Nedelovanje določenega programa

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jul 2010 ob 14:44

Večina "godrnjačev" kaj več od pisanja po tem forumu itak ne naredi. Zgolj pisanje tukaj pa stvari (očitno, ane!?) ne bo kaj dosti premaknilo.

Imate tudi http://www.petitiononline.com/, komot uporabite ;)

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Jul 2010 ob 14:59

Debel je T-2 kitajski zid. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Jul 2010 ob 15:11

Vidiš v tem je razlika KoMar, vsak dan kličem na HD in jim razložim kaj ne deluje. Haska ni nobenega. Preprosto bom na naslednji račun podal ugovor in dal zahtevek za zmanjšanje računa tv storitev (nedelovanje sk in sk+, kockanje HTV in HTV2, kockanje NG in negledljivost RTV Slo HD). Procentualno bom plačal manj in poleg poslal ugovor. Prej dokler je bil gor naš kolega, je dal vsaj kako informacijo o napakah, sedanji delavci t-2 (neuradniki na forumu) pa nič. Vsaj kako osnovno info bi lahko dali.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jul 2010 ob 15:22

Ne, ni jim treba. In vsakič, ko se bo to od njih zahtevalo, jim bo "treba" še manj. Če vidiš, da se stvari glede TV ne premikajo v pravo smer, potem ti drugega kot uradni kanali žal ne preostanejo.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Cobane » 5. Jul 2010 ob 15:33

matjaz1 napisal/-a:Vidiš v tem je razlika KoMar, vsak dan kličem na HD in jim razložim kaj ne deluje. Haska ni nobenega. Preprosto bom na naslednji račun podal ugovor in dal zahtevek za zmanjšanje računa tv storitev (nedelovanje sk in sk+, kockanje HTV in HTV2, kockanje NG in negledljivost RTV Slo HD). Procentualno bom plačal manj in poleg poslal ugovor. Prej dokler je bil gor naš kolega, je dal vsaj kako informacijo o napakah, sedanji delavci t-2 (neuradniki na forumu) pa nič. Vsaj kako osnovno info bi lahko dali.
In kako boš ovrednotil nastalo "škodo"? Četudi jim cel mesec ne deluje 20 programov od 200, je to 1/10 in si torej upravičen do 1,6 € (od 16 €)!
Težko jim boš dokazal, da je teh 20 programov 3/4 programske sheme, ki jo gledaš in da si torej upravičen do 12 €!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jul 2010 ob 15:34

Reklamacije so verjetno lahko samo linearne, jp.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a nemo » 5. Jul 2010 ob 17:00

Že pred dolgimi meseci sem napisal, da nekako še razumem, da pri tako velikem številu programov ta ali oni ne dela. Pač včasih kaj crkne ali pa pritisnejo napačen gumb. Ne morem pa razumeti, da si ne vzamejo petih minut in na spletno stran napišejo: "Zaradi x program y predvidoma do z ne deluje/deluje z motnjami/ne delujejo podnapisi/... Opravičujemo se bla, bla, bla.". Pa tudi namesto vrteče se žoge ali črnine bi lahko na STB dodali pojasnilo. Tehnično to ni težava, saj ga imajo na nekaterih programih, ki ne delujejo 24 ur.
Tako pa imamo v shemi programe, ki ne delajo že več tednov (voom alias rush HD), pa o tem ne vemo nič "uradnega". To je ignoranca uporabnikov, da ji ni para.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Jul 2010 ob 17:57

Zaradi linearnosti je verjetno toliko eksotičnih kanalov, ki dvigujejo povprečje, redko kdo pa jih gleda. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Jul 2010 ob 18:21

Preprosto, plačal bom naročnino za mobilne storitve, internet ostalo bom pa reklamiral z dopisom in jim poslal, da naj mi zaračunajo delujoče storitve. Po njihovi razlagi sem dolžan plačati samo nesporen znesek računa, ostalo pa mi morajo sprejeti reklamacijo in mi na njo odgovoriti, če drugega ne, jim bom naredil delo. :blbl:

SoLoR
Model
Prispevkov: 291
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant 1000/200

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a SoLoR » 6. Jul 2010 ob 10:58

kekoke napisal/-a:Mah kaj se tok pritožujete? Imate pravico do reklamacije sorazmernega dela naročnine ter imate (mislm da ustavno) pravico do združevanja.
Problem je, nočmo reklamirat, hočmo gledat! Pač te letni "eventi" bi pa res mogl delat, ne morm nikol razumet kako lahko kanali ki so popularni "crknejo" ker en ni dekoderja naroču (al pa kaj takega), razumem da se pozabi na kak XY program, ki ga noben ne gleda, samo recimo Športklub (še posebej ker je to "slovenski" program) pa pač ne... Samo čakam kdaj bo EuroSport zdaj pobralo ko je Tour :)

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 6. Jul 2010 ob 14:51

Na forumu sk je moderator napisal naslednje:

To vprašanje morate nasloviti na T-2, ker Sport Klub povsod drugje deluje normalno. Kolikor vem, je to na T-2 ju v zadnjem času redna praksa, da kateri od kanalov ne deluje....oz. je zatemnjen. Očitno se pri njih nekaj dogaja....

Lp

Uporabniški avatar
zagor
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 24. Feb 2010 ob 17:12
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a zagor » 6. Jul 2010 ob 17:09

Iz tega kar je napisal moderator na SK forumu je očitno, da je problem pri T2 in ne pri SK. Meni je pa en študentek na T2 tehnični podpori zadnjič nekaj pametoval, da je problem v tem, ker ne dobijo signala od SK. najbrž so zaposleni na T2 tehnični podpori dobili navodila, da naj folku, ki jezen kliče in se pritožuje zaradi Sportkluba, naložijo, da oni na T2 niso krivi za problem...

BoruTi
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: 100/10, Iptv

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a BoruTi » 6. Jul 2010 ob 19:47

Definitivno preverjeno, da oba Sportkluba povsod drugje delata brez problema, tako da je tukaj grešnik T-2 in naj se neha sprenevedati, mislim, da smo vsi že klicali na Helpdesk in vsak nas odslovi z istimi besedami, tako, da tisti T-2jevci, ki tukaj prebirate članke, mislim, da je več kot očitno, da ljudje ne bodo več dolgo peljali takih BUČ! :grrpc:

reno
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 15:57
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a reno » 8. Jul 2010 ob 14:37

Mene tudi to že kar pošteno jezi, da SK ne deluje in to sedaj že več kot 1 teden če ne celo 2 tedna. Tudi jaz sem klical na T2 kakšen teden nazaj in so mi dejali, da napako že odpravljajo...yeah right. Pa ravno takrat ni deloval, ko je bil na sporedu Wimbledon! na srečo so tudi na DSF prenašali. Upam, da do naslednjih športnih dogodkov to porihtajo, ker bom ubolu če ne bojo.

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a peroa » 8. Jul 2010 ob 14:40

Ko somo že pri DSF-u, lahko bi pri T-2 končno spremenili ime programa v sport1.
Slika

Everybody lies!

Zaklenjeno