čakanje na TV vmesnik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Cobane » 6. Maj 2010 ob 08:01

Ma, to je smešno... tudi v Jugi si lahko prišel do nemških Mark, banke so sicer imele kurz, denarja pa ne! Na črnem trgu je bilo pa denarja kolikor hočeš.
Tukaj je pa isto... na uradni strani lahko vse naročiš, vmesnike pa dobiš na črnem (neuradnem) forumu preko vez! :grrpc:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a robida » 6. Maj 2010 ob 08:15

nemo napisal/-a:Fantje, super, da pomagate, ampak še bolj bi pomagalo, če bi šefom povedali, da naj se zresnijo in ne ponujajo stvari, ki je nimajo.
Se popolnoma strinjam.
Prav zaradi tega, še nisem prešel na paket T4. Če ni HD STB-jev, je potem nesmisleno naročiti katerikoli paket, ki vsebuje stvari, ki ji ni na zalogi. Jaz vsak teden pokličem v Koper, če so dobili HD vmesnik za TV in odgovor je seveda vedno isti. Dokler ne bo za določen paket, vseh potrebnih stvari na poslovalnici, NE bom sklenil paketa T4 oz. nobenega drugega.
Ko greš v trgovino po sendvič z mortadelo pričakuješ, da bo ta v sendviču ne pa, da dobiš samo kruh, mortadelo pa čez tri mesece. :shock:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Maj 2010 ob 13:56

Cobane napisal/-a:Ma, to je smešno... tudi v Jugi si lahko prišel do nemških Mark, banke so sicer imele kurz, denarja pa ne! Na črnem trgu je bilo pa denarja kolikor hočeš.
Tukaj je pa isto... na uradni strani lahko vse naročiš, vmesnike pa dobiš na črnem (neuradnem) forumu preko vez! :grrpc:
Ma še bolj debilno je, ker ne gre preko nobenih vez, oziroma kakega osebnega zaupanja, ampak se tako samo miri ljudi, ki glasno protestirajo, čeprov je jasno da zaradi tega potrpežljivi čakajo še dlje.

Torej nekako tako, kot če bi dobil marke s svojega računa le, če bi prišel na banko s trobljo in transparenti proti sistemu. Oportunisti kot je npr white si verjetno oblizujejo prste, ko slišijo za tak sistem, enim se pa obrača v želodcu.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a white » 6. Maj 2010 ob 14:59

A zdaj ker se v vseh pogledih in stvareh ne strinjam s tabo sem pa oportunist ? wtf človek, dej ne mi s takimi.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a KoMar » 6. Maj 2010 ob 15:12

Ne se kregat, fantje.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Maj 2010 ob 12:49

a sem kj zamudu, nbenga kreganja ne vidm. Kukr vem oportunizen še ni žaljivka ampak povsem legitimna življenska strategija, od najnižjih oblik življenja naprej. In white, če si v eni od tem lepo povedal kakšna je tvoja življenska strategija, ne vem kaj se razburjaš če še kdo drug to kdaj napiše :S. Če še tebi ni všeč tole razdeljevanje vmesnikov pod pultom, mimo čakalne vrste, res ne vem zakaj T-2 to še vedno dela.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a white » 7. Maj 2010 ob 13:06

Itak da se ne kregamo :shock:

Kje sem to napisal ? Vem da ni nič slabga, v življenju se moraš znajti, to je res ampak sam nisem tak kokr si me prejle opisal. Mi grejo pa na živce neke VIP fore pa veze, tko da tudi teli vmesniki bi mogl bit za vse isto.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Maj 2010 ob 13:38

Se opravičujem, če sem te narobe razbral. Ker vedno nasprotuješ kakim predlogom za izboljšave sem najprej mislu da si zaposlen pr T-2. Potem sem mislu, da maš pač ekstenmo drugačno življensko filozofijo, zdej pa res ne vem več kam bi te dal.
Me pa veseli. da se strinjava glede razdeljevanja opreme.
Pa da neb kdo mislu da moraliziram kle v prazno, tudi jaz bi/sem izkoristil tak sistem, ko se mi je ponudila priložnost. Najbolj trapasto je bit moralist v pokvarjenem sistemu. Pritiskam pa na tiste, ki imajo moč, da naredijo sistem (razdeljevanja opreme) pravičnejši.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a robida » 7. Maj 2010 ob 13:46

No, danes sem poslal mail na naslednji naslov narocniska-sluzba@t-2.net z naslednjo vsebino:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spoštovani!

