Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 24. Feb 2010 ob 08:22

lahko razumem avtorske in ostalo... pravim le, da je bil to razlog, zakaj sem prešel na T2, in sedaj neke prednosti očitno ne bo več.

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Tedy » 24. Feb 2010 ob 08:48

Zakaj ima T2 samo težave z p.... avtorskimi pravicami, zakaj kablaši nimajo?

edit: pazi malo na jezik
Slika

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 24. Feb 2010 ob 09:05

ja, me prav zanima, če bo telemach v kopru umaknil tri mediaset kanale. pol pa bo revolucija ;)

Uporabniški avatar
pumaxx
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 27. Sep 2007 ob 14:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL+Tel

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a pumaxx » 24. Feb 2010 ob 09:48

To govoriš o digitalni shemi?

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 24. Feb 2010 ob 09:58

oboje pomoje, če je problem res v avtorskih

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 24. Feb 2010 ob 10:28

Tedy napisal/-a:Zakaj ima T2 samo težave z p.... avtorskimi pravicami, zakaj kablaši nimajo? ODOGOVOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


edit: pazi malo na jezik
Ponovno preberite tole: Nobeden digitalni paket kablašev (tudi Telemach ne!!) ne ponuja Mediaset kanalov (niti enega). In imajo že razlog. Nimajo dovoljenja in ga ne morejo dobiti.

T-2 je pa z lobiranjem dosegel to, da je v T-2 vsaj nekaj od Mediaseta...

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 24. Feb 2010 ob 10:34

d_g napisal/-a:Eni pač težko razumete kaj so avtorske pravice za italijanske programe. Tudi evropska zakonodaja je za zdaj neprijazna do potrošnika (beri: butasta), res ne vem zakaj ne bi kdo gledal nekaj, če želi to plačati.

Če se kdo tu trudi z italijanskimi kanali (v okviru zakona in pravic), se ravno T-2. In kaj imata SiolTV in Telemah v svoji digitalni ponudbi od italijanskih programov? Od Mediasata nič!!!, pojavlja se sam RAI Uno, RAI Due (Telemach) in RAI 1,2, 3 (SiolTV) ..... Analogne kabelske pa ne bom komentiral (zakaj je tam tudi še kakšen dodaten italijanski program).
d_g, verjetno te programe ne gledaš tako, da ne veš točno kaj se je dogajalo. Mediaset ni bil "zatemnjen", saj se je lovil preko zemeljskega signala. Nič ni bilo zatemnjeno. Naenkrat pa se je zgodilo, da zaradi tehničnih težav so se začele zatemnitve (so preklpli na satelitski signal) in naj bi se tehnične težave rešile (beri obvestilo na T-2 strani). Po ne vem koliko mescih se še vedno tehnične težave rešujejo (????) ? Če jim manjka kakšen rezervni del nam mi javijo, bom skočil ga kupiti v OBI in jim ga dostavil v LJ.
Analogne kabelske ne boš komentiral.... veš kaj ti povem? sem imel 2 STBja in 1 sem pred parimi meseci odjavil, saj sem si ponovno zrihtal kabelsko; tako kot meni, verjetno veliko uporabnikov malo briga če imajo digitalni signal super mega fantastik beautiful..... meni je glavno da lahko gledam kar mi paše. Na kabelski uživam v gledanju analogne programe brez zatemnitve...
Tako da v upanju, da T2 reši težavo (tako kot uradno napisano na spletni strani) plačujem že par mesecev 2 naročnini za TV... (če bi zrihtali bi odjavil kabelsko). Zato bi želel dobiti odgovor, da vem kaj se dogaja; odjavim definitvno T2 TV ali naj počakam še malo?

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 24. Feb 2010 ob 11:00

Jaz ne gledam italijanskih programov, ker pač italijansko ne razumem (včasih gledam kakšno glasebeno oddajo ali pa šov). Vsekakor pa podpiram Primorce, da bi lahko nekako gledali te programe.

Nisem T-2 jevec, no tisto o tehničnih težavah prek zemeljskih oddajnikov, jim pa čisto nič ne verjamem. Enostavno po mojem so dobili od Mediasata prepoved, da zajemajo te programe prek zemeljskih oddajnikov, imajo pravico samo za sprejem prek satelita z vsemi pomanjkljivostmi (občasno kodiranje).

Zakaj se pa v analogni shemi lahko prek kablov (še) prenaša te kanale, pa ne vem. Včasih je veljalo, če lahko gledaš programe prek zemeljskih oddajnikov, jih lahko daš tudi v kabel. No tu je poudarek na včasih je veljalo...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Feb 2010 ob 16:11

Evo še en nov kanal :D
Slika


Lp, Kitl

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 24. Feb 2010 ob 16:29

Še en nov srbski kanal Televizija Kopernikus - KCN - Kopernikus Cable Network. No zgleda, da ne bodo vrteli samo spote, tudi poročila bodo... Jih bo pa res kmalu 200 :mrgreen: (vseh tv programov seveda) kot obljubljajo na T-2 za leto 2010.

udp://@239.1.1.203:5000

http://www.tvkcn.net

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 24. Feb 2010 ob 19:31

joooj, hvala za KCN. Kaj bi brez? Upam le, da ni včasih zatemnjen .....
hvala T2. kaj bi mi prosim še malo zvišali tv naročnino in dodali še enih 15 takih programov, kot so KCN in jrt+,...
sedaj, ko ste le najavili da se bodo dvignile cene (obračunale se bodo s 01.03.2010) smo že dobili dobre dodatne programe oz. t.i. "bonbončke". Kaj ste že porabili še ne obračunane višije naročnine za plačevanje potnih stroškov vašega TV prodajnika v Beograd? recite mu, da iz Slovenije obstajajo letalske linije tudi za druge destinacije.
kaj nam bodo E!, Discovery ID, nezatemnjeni Mediaseti, itd dokler imamo KCN, JRT+, OTV Valentino,..?

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 24. Feb 2010 ob 20:04

Nikoli se nobeden iz Velenja in okolice ne pritožuje o teh srbskih programih. Samo vi notranjci in primorci. :namrec:

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 24. Feb 2010 ob 20:42

skymaniak, še nihče vas ni tako na dolgo in široko hvalil kot primorec Stancho :hudicek:

Katerega stoletja se boste odpravili v Italijo k LA7 :?:
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Feb 2010 ob 21:25

Sej ne vem če bi napisal vzrok. :nevem: Pol bom pa spet dobil po grbi! V glavnem problem je tehnične narave.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 24. Feb 2010 ob 21:42

OK, če je tehnika v igri , povej problem in bom pomagal iskat rešitev. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Zaklenjeno