Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Splošni pogovori o T-2

Kdo ima prav?

Jaz
27
55%
T2
16
33%
Gratel
6
12%
 
Skupaj glasov: 49

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Avg 2009 ob 10:55

prisonbreak napisal/-a:
Navadni nimda napisal/-a: Vsekakor pa ni naloga T-2, da dirigira mirujočemu prometu po Ljubljani. A si predstavljaš, da unemu odpeljejo avto s pajkom, pa se tipu pol odpuli?
Hmm... Ne predstavlam si, lahko pa gremo skupaj z T2 ekipo do tistega jaška (sploh ne vem kje je, povedali so mi pa da je na pločniku) in bom jaz poklical redarstvo pa bomo skupaj počakali in bojo potem oni uredili naprej, men ni problem policat na redarstvo... Če je T2-ju!!! Drgač se pa na pločniku sploh ne dme parkirat in kot sem povedal pri izgradnji jaška mora biti zagotovljena vzdrževalna pot, to bi moral gratel prej pomislt ane... Kaj pa če bi u jaškiu zagorel al pa krkol... Nujno mora bit zagotovljena pot do jaška (spet napaka T2-ja)
Sej pot do jaškov, ki so na pločniku, je pločnik sam. (Vsaj po mojem je tako.)
Sicer je pa popolnoma brezveze, da se sekiraš - poštimalo se bo takoj, ko bo to možno! :)
Optika 100/10

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a matjazc » 17. Avg 2009 ob 12:22

Navadni Nimda napisal/-a:Ker ne vem kdo si, ti ne morem prav nič pomagati. Če mi boš dal svoje podatke na ZS, pa bom lahko dal preveriti v čem je fora.

Vsekakor pa ni naloga T-2, da dirigira mirujočemu prometu po Ljubljani. A si predstavljaš, da unemu odpeljejo avto s pajkom, pa se tipu pol odpuli?
Tole je malo smešno napisano. Ne vem česa se ima T-2 ali Gratel bati, če pokliče mestno redarstvo in pajka za odvoz avtomobila s področja, kjer se ne sme parkirati. V primeru težav lastnika avtomobila pa imajo kot je meni znano mestni redarji po novem določena pooblastila in lahko ukrepajo, v najslabšem primeru pa pokličejo za pomoč še policijo.
Tole je res malo za nos povlečeno vse skupi. Gratel bi moral poklicati mestno redarstvo in zadeva bi bila hitro rešena. :)

Oseba, ki je tam parkirala avto bo pa dobila lekcijo, da se tam ne parkira. :mrgreen:
Zadnjič spremenil matjazc, dne 17. Avg 2009 ob 16:24, skupaj popravljeno 2 krat.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Avg 2009 ob 12:36

Jaz sem bil nekoč ZELO hud na Mestno redarstvo, ko so mi, meni nič tebi nič, za brisalce napopali lepe pozdrave in položnico. Zato se mene ne bo nikoli zalotilo, da bi se pajdašil z njimi. :nevem:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a madpanter » 17. Avg 2009 ob 12:38

Hehe men so oni taki smradi ko jih vidim kak z pajkom strašijo. Tu zraven mene na šihtu majo tedenske akcije pri reševalni postaji v centru. Vsakič ko grem mim pa ko nalagajo avto jim rečem smradje :mrgreen: čeprav samo svoj šiht opravlajo :namrec:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a matjazc » 17. Avg 2009 ob 12:51

Sej tudi meni niso ravno po godu. Če je le možno, da jih ne vidim.
Samo v temu primeru pa bi moral Gratelovci poklicat na mestno redarstvo oz. še bolje odvoz avtomobilov - pajek. Gratelovci zaradi enega napačno parkiranega avtomobila ne morejo opravljati svoje delo in biti za to plačani. T-2 je pa tudi na izgubi, ker stranka (pa verjetno še druge stranke) ne more imeti njihovih storitev.
Jeza uporabnika je čisto upravičena. Če pa je razlog kje drugje, potem bi se pa lahko povedalo kaj je v resnici problem in da je pač potrebno še nekaj časa počakati.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a madpanter » 17. Avg 2009 ob 13:00

Ne sodi dogodkov dokler se ne prepričamo kje je jašek. Sem že videl take cvetke kako so jaški postavljeni. Postavljeni so pa zato ponavadi, ker ni bilo placa oz so bile ceste zaparkirane. Zaparkirane so bile pa zato, ker niso nardil cestnih zapor ki stanejo :neutral:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

prisonbreak
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 17. Avg 2009 ob 00:10
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10 (10/15)

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a prisonbreak » 17. Avg 2009 ob 13:01

matjazc napisal/-a:Sej tudi meni niso ravno po godu. Če je le možno, da jih ne vidim.
Samo v temu primeru pa bi moral Gratelovci poklicat na mestno redarstvo oz. še bolje odvoz avtomobilov - pajek. Gratelovci zaradi enega napačno parkiranega avtomobila ne morejo opravljati svoje delo in biti za to plačani. T-2 je pa tudi na izgubi, ker stranka (pa verjetno še druge stranke) ne more imeti njihovih storitev.
Jeza uporabnika je čisto upravičena. Če pa je razlog kje drugje, potem bi se pa lahko povedalo kaj je v resnici problem in da je pač potrebno še nekaj časa počakati.
Mal počakat že ne pa 3 mesce čakat ;)

