Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 7. Okt 2009 ob 14:28

NE, NE "Predlagam vse nacionalne in komercialne italijanske programe" AMPAK LE DOLOČENE.
SE DRŽIM TEME TOREJ PREDLAGAM NOVE PROGRAME.
ČE TE MOTI BERI DRUGE TEME NA FOUMU.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a celloak » 7. Okt 2009 ob 14:31

:)

Kršiš vsaj dve pravili foruma
1) Kričanje
2) Pisanje več kot 2 sporočil v vrsti

Jaz bi se na tvojem mestu malo pomiril, in to ti čisto dobronamerno svetujem.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 7. Okt 2009 ob 14:42

se opravičujem za kričanje ampak sem pisal na notesniku, stoje ! sory! nisem sploh razburjen, niti malo. nisem pravočasno videl Caps Lock! :oops:
Pisanje v vrsti: sory tudi za to. sem vse delal na hitro ker sem imel 5 minut časa. :oops:
admini lahko zbrišejo.
se bom popravil.

Uporabniški avatar
amcki
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 29. Sep 2007 ob 19:03
T-2: Že imam
Paket: All inclusive

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a amcki » 7. Okt 2009 ob 14:48

Simi napisal/-a:T2 tone na TV področju vse nižje in nižje. Prehitevajo nas po levi in desni. Na prvem mestu je Siol, potem so že kablaši, samo da se še malo zbudi Amis pa bomo res imeli najslabšo shemo izmed vseh ponudnikov. Malo nas še res rešuje cena, kakovost slike in pa HD( večina nima možnosti spremljanja HD vsebin ), vse drugo pa postaja na najnižjem nivoju.Lp
res me zanima, kje "nas" ostali prehitevajo??? Pretiravat res ni treba!!!

dare25
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 2. Jun 2009 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10 , TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a dare25 » 7. Okt 2009 ob 14:57

Mah t-2 je čist uredu , pač vsak ma svoje želje , npr. men se zdijo teli vsi italijanski programi kr neki sam kokr pravm vsak ma svoje želje , sej če je tok hudo , Siol in ostali čakajo odprtih rok...... :rtmT2:

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 7. Okt 2009 ob 15:18

Ja včasih res v jezi kakšno preveč napišemo, v bistvu pa ne mislimo tako resno. Mene jezi namreč ta ES2 Bundesliga, ki ga zelo pogrešam, zato pa me včasih tudi zagrabi jeza in slaba volja, ko vidim kako neumorno dodajajo te muzičke kanale v neskončnost. Za kanale, ki pa si jih res želimo uporabniki in na njih spominjamo že lep čas, pa ni niti najmanjšega odziva s strani T2. Lp

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 15:22

Nič se ni treba opravičevati, vsakdo lahko napiše, kar misli, da je prav. :namrec:
Optika 100/10

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 7. Okt 2009 ob 15:34

Iz zajebancije sem odprl ta novi BN music in se spodaj vrti SMS sporočilo pozdrav iz Slovenije temu in temu itd, ti programi so gledani, čeprav so pri meni razen OBN in PINKA vsi out (PINK zaradi kursadžij). Je pa res, da bi raje gledal discovery investigation in pa imel podnapise na Travel.

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 15:38

Mislm da T2 čist nč ne zaostaja za drugimi operaterji kar se tiče TV :aa: . Niti po kvaliteti niti po programski shemi.

Če nekdo ne spada v formalno manjšino, to še ne pomeni da ne obstaja in da ne želi gledati programe v svojem jeziku in ne vem zakaj naj bi eni imeli prednost drugi pa ne :!: .
Enako kot ti Stancho75 rad gledaš programe v Italijanskem jeziku, mi radi gledamo v naših Ex-Yu maternih jezikih.

