Izklop HTV2 v času Lige prvakov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
hr
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 26. Sep 2006 ob 17:29
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a hr » 1. Nov 2006 ob 22:50

ally12 napisal/-a:Uspel ste izklopit HTV2 samo v času tekme! Stvari se res premikajo naprej.

V bistvu zdaj samo še manjka pojasnilo, zakaj izkljapljate tekmo.
?

Jaz sem tekmo na HTV2 gledal.. na T-2. Ni bilo zatemnjeno. Pa se ob tej priložnosti zahvaljujem tistim, ki niso zatemnili signala.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 1. Nov 2006 ob 23:02

Jaz sem imel na kanalu HTV2 v času tekme napisano: "Začasna zatemnitev."

Se pravi nekomu oddajate signal, drugim ne?

hr
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 26. Sep 2006 ob 17:29
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a hr » 1. Nov 2006 ob 23:09

Meni je delalo.. :?

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 1. Nov 2006 ob 23:12

Res me zanima pojasnilo oziroma odgovor administratorjev, moderatorjev,...

Nimda, KoMar, kitl mormo še kej povedat na to temo?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Nov 2006 ob 07:28

Ne! :D
Optika 100/10

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Odgovor Napisal/-a white » 2. Nov 2006 ob 07:31

ja ally12 tko je, verjetno tečnim stranka zatemnijo, da bi mel še za kej tečnart...sej kako bi pa blo brez tečnih strank ? pomoje prov boring :D
Hudo je pa to, da ko TV ne dela po par urc brez razloga je vse kul, ko pa ga zatemnijo iz določenih razlogov, ki jih vsi poznamo, smo pa tečni in jezni in še ne vem kaj. Sej vem da VAS je 3/4 iz vemo kje...hvalabogu da zatemnjujejo, da ko bi šaltal po programih, da ne bi slučajno naletel na HRT2, še HRT1 zatemnit :lol:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Nov 2006 ob 14:34

Nisi razumel - nikol ne bo kul, če ti skinejo kej dobrga. V tem primeru, ne glede na tvojo nacionalistično "čistost", se je zgodil, da so vzel neki kvalitetnga. V zvezi z razlogi v tem primeru, mi jih tukaj še nihče ni bil sposoben objasniti. Bine je pretiravu z pogodbami, DrM007 se je trudu z UEFA-inimi pravili, medtem ko odgovorni niso dali pojasnila. In ne mi še enkrat govorit, da zarad pravic do prenosov, ki jih TV3 ima ekskluzivno za Slovenijo. In za tak ozko naravnane "plašnice", kot jih maš ti, so si na T2 (vsa čast jim) zmislal profile - program skineš in te ne moti. :o

In še poseben lep pozdrav (ne)Navadnemu Nimdi, KoMarju in kitlu.

Uporabniški avatar
DrM007
Model
Prispevkov: 309
Pridružen: 7. Avg 2006 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Optika: 200/20, IPTV, VoIP =)
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a DrM007 » 2. Nov 2006 ob 16:51

A pa se je kdo od vas "ta brihtnih" spomnu klicat na helpdesk vsakič ko je prišlo do zatemnitve: "Halo, men pa hrt2 ne dela! ZAKAJ?" Če bi jim vsakič sesuli centralo, ko odklopijo kak program, bi se jim splačalo vsaj kakšen konkreten odgovor spacati.
Ne pa tukaj jamrat kako tekme ne morete gledat. Meni osebno je na ORF1 veliko bolj všeč, saj tisti komentator je večinoma tiho, razen ko so goli ali pa kake večje priložnosti. Kaj mi je treba poslušat reporterje, ki morajo ves čas gobcat. Sej poznam pravila, igralce, ni treba vsakič posebi povedat biografije od vsakega tekmovalca ko dobi žogo... al pa takega, ki ob vsakem prenosu izbere eno ekipo in potem za njo navija, ta druge pa v nič daje.

Glasujem za to, da naj omogočijo gledanje tekem brez komentatorjev. Samo live audio s prizorišča. Tako kot je to pri EuroNews International (ne ta ki je na aminotih, tisti z VLCja), kjer imaš sedem jezikov plus en kanal brez komentatorja. Carsko. Poj naviješ zvočnike do konca, uklopiš hdtv, pa se res poočutiš kot na tekmi, brez "smartass" Berganta...
SlikaSlika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Nov 2006 ob 16:57

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Optika 100/10

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Nov 2006 ob 17:16

DrM007 napisal/-a:A pa se je kdo od vas "ta brihtnih" spomnu klicat na helpdesk vsakič ko je prišlo do zatemnitve: "Halo, men pa hrt2 ne dela! ZAKAJ?" Če bi jim vsakič sesuli centralo, ko odklopijo kak program, bi se jim splačalo vsaj kakšen konkreten odgovor spacati.
Ne pa tukaj jamrat kako tekme ne morete gledat. Meni osebno je na ORF1 veliko bolj všeč, saj tisti komentator je večinoma tiho, razen ko so goli ali pa kake večje priložnosti. Kaj mi je treba poslušat reporterje, ki morajo ves čas gobcat. Sej poznam pravila, igralce, ni treba vsakič posebi povedat biografije od vsakega tekmovalca ko dobi žogo... al pa takega, ki ob vsakem prenosu izbere eno ekipo in potem za njo navija, ta druge pa v nič daje.