ghdgfdhsf

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 17. Avg 2009 ob 13:07

prisonbreak napisal/-a:
Navadni nimda napisal/-a: Vsekakor pa ni naloga T-2, da dirigira mirujočemu prometu po Ljubljani. A si predstavljaš, da unemu odpeljejo avto s pajkom, pa se tipu pol odpuli?
Hmm... Ne predstavlam si, lahko pa gremo skupaj z T2 ekipo do tistega jaška (sploh ne vem kje je, povedali so mi pa da je na pločniku) in bom jaz poklical redarstvo pa bomo skupaj počakali in bojo potem oni uredili naprej, men ni problem policat na redarstvo... Če je T2-ju!!! Drgač se pa na pločniku sploh ne dme parkirat in kot sem povedal pri izgradnji jaška mora biti zagotovljena vzdrževalna pot, to bi moral gratel prej pomislt ane... Kaj pa če bi u jaškiu zagorel al pa krkol... Nujno mora bit zagotovljena pot do jaška (spet napaka T2-ja)
Kaj lahko opišeš po tvoje kaj bi zate pomenila vzdrževalan pot ?
Če je v jašku spojka do katere bi morali dostopit in če je avto nad jaškom kaj bi po tvojem morala bit iskopana luknja velikost človeka oziroma tunel da človek pride do spojke .
Mater ga streljate ko sploh pojma nimaste kako je zgrajeno omrežje in način vzdrževanja.Interes T-2 in Gratela je da se stranka priklopi !!!
Drugače pa pokliči redarje naj odpeljejo stran avto preden pridejo tehniki in daj kako oviro na jašek da ne zapelje drugi gor pa bo vse rešeno!
lp

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a madpanter » 17. Avg 2009 ob 13:15

Jah zakaj bi uporabnik moral klicat? Mater to bi gratelovci moral. Sam ni ga čez komot ane :namrec: :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 17. Avg 2009 ob 15:17

prisonbreak napisal/-a:
Navadni nimda napisal/-a: Vsekakor pa ni naloga T-2, da dirigira mirujočemu prometu po Ljubljani. A si predstavljaš, da unemu odpeljejo avto s pajkom, pa se tipu pol odpuli?
Hmm... Ne predstavlam si, lahko pa gremo skupaj z T2 ekipo do tistega jaška (sploh ne vem kje je, povedali so mi pa da je na pločniku) in bom jaz poklical redarstvo pa bomo skupaj počakali in bojo potem oni uredili naprej, men ni problem policat na redarstvo... Če je T2-ju!!! Drgač se pa na pločniku sploh ne dme parkirat in kot sem povedal pri izgradnji jaška mora biti zagotovljena vzdrževalna pot, to bi moral gratel prej pomislt ane... Kaj pa če bi u jaškiu zagorel al pa krkol... Nujno mora bit zagotovljena pot do jaška (spet napaka T2-ja)
Uff, se pa hudo motiš.
˝Let there be light˝,
and there was light!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Avg 2009 ob 15:24

Če prav razumem, bi morala Gratel in T-2 poskrbeti za 24-urno dežurstvo, da bi bil un jašek dosegljiv za intervencije 24/7/365?! :o
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a madpanter » 17. Avg 2009 ob 15:47

Nalepke dejt1 gor: Pozor! Visokotlačni eksplozivni plinovod! Parkiranje na lastno ODGOVORNOST! :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

ghdgfdhsf

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 17. Avg 2009 ob 16:25

madpanter napisal/-a:Jah zakaj bi uporabnik moral klicat? Mater to bi gratelovci moral. Sam ni ga čez komot ane :namrec: :mrgreen:
Ja zato ker imaš točno najavljen čas in datum prihoda obiska Gratela ali T2 in mislim da je lažje tebi ker si itaq blizu in provaš uredit stvar da se priklop izvrši čim hitreje in brez zapletov.
drugače razen da ti povem da ko se umakne avto nad jaškom pridem nazaj in tako se lahko dela v nedogled .
Zakaj pa se ne počaka vrle redarje ki rabijo za prit na mesto po svojih izkušnjah cca 2-3 ure in to po 15 klicih zato ker na spisku priklopa nimamo samo 1 stranke ampak več in je nesmiselno da ostale čakajo zaradi enega .(pa ne zaradi tega da je on(naročnik) kriv ker je nekdo zaparkiral jašek)
Tudi jaz in ostale moje ekipe provajo naredit tudi usluge strankam katere niso v mojem delokrogu pa zaradi tega ne jamram in pizdem na stranka da kaj si pa domišljajo z njihovimi željami.Pač jim ustrežemo (razen če ne pretiravajo)

Sam ni ga čez komot velja očitno zate........

lp

ghdgfdhsf

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 17. Avg 2009 ob 16:30

madpanter napisal/-a:Nalepke dejt1 gor: Pozor! Visokotlačni eksplozivni plinovod! Parkiranje na lastno ODGOVORNOST! :mrgreen:
Tudi to nebi pomagalo ker si sam napisal ni ga čez komot :mrgreen:
Tudi na switch so nalepke POZOR LASER NEVARNO ZA OČI pa stranke še vedno same iztikajo konektorje optike in jih čistijo z razno raznimi neprimernimi čistili in jih poškodujejo.Pol pa pizdijo čez T2 in Gratel kake to kable in konektorje motirajo ki se pokvarijo ali poškodujejo. :jao:
Bog ne dej da si kdo še kake oči poškoduje pol bi bila cela frka in spet bi bil T2 in Gratel kriv za to :grr: :jao:

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Izgradnja optičnega omrežja - KATASTROFA

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 17. Avg 2009 ob 19:52

Tole pa zmaga :lol: P*zda, meni tut gre neki počas dons internet, kje mam že alkohol da spucam fiber :owned:
Slika Optika od 30.5.2008

Odgovori