Pa še to.....zgleda da Srbske in ostale Ex-Yu televizije ne izsiljujejo T2 z raznimi visokimi cenami in pogoji.
Nevem zakaj bi t2 zatemnjeval RAI in razbesnjeval svoje naročnike. Verjetn zaradi tega ker to od njega zahteva RAI. Vsak operater ima rad zadovoljne naročnike.
Mogoče bi bil pravi naslov za pritožbo RAI, če obvladate italijanski jezik jih lahko vprašate zakaj to zahtevajo.

za INFO V sloveniji je caa:
50.000 Hrvatov
50.000 Srbov
25.000 Bošnjakov
veliko Črnogorcev, Makrdoncev in Albancev

to pa je precej več, kot štejeta dve URADNI manjšini


Pa še to. T2 točno ve kateri programi so gledani in kateri niso. Če so pametni bojo na podlagi tega dodajali nove kanale. Po moje da imajo oni odličen pregled nad gledanostjo TV programov. Če ima kdo te podatke jih lahko tukaj objavi če niso tajni.

Pa še to: Stancho75

Tudi jst se strinjam da vključijo vse te ITALIJANSKE programe k si jih naštel. Skorja 100% sem prepričan da bo T2 v tem primiru na primorskem brez konkurence.
Zadnjič spremenil smile29, dne 7. Okt 2009 ob 15:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 15:41

V Slovenijo prihaja še kar nekaj novih programov, tudi takih s podnapisi. Zato ne bomo naročali novih iz obstoječih seznamov, če bodo predragi, saj bo več izbire v pičlih parih mesecih. Hkrati nočemo poviševati cene osnovnega paketa v teh časih, ko je marsikatera družina v nezavidljivem socialnem položaju. Evo, upam, da sem vsaj malo razjasnil tlele.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 7. Okt 2009 ob 15:48

Si lahko malo bolj točen? V Slovenijo prihaja, ali na T2 prihaja? Razlika je očitna. Tisto o obremenjevanju družinskih proračunov, ki jih omenjaš v vsakem tvojem drugem postu pa lahko mirno spustiš ... paket me stane 55 ojrotov, v firmi me stane 74 ojrotov .. ni treba yurlabuče kotalit zaradi kakšnega evra

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a erbi » 7. Okt 2009 ob 15:49

Navadni Nimda napisal/-a:Nič se ni treba opravičevati, vsakdo lahko napiše, kar misli, da je prav. :namrec:
... in dobiš enotedenske počitnice (BAN) ...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 16:04

@Erbi: Jaz ne bom nikogar bannal.

@Balonar: ti ne, marsikdo pa. Osnovni paket je tisti, ki ga ima večina uporabnikov.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 7. Okt 2009 ob 16:05

da se razumemo:
sem se opravičil zaradi "kričanja" (ni bilo namerno) in zaradi več zaporednih objavljenih postov.
Stojim za tem kar sem napisal! Da me nebi kdo razumel narobe!

Predlagam "italjanski" paket, pa magari za majhno doplačilo (oz. bi moral razmislit če bi doplačal).
Kar se tiče manjšin in ostalo kar je bilo napisano: ponavljam, vsaka novost/nov program je dobrodošel; lahko je tudi iz Burundija. Dobrodošel! če pač te ne zanima ga ne gledaš! easy! Imam znance ki gledajo full ex yu programe! nimam absolutno nič proti njim! meni so všeč italijanski, njim srbsik! čisto normalna stvar! vem, da je ogromno srbov, hrvatov, itd v Slo! ampak glede na to, da so težave s predvajanjem ita programov mislim, da morda je en dober razlog/argument za rešitev to, da je italijanska manjšina uradna slovenska manšina. to sem hotel povedati! s tem argumentom bi lahko probali na RAI in Mediaset. Zato sem omenjal majšino.

ponavljam, vrnimo se na temo Predlogi za TV programe in pustimo "politiko".

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 7. Okt 2009 ob 16:08

Nimda: Vsaka cena ima svojega kupca .. jaz si ne morem privoščiti ferrarija, nekateri si ga pa lahko .. in imajo to možnost.

Mi je nimamo .. da bi za en glupi (očitno je res tako glup) CMC plačal dodaten ojro. Nam tega ne omogočate!

Zaklenjeno