čakanje na TV vmesnik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Tedy » 12. Mar 2010 ob 12:42

dejte še meni 1 HD AMINO :mrgreen:
Slika

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a peterp » 15. Mar 2010 ob 15:53

Pa dobro, saj je ok če monterji dostavljajo vmesnike. Samo, ali ni bolj fer do vseh, da vsak odda uradno prošnjo za STB vmesnik, in če si časovno oddal prošnjo prej, prej vmesnik tudi dobiš. Ali pa naj bo tako kot sedaj, da preko neuradnega foruma dobiš STB vmesnik v roku par dni, če ga pa želiš dobiti po uradni poti in z uradnim dopisom, pa čakaš 3 mesece ali več? Poleg tega pa, če bi meni na help desku rekli, da ga lahko dobim, če ga grem sam iskat na Brnčičevo bi ga šel iskat sam. Pa da ne bi kdo rekel, da me ne morejo poklicati - imajo 4 številke, na kateri sem dosegljiv (3xUMTS + stacionarno T-2). Sorči, to se mi pa ne zdi ravno profesionalno... In ker skoraj ne morem verjeti, da dobiš preko neuradnega foruma STB prej kot po uradni poti, se mi vseeno zdi bolj logično, da STB-jev preprosto ni. Ali pa sem zgolj naiven :?

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a kekoke » 15. Mar 2010 ob 16:10

kva zdej? a mislš težit kle al hočš vmesnik?
Enim se zdi tak postopek sporen, drugi ga pa izkoristijo.
Dandanes nima smisla moralizirat. Ne boš nič spremenil. Ja, vam pa da dobro dene. Tud jaz pravim že od prvih dni na forumu pfuj T-2. Če bi hotl tako poslovanje spremenit, so mel že dost časa da bi ga, ampak je očitno ceneje delat brez pametnih pravil in tkole z "uslugami" utišat nergače na forumu.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 16. Mar 2010 ob 11:20

meni tudi HD Amino ....

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a obi » 16. Mar 2010 ob 14:05

da odgovorim Tedy-u in Stancho75
Tedy - tebe ne vem kje so manir oz olike učili ker na PM se ponavadi ne napiše zrihtaj mi en HD amino...... Brez bio kake predstavitve... Pa še to da ti ga na koncu koncev ko vsi naredijo vse namesto tebe (tud obrazec za naročilo dodatnega amina napišejo in oddajo na infotočki) še na dom dostavijo. No comment on that subject.

Stancho75 - če mi še nisi pisal na PM daj podatke na pm bom pogledal kaj se da narest, če si mi že kdaj pisal se opravičujem ker nisem urgiral ker sem v nedeljo po pomoti pobrisal vsa sporočila iz inoboxa.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 16. Mar 2010 ob 15:35

Pozdravljen OBI,
osebnih podatkov ti nisem poslal prejšnje dni. Pravkar sem ti jih poslal na ZS.
V naprej se ti zahvaljujem za tvoj trud, pa tudi če se ne bo dalo urgirat/zrihtat; meni je pomembno, da kot uporabnik me nekdo posluša in se nekako "briga" zame. Toliko boljše če lahko zrihta..
Torej hvala za trud v vsakem primeru :plosk:

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a obi » 16. Mar 2010 ob 21:06

Stancho maš ZS
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

kajjak33
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Mar 2010 ob 21:45
T-2: Že imam
Paket: VDSL

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a kajjak33 » 16. Mar 2010 ob 22:07

Pozdravljeni
Da še jaz opišem svojo zgodbo okoli HD-STBja. Pred cca 3 ali 4 meseci sem na naročniško službo napisal mail da bi hotel zamenjavo mojega standardnega STBja za HD STB.
Odgovorili so mi da to žal ni mogoče saj bi moral spremeniti naročniško razmerje ( trenutno imam brezčasni VDSL) in da bi moral plačati mesečno dodatna 2 EUR-a.
Za moje pojme idiotski odgovor saj to ve vsak da bo pač moral za najem HD STB-ja doplačati k mesečni naročnini.
Vmes sem še nekaj krat klical vendar HD vmesnikov niso imeli.
Ker sem včeraj spet prebiral vaš forum in zasledil da pa sedaj vmesniki so sem danes takoj šel v akcijo
Cel dopoldan sem hotel priklicat center v MB ampak na drugi strani se nihče ni oglasil.
Pa pokličem na splošne informacije in se mi oglasi moški glas s štajerskim naglasom. Povprašam ga kako lahko prikličem center v MB. "Ja verjetno imajo stranke " je bil njegov odgovor.
Pa ne celo dopoldne. Povprašam če imajo HD vmesnike in dobim odgovor da ja.
Se odpeljem osebno v MB da si priskrbim ta prekleti vmesnik.
Pridem tja povprašam za ta vmesnik. Trenutno jih nimajo. So včeraj ravno dali zadnjega. OK. Kako pa mi je lahko človek na informacijah rekel da vmesniki so.
In potem so preverjali koga sem klical. Osebo seveda našli. Ja odgovor, ki sem ga dobil je bil sledeč
Da mi je on odgovoril da vmesniki so ampak da ga jaz nisem vprašal kje so. In torej niso oni krivi da jih v MB pač ni.
No torej sprašujem dalje, da kje pa jih potem imajo če vmesniki so.
Odgovora seveda nisem dobil, ker tega pa ne vejo. Sem jih vprašal če so oni ena firma ali pa ima vsak lokalec niek svoje finte. Da mi naj povejo kje ti vmesniki so pa da grem tja iskat
In potem so mutli kot da smo v vrtcu.
Torej rezime zgodbe.
T-2 mi je všeč, ker zadeva dela in to dobro.
Mi gre pa na živce njihovo poslovanje. Tu se bodo morali še mnogo naučiti. Stranke nismo več taki idioti, da nas lahko vsak ki ima 5 minut časa
po domače povedano nekaj "napizdi".
Sem bil vesel ko se je pri nas pojavil T-2 da sem takoj prešel k njim ker sem hotel da se vnese več konkurence na to področje.
Animiral sem tudi druge. Ampak z tako politiko pa bodo počasi tonili še globlje.
Ni vse v nizki ceni (ki sedaj ni več tako nizka).
Želim pošten in odkrit odnos. Če imajo težave zaradi financ in jim dobavitelji več ne dajo blaga naj to priznajo. Ne pa da nam prodajajo neumne
fore. Kao da je problem nabaviti par 1000 vmesnikov. V tem času recesije bi vsi želeli prodati. Saj jih menda ne sestavljajo v LJ pa da tega ne
zmorejo zaradi povpraševanja.
Torej moje vprašanje.
----- Kako najhitreje priti do HD STB-ja------

