[Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

[Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 22. Okt 2009 ob 20:07

PO dolgem pregovarjanju mi je uspelo še domače navdušiti za paket brezčasni VDSL. Prenesli so že dve mobilni številki, fiksni telefon in naročili TV 12.10.- Rekli so da pridejo v roku enega tedna zrihtat TV, pa še nikjer nikogar...
Lahko kdo pomaga, ker že norijo in grozijo, da gredo h konkurenci, ker tak odnos bla, bla, bla...
Problem je toliko večji, ker so že pred časom takole čakali, potem pa so šli v poslovalnico in odpovedali, češ tega čakanja pa ne bom plačeval, ker računali pa so od dne, ko so naročili v poslovalnici... Bojim se, da bodo tokrat naredili isto in potem je konec. Mi jih ne bo več uspelo prepričati...
Če lahko kdo pripomore, da se tehnik pojavi na vratih z motorolo za TV, prosim za pomoč.
Kraj: KR

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 22. Okt 2009 ob 20:16

Lahko mi jutri javiš na Zasebna sporočila. Sigurno pa ne smejo računati za čas, ko nimate storitve TV vklopljene. :namrec:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a gjural » 24. Okt 2009 ob 22:32

tole se je že rešilo? če se ni mogoče lahko predlagam da se gre do poslovalnice, če je v bližini, in se motorola dvigne tam. 1x power, 1x utp in 1x scart ni težko priklopit. drugače pa kot je nn rekel.. naj se njemu posreduje id priključka
Slika
Slika
Slika

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 26. Okt 2009 ob 08:03

ZS sem poslal NN. Je posredoval.
Potem so v petek klicali, da ni motorol na zalogi. Kdaj bodo, se ne ve...
Tako da čakamo, če kdo lahko pospeši zadevo, pridem jaz tudi iskati v KR ali LJ...
No problem, samo da bi se uredilo...
Ima kdo kakšno v predalu? :)

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a gjural » 27. Okt 2009 ob 13:36

zdaj sem klical v poslovalnico v LJ fužine, pa imajo na zalogi STB motorole. če bi imel številko priključka bi lahko pogledal, če so ti dodali to pod opremo že (načeloma ti potem v dnevu ali dveh tudi monter prinese, po tem ko je paket bil pripravljen).
Slika
Slika
Slika

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 28. Okt 2009 ob 08:06

Včeraj sem klical na HD in so preverili v Kranj, če so motorole na zalogi in so bile. Potem sem našega napotil v poslovalnico KR. Šel je popoldan ob 16.00, prej ne more. Pride do poslovalnice, ljudi se je menda kar trlo, tako da ni nič opravil. NI bil pripravljen čakati vsaj eno uro, verjetno še več, imel je tudi še druge opravke. Delal pa je samo eden. Tako da spet pihajo od jeze doma. Pravijo, da jim je bil obljubljen monter v roku enega tedna in pika. Tukaj jim dam seveda prav. Motorole so, res ne vem, zakaj ne pripelje monter in zadevo uredi ter konča.
Kar je dobrega tukaj, pa je očitno, da obstaja naval novih naročnikov na T2, sodeč po gneči v poslovalnici. Ampak jaz bi rad videl, da se poskrbi tudi za tiste, ki na to čakajo. Kakšna ideja, kako zvabiti monterja, da pripelje in priključi motorolo, pa preveri če je vse OK?

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 28. Okt 2009 ob 09:20

Zadeva mi ni dala miru, pa sem spet poklical na HD. Zdaj mi je bilo rečeno, da je bil poslan nalog monterju, ki bo prišel, citiram "enkrat te dni". No samo da bo, ampak nisem pa prepričan, da bo, dokler ne pozvoni...

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a astras » 28. Okt 2009 ob 09:26

daj mi na zs in bom preveril
lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 2. Nov 2009 ob 08:30

V četrtek je prišel monter in vse uredil. Po izkušnjah prvih dni vse deluje brezhibno. Sem predstavil možnosti T2-TV in prvi vtisi so, da so kar navdušeni, si sploh niso predstavljali, da T2-TV omogoča toliko raznih funkcij... Sploh snemalnik se jim zdi super, pa videoteka... Zahvalil bi se vsem, ki so pripomogli k temu, da se je priključitev izpeljala in sedaj paket brezčasni VDSL lepo laufa.

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a astras » 2. Nov 2009 ob 08:56

ni kaj..
lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: [Naročil sem] Brezčasni VDSL + 1xIP Telefon

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 2. Nov 2009 ob 09:02

:car: astras :car:

:pivo:

:rtmT2:

Odgovori