Optika v Mariboru

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Malkec » 10. Okt 2009 ob 12:36

Kaj a si z yurlabučami obdelal temo optika v Celju, zdaj moraš pa še tukaj? :roll:

Pustimo času čas. So ble komplikacije zato se ni nadaljevalo del, ampak največji problem ni bil z Gratelom. Zdaj pa prosim nehaj kotalit buče pa bodi vesel da se sploh polaga in priklaplja optika :grr: Če si živel XY let brez nje boš pa še malo potrpel. Sicer pa ne vem kaj se sploh tukaj oglašaš če nisi iz Maribora. :roll:

Situacija ni perfektna ampak jebat ga, tako je življenje.

Uporabniški avatar
sinko
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 27. Sep 2008 ob 16:02
T-2: Še nimam
Paket: nič in ne rabim
Kraj: Lucija

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a sinko » 10. Okt 2009 ob 12:42

No nekaj je blo že besed v to smer da bo T-2 propadel, moje mnenje je da propadel ne bo smao nekdo drug ga bo kupil ko bo tako daleč prišlo, seveda za male pare in evo tajkuni bojo prisli na vrsto. Drugo pa ajde tisti ki ste pri koritu T-2 in ste tu gor, povejte KJE se kaj dela oziroma KJE se koga priklaplja. Najverjetneje bo post spet brisan z obrazložitvijo da mam odprto svojo temo o mojem kraju. V Luciji oziroma daljni okolici že lep čas ni nič razen tistega kar je bilo nareto pred 2 letoma. Tolko od mene. Ja pa res je T-2 je marsikomu € dolžen, mislim saj Gratel je najverjetneje tudi komu. Bzv

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Malkec » 10. Okt 2009 ob 12:47

Priklaplja se povsod, le v Mariboru so bile komplikacije. Zdaj pa prosim zaključimo s tem.

Še enkrat, bodite veseli da se T-2 jevci sploh oglašamo tu gor. Hvaležnost pa taka :grr:

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Abigor » 10. Okt 2009 ob 13:09

Malkec, imamo vikend v bližini Maribora ( Pernica) :hudicek: . Tukaj ni bilo govora o Celju, ampak Gratelu in njihovi kulturi. In Gratel ne dela samo v Mariboru :hudicek:.

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 10. Okt 2009 ob 14:07

Točno tako Abigor...

Malkec... Razumem da je recesija, da ni dnara tolko ko prej (mogoče ga tudi prej ni blo v izpobilju), da se dela z zmanjšanim tempom....

AMPAK V CAJTNGE BOM DAL GRATEL IN TO ZATO; KER JE FIRMA DOLŽNA ODGOVARJAT NA KLICE; SPLOH ČE IMAJO KONTAKTNE PODATKE JAVNO OBJAVLJENE....

NE PRIČAKUJEM DA BOM KLICAL NA GRATEL IN DA MI BOJO DRUGI DAN ZRIHTALI OPTIKO..... PRIČAKUJEM PA KOREKTEN ODNOS, SAJ SEM VENDARLE POTENCIALNA STRANKA. IN JA, BOM JIH DAL V MEDIJE. Ker tak se preprosto ne obnaša, pa če jih bom s tem še tak blamiral. Kot sem v enem od prejšnjih sporočil napisal, ČE JE DELAVEC PLAČAN ZA TO DA KONTAKTIRA S STRANKAMI (oziroma je to ena od njegovih dolžnosti), JO MORA OBVEZNO OPRAVLJATI.

Ali bi bil ti zadovoljen, če bi ti klepar na avtu vse popravil, vrata bi pa pusto pokrampana in zmučkana? Najbrž ne....