Glasujem za to, da naj omogočijo gledanje tekem brez komentatorjev. Samo live audio s prizorišča. Tako kot je to pri EuroNews International (ne ta ki je na aminotih, tisti z VLCja), kjer imaš sedem jezikov plus en kanal brez komentatorja. Carsko. Poj naviješ zvočnike do konca, uklopiš hdtv, pa se res poočutiš kot na tekmi, brez "smartass" Berganta...
Kapo dol za tole ekspertizo, Drm007. Sicer ne da bo kej preveč zaleglo pri nekaterih, ampak kapo dol, kot rečeno. A DRM v tvojem imenu slučajno pomeni kratico "Desk Ripper Maestro"?
Slika

Uporabniški avatar
DrM007
Model
Prispevkov: 309
Pridružen: 7. Avg 2006 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Optika: 200/20, IPTV, VoIP =)
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a DrM007 » 2. Nov 2006 ob 18:07

DeJa (fu**in') Vu? :shock:

A ni NN isto to enkrat vprašal?
Ne, DRM ne pomeni
"Desk Ripper Maestro" in ne
"Digital Rights Management" in ne
"Data Reference Model" in ne
"Data Resource Management" in ne
"Deese-Roediger-McDermott-Paradigm" in ne
"Design Reference Mission" in ne
"Deutsche Rennsport Meisterschaft" in ne
"Digital Radio Mondiale" in ne
"Digital Rectal Massage" in ne
"Direct Rendering Manager" in ne
"Direction du Renseignement Militaire" in ne
"Disability rights movement" in ne
"Distributed Resource Management" ali "Distributed Resource Manager" in ne
"Dual Reciprocity Method" in ne
"Dynamic Rate Management" in nikakor ne
"Deutsches Reichsmark".

Vse zgoraj nešteto so resnične zadeve (razen tvojega predloga) a nimajo veze z mojim nickom... :P

PS: Namesto "Digital Rights Management" bi moralo pisati "Digital Restrictions Management" - kar je veliko bolj natančen opis.
SlikaSlika

dusan321
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 11:18
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Ribnica

Odgovor Napisal/-a dusan321 » 2. Nov 2006 ob 19:11

Vse to okoli zatemnevanja ,kockanja slike ima vse en sam skupni imenovalec.
T-2 ni nič kriv.Zatemniti mora,ker drugi tako pravijo.
Sliko imamo kockasto zaradi tega,ker smo predaleč,napeljava je prestara itd........Vedno je krivda pri nas uporabnikih.
NN,KoMar,Kitl so vedno prvi pri pohvalah T-2 ,pri kritikah se pojavijo
čudni smeškoti brez trohice samokritike.Zavedajte se nekaj ,potrpežljivost ima svoje meje.Tako kot smo zapustili SIOL ,lahko zapustimo tudi T-2.


lp

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Nov 2006 ob 19:24

dusan321 če te moti zatemnitev greš edino lahko le na kabelsko, da ne bo zatemnitve pa še to ne veš koliko časa, tudi iz satelitsko si ne boš mogel pomagati saj bo treba kupiti kartico. Pač tako je pri tem in T-2 te nič ne zavezuje z nobeno kaznijo tako, da lahko mirne duše odpoveš TV storitev in greš tja kjer boš zadovoljen. Ker godrnanje po forumih tebi in nikomur ne bo pomagalo. Če je zadeva taka, da je zatemnitev posledica direktive ne moreš narediti nič. Sam sem kot sem že omenil že dolgo uporabnik IPTv-ja in sem tega navajen tu na T2 kot na Siol-u nekateri pa ste prešli iz sobnih anten na IP Tv pa mislit, da boste vi postavljali pravila in se ozirala na kabeleske ponudnike ter primerjali T-2 in Siol z njimi. Kot pravim če imaš možnost pojdi na kabel in uživaj dokler se bo še dalo. Pa ne razumi zdaj tega posta zlonamerno samo taka je resnica in tako na žalost je, druge rešitve žal za enkrat kot vidiš ni.
Slika


Lp, Kitl

marici24
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 21:24
T-2: Že imam
Kraj: brežice-krško-sevnica

zakaj v k...čevi Sloveniji vedno manjšina j.ebe nas ta male

Odgovor Napisal/-a marici24 » 2. Nov 2006 ob 22:25

zakaj pa rajš ne izklopjo TV3, sej itak nimajo nič pametenga na programu, bote vidl ko se bojo, če se bojo dogovoril z NOVA TV in RTL televizija, da se da tud z malo kak dober live šov nardit, ne pa to sranje na naših programih, mi ga pa sponzoriramo. Pol so pa razne Rebeke, Sašoti al kdo že hoče bit v'lke face.
Drugač pa sej je že najbrž nekdo probu ampak jest grem v Pondelk na tržno, pa če mi sam v času lige prvakov ne bo treba plačevat naročnine bo to že neki. Če mi rata bote zvedl.

LP j.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Nov 2006 ob 22:38

marici24 poglej v času svetovnih prvenstev niso nič dosegli pa tudi težko verjamem, da bo kdo dosegel zaradi HTV2. Poglej Siol ima na primer tole napisano

Opomba: Seznam programov je zgolj informativen. SiOL si pridržuje pravico do spremembe progrmske sheme. Nekateri programi oddajajo v več jezikih.

kar je zadostna varovalka proti vsem pritožbam. Zaradi zatemnitve ti ne bo nihče nižal naročnine. Siol-u ni deloval Discovery 1 teden in kašen je bil "popust" na reklamacijo. Borih 80 SIT s tem, da sem dal samo 250 SIT za priporočeno pošiljko. T-2 res nima nikjer opombe zapisane, da lahko spreminja programsko shemo vendar mislim, da bodo kmalu dopisali. No pa, da se vrneva k tržni inšpekciji, probati ni greh morda ti celo uspe, vendar jaz v to dvomim.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori