Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
maxhoop
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 8. Mar 2007 ob 15:25
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA / TS Modri Plus
Kraj: odročen

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a maxhoop » 16. Dec 2009 ob 17:34

Hočem samo povedat, da je skrajni čas, da začne T-2 vlagat v reklamo.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Dec 2009 ob 17:56

zakaj ? če folk masivno hodi na t-2, vsaj jaz imam veliko novih priklopov

najboljše blago se samo po sebi hvali, ne rabiš reklame :)

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 16. Dec 2009 ob 18:09

A se bojiš, da boš moral več delat, če bo boljša komunikacija do javnosti? (hec)

P.S.: Drugače škoda, da si nisi vzel malo časa, da bi bral malo..recimo, priporočam ti, da bereš odgovor od sini-ja na to isto trditev od astrasa...

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a The Menace » 16. Dec 2009 ob 21:57

Kot sta Astras in MrTwelveTrees napisala: Dobro blago se samo hvali. Mislim da bi vsak ponudnik moral na prvo mesto postaviti kvaliteto. Zakaj? Kaj ti bo super-extra-mega oglaševanje če pa bodo nato uporabniki samo čakali da jim pogodba poteče da lahko presedlajo h boljšem ponudniku?
Kar se strinjam z arturom je da bi T-2 moral malo bolj obveščati uporabnike o dejanskem stanju optike,odprtja central,kakšne novosti se načrtuje ipd.(tukaj bi še posebej poudaril to odpiranje central, saj bi znal kdo še podaljšati pogodbo pri svojem trenutnem ponudniku ker ni dovolj zgodaj izvedel kdaj se bo dejansko odprla kolokacija, čakanje "v temi" pa mu je že presedlo). Kar se pa tiče marketing potez in vele-oglaševanja, pa lahko rečem le, da dober glas seže v deveto vas(in T-2 glas je glede na kvaliteto in ceno storitev še kako dober)....
"Kako je lepo biti glup "

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 16. Dec 2009 ob 22:17

Pa dajmo po kmečko: Mario iz Kopra ima kabelsko na Telemachu, vse mu dela. Ima možnost optike. Mogoče bi šel na T-2. Zanima ga, kaj bo če se bo zgodilo to kar pišejo časopisi (stečaj).Bo moral čez pol leta nazaj prosit kablaša, da ga vklopi? Navajen je gledat italijanske programe, ma je slišal, da so na T-2 dostikrat črni. Kdo bo temu človeku zadeve realno predstavil?
p.s. Mariotov je tu na Obali kar nekaj.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a NoName » 16. Dec 2009 ob 22:24

Če bi jaz bil Mario iz Kopra bi se nemudoma odločil za T-2 optiko (edino pravo optiko) ter rekel hvala in nasvidenje kabelskemu operaterju! Kar se tiče tistih objav o stečaju pa... hmm.. nazadnje, ko sem bral rumeni tisk, sem zapazil, da je obravnava odpadla. Morda je kak legitimen razlog za to :rtmT2:
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 16. Dec 2009 ob 22:33

Vprašanje številka 2?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a matjazc » 16. Dec 2009 ob 22:42


Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Seeker » 16. Dec 2009 ob 23:01

Izgleda že tako...
dopolnjeno: 16.12.2009, 10:36

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 394
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a manic » 17. Dec 2009 ob 00:09

@white
Puba, a se mi2 slučajno poznama, da si upaš trdit da sem len in da cel čas visim za compom? Zadrži se takih komentarov. Zaj pa k zadevam o katerih ti očitno nimaš blage veze. Kot prvo da te seznanim z kruto resnico 3/4 folka je neumnega/naivnega, kar se tiče tehnologij. Mogoče kaki procent gor al dol, ampak tu neki je. Ta podatek ti lahko potrdi skor vsak računalničar/prodjalec elektronike/PR agent. Zaradi te naivnosti oz raje povem nepoznavanje, večina folka pol hitro pade na fore iz reklam in napizdovanj prodajalcev (kateri imajo samo v glavi to da prodajo najdražjo stvar).
Kot sem povedal je večina ljudi pač nepoznavalcev in kot si ti povedal, tud leni. Takšni ljudje bodo kupli tist produkt za katerega so vidli neko "pomp" reklamo. Zakaj? Ker se večini ne da primerjat kvalitete ponujenega, ker če bo šel poslovalnico, mu bodo tak vsi govorili, da je njihov produkt "najboljši" (tak vsi vemo da je edino T2 kvaliteten) in ker se je nekomu zdela reklama tako vredi, da pač produkt ne more bit pol tak "slab". To so vse psihološke fore, katere se uporabljajo v vsaki reklami.

Pa da gremo še tak okvirno skozi kaj je meni OSEBNO všeč na T2 in kaj ne.

Pozitivno: cene, raznolikost paketov, programska shema, pestrost ponudbe (net, TV, tel, umts), (v mojem primeru) hiter odziv na napake,...

Negativno: slabo informiranje strank, zavajanje glede igradnje central in optike (pomankanje sredstev, tolko o vaši poslovni skrivnosti), določen del nekompetentih zaposlenih v klicnih centrih in poslovalnicah (eni sploh ne vedo kakšno opremo ima T2 in kako se priklaplja), poslovalnica v Mariboru (bogu za hrbtom in samo en stol, torej samo ena stranka je lahko not, ostali čakajo zunaj na hladnem hodniku), PR (včasih totalno zgrešen in ob totalno nepravem času), preveč projektov naekrat (ni konstantnega napredka v igradnjah in dobavi opreme),...

