mobilni internet

Vse o T-2 internetu
The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: mobilni internet

Odgovor Napisal/-a The Menace » 4. Okt 2009 ob 04:50

Hja če res veliko gledaš TV preko mobilnika se ti splača vzeti zraven še neomejen prenos podatkov, plačaš samo 10 eur mesečno naročnine, pa nimaš skrbi koliko boš porabil....
"Kako je lepo biti glup "

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: mobilni internet

Odgovor Napisal/-a Alex » 5. Okt 2009 ob 12:13

Forenzik napisal/-a:Velikokrat se mi je dogajalo, da se je na ekranu vrtel krogec, kot da se lovda nekaj. Zgleda, da so podatki veselo šopali, telefon pa jih ni sešteval, ker se ni predvajala slika. 30 minut vse skupaj sigurno nisem geldal delujoče televizije. Ali pa je telefon tajil. Je pa možno, da se najnovejša verzija predvajalnika za TV ne ujema s telefonom in nerealno šteje zadeva prenos podatkov. Mislim, da je bilo to.Ko bom dobil podatke iz strani T2 bom videl kaj se je dogajalo. Ker imam odprt trajnik bom zadevo plačal. Igral pa se ne bom več, ker je to draga šola.
Tudi mene je danes udarilo. Parkrat sem na poti malo gledal košarko in danes dobil:

PODATKOVNI PRENOS preko 50 MB 623,90 KOS - 0,1600 99,82+DDV!

Mi zna kdo tole uskladiti s tem cenikom?
Dodaten kilobajt prenešenih podatkov
Govornemu paketu pripada možnost do 50 MB prenešenih podatkov. Vsak nadaljnji kilobajt podatkov se obračuna dodatno. Velja le za podatkovni promet v T-2 omrežju znotraj Slovenije. = 0,0002 € z DDV!

Potemtakem naj bi prejšnji mesec vsega skupaj porabil čez 673 MB? :jao: :hmm:

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: mobilni internet

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 5. Okt 2009 ob 14:41

Neuradno sem dobil podatek, da je prišlo do napake pri zaračunavanju, oziroma tariferanju prenosa podatkov.

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: mobilni internet

Odgovor Napisal/-a borutz » 6. Okt 2009 ob 15:42

kolk časa je treba čakati na pogodbo če preko neta naročiš neomejen paket? številka je 99216KCD
Slika

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: mobilni internet

Odgovor Napisal/-a gjural » 11. Okt 2009 ob 21:12

Alex napisal/-a:
Forenzik napisal/-a:Velikokrat se mi je dogajalo, da se je na ekranu vrtel krogec, kot da se lovda nekaj. Zgleda, da so podatki veselo šopali, telefon pa jih ni sešteval, ker se ni predvajala slika. 30 minut vse skupaj sigurno nisem geldal delujoče televizije. Ali pa je telefon tajil. Je pa možno, da se najnovejša verzija predvajalnika za TV ne ujema s telefonom in nerealno šteje zadeva prenos podatkov. Mislim, da je bilo to.Ko bom dobil podatke iz strani T2 bom videl kaj se je dogajalo. Ker imam odprt trajnik bom zadevo plačal. Igral pa se ne bom več, ker je to draga šola.
Tudi mene je danes udarilo. Parkrat sem na poti malo gledal košarko in danes dobil:

PODATKOVNI PRENOS preko 50 MB 623,90 KOS - 0,1600 99,82+DDV!

Mi zna kdo tole uskladiti s tem cenikom?
Dodaten kilobajt prenešenih podatkov
Govornemu paketu pripada možnost do 50 MB prenešenih podatkov. Vsak nadaljnji kilobajt podatkov se obračuna dodatno. Velja le za podatkovni promet v T-2 omrežju znotraj Slovenije. = 0,0002 € z DDV!

Potemtakem naj bi prejšnji mesec vsega skupaj porabil čez 673 MB? :jao: :hmm:
amm koliko vem je 50mb nekje za 5 minut gledanja TV-ja na telefonu, tako da bi ti vsega skup naj gledal 1 uro. seveda če temu ni tako, se pošlje reklamacija na brnčičevo 41, 1000 Ljubljana, pa se bo dobilo točen ogovor.

enako velja dodati opozorilo, da se naj TV na mobilniku gleda le takrat, ko se ima neomejen prenos podatkov, saj je v nasprotnem primeru zadeva precej draga.
Slika
Slika
Slika

Odgovori