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a tonimona » 16. Mar 2010 ob 22:23

slow_slow napisal/-a:Zadevo bi mogel v roku nekaj dni prejeti od monterja.
v KP poslovalnici pa res nimajo zaloge HD vmesnikov.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a obi » 17. Mar 2010 ob 08:05

kajjak33 prosim kontaktni podatki na zs.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 17. Mar 2010 ob 08:34

kekoke napisal/-a:kva zdej? a mislš težit kle al hočš vmesnik?
Enim se zdi tak postopek sporen, drugi ga pa izkoristijo.
Dandanes nima smisla moralizirat. Ne boš nič spremenil. Ja, vam pa da dobro dene. Tud jaz pravim že od prvih dni na forumu pfuj T-2. Če bi hotl tako poslovanje spremenit, so mel že dost časa da bi ga, ampak je očitno ceneje delat brez pametnih pravil in tkole z "uslugami" utišat nergače na forumu.
Ko stranka pošlje dopis, gre ta v sken in takoj v ustrezno skladišče; ko je oprema na voljo se sestavi paket in monter dostavi opremo. Tako preprosto je to, če vse špila.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a nemo » 17. Mar 2010 ob 10:21

Ključni del tvoje trditve je: "če vse špila". Žal pri t2 mnogokrat ne špila in sem zato pred letom ali dvema HD STB dobil, šele ko je posredoval NN. Po redni poti ga najbrž še danes ne bi imel.
Plačaš 100, dobiš 90.

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a peterp » 19. Mar 2010 ob 10:48

No, jaz sem sedaj Amino HD dobil po uradni potri, ga je prinesel monter. Konkretno jaz sem nanj čakal 2 meseca.

mihamarinko
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 15. Okt 2007 ob 20:31
T-2: Že imam

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a mihamarinko » 19. Mar 2010 ob 22:38

Hevidi napisal/-a:
kekoke napisal/-a:kva zdej? a mislš težit kle al hočš vmesnik?
Enim se zdi tak postopek sporen, drugi ga pa izkoristijo.
Dandanes nima smisla moralizirat. Ne boš nič spremenil. Ja, vam pa da dobro dene. Tud jaz pravim že od prvih dni na forumu pfuj T-2. Če bi hotl tako poslovanje spremenit, so mel že dost časa da bi ga, ampak je očitno ceneje delat brez pametnih pravil in tkole z "uslugami" utišat nergače na forumu.
Ko stranka pošlje dopis, gre ta v sken in takoj v ustrezno skladišče; ko je oprema na voljo se sestavi paket in monter dostavi opremo. Tako preprosto je to, če vse špila.
Moram dodati:
Jaz sem dopis poslal v začetku februarja, nisem imel dost močne linije, v dopisu lepo razložil zadevo, da ne glede na delovanje hd programov želim hd vmesnik, dodatna 2€ naročnine, lepo podpisano poslal, dobil odgovor, da je dopis sprejet. Prve štirinajst dni nič, pokličem na t-2, odgovor: smo prejeli vaš dopis, vmesnikov ni na zalogi, ste v čakalni vrsti. Pokličem naslednji teden, se pravi tretji teden, odgovor: sedaj ste pa res na vrhu čakalne vrste, takoj ko bo nova serija vmesnikov, vas bo monter poklical ter dostavil. Kličem četrti teden, odgovor: vaš dopis je bil zavrnjen od tehnika, ker nimate zadostne sinhronizacije modema, ali vas niso obvestili? Seveda zgrožen na odgovorom, zaključim pogovor. V naslednji uri sem dobil od znanca telefonsko številko monterja, zelo prijazen, mu razložil situacijo, je rekel da bo še isti dan preveril. Drugi dan zjutraj me pokliče, točno vedel za kaj se gre pri dopisu, mojem priključku ipd., rekel, da je dobil nekaj vmesnikov in se bo poizkusil oglasiti. Glej ga zlomka, me kliče popoldan, čez pol ure bom pri vas, in res, prišel z novim aminom hd, priklopil v 15 minutah. Zahvala monterju je bila seveda na mestu. Še dodam, vsi hd kanali, razen rtv hd, delajo tekoče.
Očitno marsikaj ne špila

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a robida » 8. Apr 2010 ob 14:56

Mene pa zanimajo vaše izkušnje pri mesečnem računu, ki je prihajal medtem ko ste čakali na HD STB. Ali je bil račun že zmanjšan za 2 EUR ali pa ste morali ves ta čas reklamirati račun? To pa sprašujem zato, ker sem končno nabavil HD TV (Panasonic plazmo) in bi posledično želel imeti tudi STB, ki podpira HD. Razmišljam o paketu Optika T4 vem pa, da v poslovalnici v Kopru nimajo HD STB-jev.

Odgovori