Najprej glede trgovine solo. Solo, če še poslujejo, so lahko zelo problematični, sploh pri garanciji, kjer čakaš zakonski rok vsaj 45 dni - govorim seveda o izkušnjah iz prve roke. Pri njih ne kupim nič več, niti podloge za miško. Sam sem sedaj presedlal na pc-plus.si in agt.si trgovini.
Glede samega pc-ja pa... Orng plata, da boš dau kasneje gor proc, je brezveze, ker glede na to kako se ta podnožja vrstijo zadnje čase bo čez 2 leti 3/4 podnožij drugačnih



Q8300 sem par dni nazaj vgradil in sprobal in se mi ne zdi nič kaj pretirano slab procesor. Konfiguracija pa je bila taka.
- LC 600W napajalnik
- Cooler Master MICRO GLADIATOR RC-600 (precej solidno ohišje)
- ASUS P5Q SE PLUS (malo slabša plata, bi dau kej boljšga, če je kakšn euro)
- C2Q Q8300 2.5GHz
- Mushkin PC-8500 4GB kit (cl5)
- Gigabyte GTS 250 1GB ddr3 (bi dal 5750 ali 5770 samo niso bile še dobavljive)
- WD 500GB 32MB
- DVD/RW Nec Labelflash
Zadevo sem naročil preko pc-plus in agt in prišlo je malo čez 600€. Od vsega me je najbolj motila plošča, ampak, za ta denar se mi zdi vredu zmogljiv sistem.
LP Chief