Gratel pa je podizvajalec od T2 in s tem prevzema T2 delno odgovornost na svoja ramena. Če ne bom zadovoljen z odnosom trgovca v trgovini, se ne bom spravo na njega in ga tožo, ampak na firmo (v tem primeru trgovino), ker je zaposlilo takega delavca in ne reagira na takšno neodgovorno obnašanje. :roll:

Upam, da je vsem dovolj logično... Saj nebom iznašo še enkrat kolesa tu, to je zdrava kmečka logika.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Abigor » 10. Okt 2009 ob 14:25

Te bodo obsodili da yurlabuče kotališ, kot jih že jaz nekaj let po CeljU :hudicek:

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a gjural » 10. Okt 2009 ob 14:39

Bismarck napisal/-a: AMPAK V CAJTNGE BOM DAL GRATEL IN TO ZATO; KER JE FIRMA DOLŽNA ODGOVARJAT NA KLICE; SPLOH ČE IMAJO KONTAKTNE PODATKE JAVNO OBJAVLJENE....

PRIČAKUJEM PA KOREKTEN ODNOS, SAJ SEM VENDARLE POTENCIALNA STRANKA. IN JA, BOM JIH DAL V MEDIJE. Ker tak se preprosto ne obnaša, pa če jih bom s tem še tak blamiral. Kot sem v enem od prejšnjih sporočil napisal, ČE JE DELAVEC PLAČAN ZA TO DA KONTAKTIRA S STRANKAMI (oziroma je to ena od njegovih dolžnosti), JO MORA OBVEZNO OPRAVLJATI.

Ali bi bil ti zadovoljen, če bi ti klepar na avtu vse popravil, vrata bi pa pusto pokrampana in zmučkana? Najbrž ne....
prvo kot prvo, v cajtingah se ti bodo itaq smejali in tvojega članka ne bodo objavli. kontakni podatki so javno objavljeni, ampak če so oni zasedeni se pač ne morejo oglasit na tvoj klic (seveda ne vem če so zasedeni ali niso). Kot podjetje ki mislim skoraj da ne dela s fizičnimi osebami, pad pa večinoma za večja podjetja ima številko javno objasljeno za poslovanje ne pa za to, da bo nekdo klical, kdaj mislijo pri njemu nekaj zgradit, kar gradijo za eno drugo podjetje....

korekten odnos si tudi dobil, saj takoj ko bo pri tebi optika te bodo obvestili, in mislim da tudi sami ne vejo kdaj bo kje... ker je pač preveč dejavnikov ki vplivajo na to, dejsto je da ko pa bo možno pa boš seveda takoj zvedel.

tega nikakor ne moreš primerjat z avtom ki ga pelješ na popravilo, niti v 1 pogledu. gratel tebi nič ne popravlja, nič ti ni obljubil, nič ti ni dolžam, saj on gradi v drugem imenu, ki pa nima nič z državo, da bi ti bil kaj dolžan. če že hočeš primerjavo za avto, je to tako, kot da bi ti nekdo napovedal, da bo odprl prodajalno z novejšimi, ugodnejšimi in boljšimi avtomobili, odpre nekaj prodajaln, in ti težiš, kdaj bo ta v tvojem mestu. žal boš na to prodajalno moral počakat.... to tudi ni najboljša primerjava ampak ima vsaj nekaj skupnega v primerjavi z tvojim primerom (nekdo ki hoče tebi boljše storitve ponudit in tebi ni totalno nič dolžan, pač pa je njegova dobra volja in interes da bo to tebi ponudil, se trudi po najboljših močeh da to za tebe stori in te bo tudi obvestil ko bo to pri tebi mogoče, vse kar pa je na tebi, pa je to, da na to počakaš in z njim nimaš nobenih stroškov ter obveznosti.)
Slika
Slika
Slika

sergejk
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 5. Apr 2008 ob 15:24
T-2: Še nimam
Paket: T-2 TV+tel, SIOL Optika 20/20
Kraj: MB

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a sergejk » 10. Okt 2009 ob 15:38

ma to je vse en ku.... ni me briga Gratel ali T-2 ..dajte nam optiko zrihtat ze enkrat ...
Malkec ... ne vem zakaj non-stop govoris kot papagaj enako ... saj bo ... saj bo ... kaj bo? kdo bo? pa ce ze vec kot 2 leti v stavbi imamo speljane kable za optiko ...
Saj bo ja ... enkrat, ko nas ne bo :)) Kurc pa taki biznis ...