Kot vaš nekajletni naročnik sem se pred 3 meseci odločil, da bi bilo pametno se naročiti na T4 Optika 10/10 paket.

Ko sem poklical v poslovalnico Koper, da se pozanimam o tem paketu mi je bilo rečeno, da trenutno nimajo na zalogi
televizijske vmesnike visoke ločljivosti, ki je del paketa T4. Zato sem se odločil, da pokličem kasneje, da preverim ali
so televizijski vmesniki visoke ločljivosti prispeli.

Na žalost se po 3 mesecih ni nič spremenilo, pa čeprav ponujate omenjeni paket že nekaj časa. Človek pričakuje, da
so oglaševani paketi na voljo uporabnikom ne pa, da jih NI možno uporabljati, ker nimajo vseh obljubljenih komponent.

Po vsem napisanem se obračam na vas s prošnjo, da mi omogočite uporabo zgoraj opisanega paketa oziroma, da mi
omogočite televizijski vmesnik visoke ločljivosti s katerim bom lahko končno sklenil paket.

V pričakovanju vašega odgovora vas lepo pozdravlja.

Ime priimek
naslov
PTT
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sedaj pa me prav zanima kakšen bo odgovor. :roll:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a white » 7. Maj 2010 ob 15:43

jaz sem samo realen, nimam nikakršne posebne življenjske filozofije, in mi je brezveze sanjati o popolnem svetu, kakor nekaterim tukaj. :nevem:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a KoMar » 10. Maj 2010 ob 13:40

Če novi naročnik vzame paket "Televizija HDTV plus telefon", dobi 100% Amino 130M?

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a Cobane » 10. Maj 2010 ob 13:42

Ne, kar imajo oz. dobijo!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a RobertM » 10. Maj 2010 ob 17:02

KoMar napisal/-a:Če novi naročnik vzame paket "Televizija HDTV plus telefon", dobi 100% Amino 130M?
Kakor kdo.
Za enega sem šparal Motorolo 1910 pa mi potem reče, da je kot škatla za čevlje - zanimivo, da dobim drugi dan ZS z enako vsebino (druga stranka) :hmm:
Sicer pa je zame Amino eden (naj)boljših STB - tudi pri DVB-T sprejemnikih (razen oblika Kinder jajčka) :pivo:



Na TV vmesnike pa boste verjetno še čakali predvsem zaradi strank, ki za svojo opremo ne skrbijo tako kot bi lahko :namrec:
V četrtek ob 22,36 je vžgala ena strela in sem menjal reci piši 15 STB na manjši ulici (+ modemi in telefonija).Zanimivo je predvsem to, da nekaterih strank na tem koncu sploh ne poznam (1-2 napajalca v treh letih) saj opremo primerno ščitijo in izkljapljajo pred prihajajočo nevihto (kljub zaščiti!).Pri sosedih pa sem že tako domač, da samo pozvonim in si kar sam odprem in menjam modem,... :nevem:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Maj 2010 ob 17:19

Na TV vmesnike pa boste verjetno še čakali predvsem zaradi strank, ki za svojo opremo ne skrbijo tako kot bi lahko
V četrtek ob 22,36 je vžgala ena strela in sem menjal reci piši 15 STB na manjši ulici (+ modemi in telefonija).Zanimivo je predvsem to, da nekaterih strank na tem koncu sploh ne poznam (1-2 napajalca v treh letih) saj opremo primerno ščitijo in izkljapljajo pred prihajajočo nevihto (kljub zaščiti!).Pri sosedih pa sem že tako domač, da samo pozvonim in si kar sam odprem in menjam modem,...
se lahko podpisem

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: čakanje na TV vmesnik

Odgovor Napisal/-a KoMar » 10. Maj 2010 ob 18:36

To ne bi smeli kar menjat neskončno število vmesnikov... s tako stranko imate samo izgubo potem :/

Odgovori