septembrski ma znižanje, čeprav so me odklopili 3. oktobra. V primeru da mi izstavijo prevelik račun se res ne mislim zajebavat z dopisi, ker se mi res ne lup. Preprosto ne bom plačal pa naj ugotavljajo.

DamijanD
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 13. Avg 2006 ob 23:34
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a DamijanD » 15. Okt 2006 ob 14:19

kakšen teden ali dva sem lahko sprejemal mejle preko siola, pošiljat jih pa nisem več mogel

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 15. Okt 2006 ob 14:21

Na freeweb valda ne moreš dostopati več, ker lahko dostopaš samo v Siol omrežju. Niso sploh ti še prekinili naročniškega razmirja zato lahko uporabljaš še vse. Več o tem imaš tukaj viewtopic.php?t=654
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno