Optika v Mariboru

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Jul 2009 ob 14:39

Pa potrpi še mau, sej boš dobil tudi ti, no. Edina skrivnost, ki jo je treba vedeti je, da se ne da vse nankerat. :razz:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a gjural » 2. Jul 2009 ob 16:41

manic nisem te žalil ali kaj podobnega, vodja projekta za izgradnjo omrežja verjemi da ima boljše delo kot javljanje posamenikom na telefon kdaj bo na določenem naslovu opitka (tudi če gre za stanovanjski blok), saj to ni njegovo delo. Najverjetneje tudi natančnega podatka nima ali možno tudi seveda da ga ima pa ga ne more posredovati posameznikom zaradi poslovnih skrivnosti. Tudi sam gledam kanale z napisom gratel v mojem bolku, in si optiko verjemi da pošteno želim, ampak več kot počakat da jo zgradijo žal ne morem.
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 2. Jul 2009 ob 17:15

manic napisal/-a:In koji k.... si ti meni, da meni praviš levak??? Stari nea me nekaj ponižuj ker pojma nimaš kdo sem in kakšno je moje znanje. Če bi vsa dela potekala tako kot bi morala, bi optika bila že marsikje zgrajena. Aja, pa pri meni ni govora o posamezniku (gjural očitno misliš da sem v bajti), ampak o bloku/blokih kjer je mnogo interesentov za T2 optiko. Sam očitno bomo še nadaljnih nekaj mesecev/let gledali prazne kanale in iznakažen asfalt pred našimi bloki. Yeaaahh še dobro da sem levak. :plosk:

Pa kaj je s tabo? A ti ne zastopiš kaj pomeni karikirat. Pa narekovaje, si tudi spregledal? :jao:
˝Let there be light˝,
and there was light!

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a dule17 » 2. Jul 2009 ob 17:21

temperatura se dviga na vseh področjih....

btomaz

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a btomaz » 2. Jul 2009 ob 18:19

Eto to je bilo danas posneto, kable polagali v moji ulici ( Pajkova ulica )
Heh, kdo pa pravi, da so od T-2 :nevem: No, če so, potem ti želim čimprejšnji priklop :D

Je pa to zelo slaba novica za najbolj problematično ulico, Borštnikovo. Gradi se v smeri proč od nje :evil: Pa tudi od Prušnikove je to hudo stran :jao:

PS: Od 1.7. so trije, ki jih poznam iz Borštnikove odšli na SIOL. Vsi za 2 leti. Pa naj T-2 kar čaka :blbl: Jaz sem četrti in uživam 100 na uro. Nič več kockic, praznih obljub, enaka ali še širša TV shema....

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 8. Jul 2009 ob 11:44

Ok.... Zdaj sem pa res jezn.....

Sem klical na T2 in vprašal če vejo kdaj bo možno dobit optiko na Radvanjski 137.

Je rekla da ne ve, da naj se obrnem na Gratel.

Sem se zahvalil in logično poklical na Gratel.

Pod kontakti sem videl številko navedenega vodjo projekta izgradnje optičnega omrežja, gospoda Dušana Kočevarja, in sem ga poklical....

Pustil sem, da je zvonilo do konca, ampak oglasil se ni nihče. Prav tako sem mu pred cca tremi urami poslal e-mail z mojim vprašanjem in do zdaj še nisem dobil odgovora. :grr: :jao:

Zdaj me pa zanima, če mi lahko kdo tu (od gratelovcev) pojasni zakaj imajo na Gratelove spletni strani navedene številke za KONTAKT, če se NOBEDEN NANJE NE JAVLJA?!

Prosim tudi, če mi kdo lahko pove na koga naj se obrnem, da bom zvedo kdaj bo na Radvanjski 137 mogoč priklop optike.

Hvala tistemu, ki mi bo pomagal.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Jul 2009 ob 11:51

Ali si mogoče tudi pomislil, da je sedaj čas dopustov?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 8. Jul 2009 ob 12:19

Samo mi ne reči, da je zato v prazno zvonilo....

Na številki za KONTAKT nebi smelo NIKOLI v prazno zvoniti....

Za to pa so:

1. zamenjave

2. tajnice(ki makar vežejo klic na nek drug oddelek, kjer niso vsi na dopustu)

3.elektronske tajnice

Tako da dopusti niso izgovor, ker ne verjamem, da so vsi uslužbenci, ki kontaktirajo s strankami naenkrat na dopustu...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Jul 2009 ob 12:45

Po moje so nehali "dvigovati" telefone, ker imajo dovolj takih kot si ti, ki kar naprej kličejo in sprašujejo kdaj bo to in ono. Po eni strani razumem tebe, ki bi želel dobiti relevantno informacijo, po drugi strani pa razumi tudi njih, da imajo že sami s seboj dovolj problemov!

Svetujem ti, da greš na dopust in si malo odpočiješ ter pozabiš na Gratel in vse ostalo. Prej kot slej bodo prišli tudi do tebe.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 8. Jul 2009 ob 12:50

Cobane prosil bi te da ustaviš konje in nehaš s tvojo predrznostjo.

Jaz sem namreč danes PRVIČ klical tako na Gratel kot tudi na T2, tako da nehaj v naprej obsojat stranke ampak rajši obsojaj nemarni odnos Gratela.

In tudi če stranka (ali interesent) 10 000-krat NA DAN pokliče, je dolžnost uslužbenca za stike še vedno da se mu oglasi. Za to je vendar plačan.

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a matjazc » 8. Jul 2009 ob 13:29

Jest sem vedno na tole število klical na Gratel:

Informacije in prijave za priklop

Za priklop ali prijavo v omrežje pokličite 04/251 99 11.

Ni nujno, da dobiš ob prvem klicu, probaj večkrat, včasih pomaga, če pokličeš kakšno uro kasneje. Klical sem pa vedno med 10 in 16 uro.

Upam, da bo kej pomagalo. :)

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 8. Jul 2009 ob 16:44

Bismarck napisal/-a:Cobane prosil bi te da ustaviš konje in nehaš s tvojo predrznostjo.

Jaz sem namreč danes PRVIČ klical tako na Gratel kot tudi na T2, tako da nehaj v naprej obsojat stranke ampak rajši obsojaj nemarni odnos Gratela.

In tudi če stranka (ali interesent) 10 000-krat NA DAN pokliče, je dolžnost uslužbenca za stike še vedno da se mu oglasi. Za to je vendar plačan.
Pa saj ni za stike z javnostjo. In poleg tega ima ostalega dela dovolj in podobnih, kot si ti, je še malo morje. In vsak bi ponavadi rad še malo podebatiral o tem in o onem... Ampak saj nima veze to. Kar sem hotel reči je, da imaš še druge številke zraven, recimo tajništvo, in če poveš iz katerega konca si, ti da številko operativca zadolženega za tisti konec.

Sem pa sam vseeno preveril pri kolegu, ki ima kabliranje čez in zate še ni kabla, niti glavnega niti odcepnega.
˝Let there be light˝,
and there was light!

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 8. Jul 2009 ob 17:25

Ejsi pa je reko kdaj približno bo kabel?

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 8. Jul 2009 ob 17:56

Noup!
˝Let there be light˝,
and there was light!

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 8. Jul 2009 ob 18:10

Thx for info.

*se zavleče nazaj v temni kot sobe in jamra o T2 optiki, ki je nima in je verjetno še lep čas nebo mel*

Odgovori