To je moje mišlenje, da še 1x poudarim. T2-ju bom ostal zvest, ker sem z storitvami zadovoljen. Me pa določene stvari motijo, ker bi rad videl, da T2 postane še boljši in totalno pohodi siol/telekom.

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a sini » 17. Dec 2009 ob 08:49

Dragi "neuradniki", mislim, da nihče od uporabnikov ne dvomi v kakovost storitev T-2. :rtmT2: Če bi, verjetno več ne bi bili na T-2. Nas pa motijo oz. imamo takšne in drugačne slabe izkušnje z ostalimi stvarmi kot so HD, reklamacije, računovodstvo, PR,... :( Na žalost (oz. našo veliko srečo) še največ stvari izvemo na neuradnem(!) forumu. In če priznate ali ne: v "vsem ostalem" je T-2 (milo rečeno) veliko slabši kot konkurenca.

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 17. Dec 2009 ob 09:18

Jebela fantje kako se zelo strinjam z vami!
T-2, pleeeeease.... Zbuditi se že enkrat, no!
Pa mimogrede morda niti ne bi bilo napačno malček izobraževanja za zaposlene o trženju, komunikaciji s strankami, itd... povedano z vsem spoštovanjem in upoštevam tudi zelo dobre izkušnje, ki sem jih do zdaj imel z večino ljudi s katerimi sem bil kdajkoli v stiku v podjetju (predvsem mislim tukaj na monterje - serviserje.... pravi junaki!)

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 17. Dec 2009 ob 09:55

manic napisal/-a:@white
Puba, a se mi2 slučajno poznama, da si upaš trdit da sem len in da cel čas visim za compom? Zadrži se takih komentarov. Zaj pa k zadevam o katerih ti očitno nimaš blage veze. Kot prvo da te seznanim z kruto resnico 3/4 folka je neumnega/naivnega, kar se tiče tehnologij. Mogoče kaki procent gor al dol, ampak tu neki je. Ta podatek ti lahko potrdi skor vsak računalničar/prodjalec elektronike/PR agent. Zaradi te naivnosti oz raje povem nepoznavanje, večina folka pol hitro pade na fore iz reklam in napizdovanj prodajalcev (kateri imajo samo v glavi to da prodajo najdražjo stvar).
Kot sem povedal je večina ljudi pač nepoznavalcev in kot si ti povedal, tud leni. Takšni ljudje bodo kupli tist produkt za katerega so vidli neko "pomp" reklamo. Zakaj? Ker se večini ne da primerjat kvalitete ponujenega, ker če bo šel poslovalnico, mu bodo tak vsi govorili, da je njihov produkt "najboljši" (tak vsi vemo da je edino T2 kvaliteten) in ker se je nekomu zdela reklama tako vredi, da pač produkt ne more bit pol tak "slab". To so vse psihološke fore, katere se uporabljajo v vsaki reklami.

Pa da gremo še tak okvirno skozi kaj je meni OSEBNO všeč na T2 in kaj ne.

Pozitivno: cene, raznolikost paketov, programska shema, pestrost ponudbe (net, TV, tel, umts), (v mojem primeru) hiter odziv na napake,...

Negativno: slabo informiranje strank, zavajanje glede igradnje central in optike (pomankanje sredstev, tolko o vaši poslovni skrivnosti), določen del nekompetentih zaposlenih v klicnih centrih in poslovalnicah (eni sploh ne vedo kakšno opremo ima T2 in kako se priklaplja), poslovalnica v Mariboru (bogu za hrbtom in samo en stol, torej samo ena stranka je lahko not, ostali čakajo zunaj na hladnem hodniku), PR (včasih totalno zgrešen in ob totalno nepravem času), preveč projektov naekrat (ni konstantnega napredka v igradnjah in dobavi opreme),...

To je moje mišlenje, da še 1x poudarim. T2-ju bom ostal zvest, ker sem z storitvami zadovoljen. Me pa določene stvari motijo, ker bi rad videl, da T2 postane še boljši in totalno pohodi siol/telekom.
Glede na tvoje pisanje sem tako sklepal ja, morda se pa motim, ampak ker te ne poznam osebno lahko samo po tem sklepam.
Govoril sem na splošno o ljudeh in ne samo glede tehnike...in zakaj jaz ne bi imel pojma kakšni so ljudje in da nasedajo reklamam kakor so izi mobil ? Saj sem sam to napisal v prejšnem postu. V glavnem ne mislim še enkrat pisat vsega kot sem včeraj arturotu, imaš svoje mnenje in če si veren in boš veliko molil, ga bo morda še kdo uslišal, drugače je pa itak vse zaman...

p.s. pri negativnih si pozabil napisat da ni uradnega foruma :hmm:

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 394
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a manic » 17. Dec 2009 ob 10:21

Pa pri pozitivno sem pozabo napisat, da imajo zelo prijazne monterje. What's the point of "..."?

P.S.: Uradni forum nisem napisal, ker je prioritetno (v mojem vidiku) na zelo nizkem mestu. Statističnoo gledano, T2 uporabnikov interneta je 100.000, na tem forumu pa je registriranih 2.000 uporabnikov, kateri (pazi!) niso vsi T2 uporabniki + dosti jih je neaktivnih.

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a dal » 17. Dec 2009 ob 10:45

matjazc napisal/-a:Morda pa je T-2 le poravnal dolgove do upnikov.
http://www.t-2.net/?AUID=00026576C0518150D3A01
Direktor je spremenil priimek, verjetno kakšna numerološka fora. :hmm:

Zaklenjeno