Lp,
S.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 10. Okt 2009 ob 15:58

Abigor napisal/-a:Te bodo obsodili da yurlabuče kotališ, kot jih že jaz nekaj let po CeljU :hudicek:
No, ne le po Celju, saj jih je tudi tu na forumu kar nekaj. :mrgreen: :hudicek:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 393
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a manic » 10. Okt 2009 ob 17:20

Dečki kaj se jezite, jeseni 1x ;) spomladi 1x, naslednji mesec 1x ;)

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 10. Okt 2009 ob 18:38

Gjural ti pa si res pravi (rajsi nebom reko kaj)....

1. Niso imeli zasedene linije.

2. Nisem jih 100x klical (da bi lahko reko da sem jim šel na živce), ampak samo 1x in sem pustil da je odzvonilo do konca.

3. Nazaj me ni nihče poklical.

4. Prav tako sem poslal Gratelu 1 e-mail, na katerega prav tako nisem dobil odgovora.

ZDAJ PA NAJ SI KDO DRZNE REČT, DA JE TO PRAV IN V REDU.

Bomo vidli, če bodo objavli. Zaenkrat še nisem poslal, ker praznujem RD, tak da ni časa. Pa se bo že našo čas v prihodnjem tednu.

Kontaktna številka je za vsakogar, ki bi rad kontaktiral podjetje oziroma osebo. Je kot vizitka. Če nekje razglasiš, kje si dosegljiv, potem pa se ne odzivaš, zgubiš vso kredibilnost. V ameriki bi te odpustili še isti dan, ko nebi odgovarjal na klice. Ti pa le išči neki izgovor, samo žal ga neboš našo, vsaj takega ne, da bi mene prepričal.

Očitno ti nimaš razčiščene predstave, kaj korekten odnos pomeni. To pomeni, da je podjetje oz. uslužbenec prijazen in ustrežljiv do strank, poleg njegovih obveznih opravil, za katere je plačan. Na žalost večina delavcev, ki ima opravka s strankami v Sloveniji tudi ne ve kaj pomeni korekten odnos in da bi ga morali uporabljati.

Moje primerjave niso bile dobesedne, ker ne morejo biti. Služile so le kot ponazoritev napak. Da bi bolje ponazoril sem vsekakor pretiraval, ker si nisem mislil da se bo našel kdo, ki me bo vzel dobesedno. -.-

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a lumpek » 10. Okt 2009 ob 19:24

nebodi smesn. dal bos jih v medije, ker si 1x klical pa se ti niso oglasli na telefon.
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Malkec » 5. Nov 2009 ob 22:09

Popravljajo asfalt čez jaške na ovnku pri Aveniji na Kardeljevi, noter med hiše. Nekaj se dogaja :nevem:

Uporabniški avatar
Bismarck
Faca
Prispevkov: 157
Pridružen: 12. Mar 2008 ob 20:08
T-2: Še nimam

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Bismarck » 6. Nov 2009 ob 14:34

Fajn, sem par mescov po tistem blatu ril, ko sem domu hodo. :owned:

Bo vsaj malo manj umazanije, če že druga ne.... :jao:

jurcek
Navdušenec
Prispevkov: 631
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: 20Mbps / 2Mbs
Kraj: maribor

Re: Optika v Mariboru

Odgovor Napisal/-a jurcek » 11. Nov 2009 ob 14:41

bom uporabil kar obstoječo temo. A ve slučajno, kdo koplje na avtocesti med Slivnico in MB-ptujska. Sicer sem zasledil kolute na katerih je pisalo Rešet, videl pa sem tudi tisti rumeni trak TK-SLO :) ? Podobno sem videl na Ljubljanski obvoznici?

lp jure
Slika

Odgovori