Sprememba varnostnega paketa

Vse o T-2 internetu
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a Cobane » 23. Jul 2010 ob 20:13

Sicer ni legalno, pali pa!

Napiši dopis z vsemi podatki in se podpiši kot brat. Nato zadevo poskeniraj in pošlji po pošti ali pa po faksu.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Pegart
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 19:35
T-2: Še nimam

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a Pegart » 24. Jul 2010 ob 00:23

Stvar je taka... je brat napisal, se podpisal in mi poslal poskenirano zadevo, jaz sem pa naprej poslal. Bo tako v redu? Brat itak nima vključenega T-2 maila (vsaj ne ve zanj oz. ga ne uporablja), tako da je vseeno ali pošljem jaz s svojega gmail računa ali brat s svojega.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a Jaka » 24. Jul 2010 ob 00:33

Poslano more bit iz t-2 naslova.

Uporabniški avatar
Pegart
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 19:35
T-2: Še nimam

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a Pegart » 24. Jul 2010 ob 02:36

Aha, torej preostane samo, da pošlje foter s svojega T-2 naslova? Kot pravim, brat sploh ne ve, da ga ima oz. ga ne uporablja. Oz. kako točno je s temi naslovi? Ga dobi vsak naročnik in kako (sprašujem zato, da bi mogoče kar jaz bratu "ustvaril" T-2 naslov (seveda z njegovim dovoljenjem))?

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a The Menace » 24. Jul 2010 ob 09:44

Ob priključki se avtomatsko dobi osnovni mail, ponavadi je ime_priimek@t-2.net, tako da bi ga moral imeti tudi tvoj brat. Vprašaj ga kje ima dokumentacijo od t-2(Poleg pogodbe je dobil še en A4 list papirja na katerem so osnovni podatki priključka, med njimi tudi ta e-mail in geslo).
"Kako je lepo biti glup "

Uporabniški avatar
Pegart
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 19:35
T-2: Še nimam

Re: Sprememba varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a Pegart » 25. Jul 2010 ob 01:46

Škoda, očitno bom moral počakati, da se vrne s potovanja.

Mi pa ne gre v glavo ta logika. Kakšna je razlika, če pošljem jaz z gmaila in ne s T-2 maila, kot če pošljem, spet jaz in ne brat, po pošti ali faksiram (spet jaz). V vsakem primeru ne morejo preveriti, kdo je poslal. Itak je važen dopis, ki ga je napisal brat! Ali pač?

EDIT: Samo sporočim, da je šlo. Dopis z bratovim podpisom, poslan z mojega gmail računa. Danes spremenili in obvestili brata preko mejla.

Odgovori