Katastrofa od t2 računovodstva!!

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 15. Okt 2010 ob 10:58

1. dan: račune izdelamo
1. dan: naročniki dobijo e-račune
1. dan: računi se pošljejo v tiskarno
2. dan: natisnjeni računi gredo na pošto
3. dan: morda se kakšen račun stiska šele danes in gre zato šele 3ji dan na pošto
3. dan ->: odvisno od sposobnosti pošte so računi pri naročnikih

Skratka, T-2 svoje opravi v enem dnevu.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 15. Okt 2010 ob 11:03

vijavaja napisal/-a: Spremenim paket na T4, pa dobim dopis, da se mi zahvaljujejo, ker sem postala njihova naročnica (WAU - glej števec). Dva dni prej pa pošljejo dopis, da bodo namesto mene odjavili kabelsko TV, pa je nimam več že skoraj tri leta.
Morda malce neupravičeno nejevolja; zahvala in pozdrav je hkrati tudi vračilo podpisane in ožigosane (nove T4) pogodbe s strani T-2. Veliko jih prehaja iz recimo samo neta na četvorček in za njih so še kako pomembne tudi odjave ostalih operaterjev (za detajle o odjavljanju namesto tebe in konkretne napake prosim na ZS, da pogledam).
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Cobane » 15. Okt 2010 ob 11:23

voyager2 napisal/-a:Dejmo se vseen omejit na računovodstvo v tej temi. Skratka nobene "katastrofe" od T-2 računovodstva pri pošiljanju računov ni. Še edini argument, ki je razumljiv je da bi radi račun približno takrat, ko se dobi plača. Vse ostalo so bolj ali manj bla bla bla argumenti. Ker tisti, ki mu kot podjetniku plačilo enega računa predstavlja tako veliko dodatnega dela, se mi kar smili. Ali je neverjetno neučinkovit pri svojem delu ali pa mu gre predobro.
Voyager, sklepam, da si ti tajkun ali pa denar kakorkoli drugače kradeš, da si lahko privoščiš tajnico, ki ti dnevno odpira pošto in računovodkinjo, ki takoj plača račun. Ostali, da so učinkoviti in jim na koncu dneva ostane še kakšna minuta prostega časa, si delo po vsej verjetnosti malo organizirajo.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 15. Okt 2010 ob 11:44

Kaj čem, sem pač sposoben sam, brez težav v kakšni minutki opraviti delo, ki tebi klub silni organizaciji vzame vsaj teden če ne 14 dni.

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a dal » 15. Okt 2010 ob 13:39

Hevidi napisal/-a: 2. dan: natisnjeni računi gredo na pošto
3. dan: morda se kakšen račun stiska šele danes in gre zato šele 3ji dan na pošto
3. dan ->: odvisno od sposobnosti pošte so računi pri naročnikih
Skratka, T-2 svoje opravi v enem dnevu.
In kaj vaš tiskar pravi na te kritike o neprestanem zamujanju računov? Mogoče mu predlagate, naj pošto oddaja na drugi pošti?

Ali pa uporabite tiskarja, ki ima bolje organizirano distribucijo (to so naprimer vsi tiskarji, ki tiskajo za konkurenco).

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 15. Okt 2010 ob 14:28

:)

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 15. Okt 2010 ob 20:53

Jaz od kar imam e- račun nimam nobenih problemov....tako ,da .... :rtmT2: :plosk:priporočam vsem ,ki vas daje .....karkoli že,....le tako naprej t-2 pa zjebi v vsem ta k..... telekom. :hudicek:

vijavaja
Model
Prispevkov: 317
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 17:35
T-2: Že imam
Paket: paket štirica na 10/10 optiki
Kraj: Koper

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a vijavaja » 16. Okt 2010 ob 20:23

Hevidi napisal/-a:
vijavaja napisal/-a: Spremenim paket na T4, pa dobim dopis, da se mi zahvaljujejo, ker sem postala njihova naročnica (WAU - glej števec). Dva dni prej pa pošljejo dopis, da bodo namesto mene odjavili kabelsko TV, pa je nimam več že skoraj tri leta.
Morda malce neupravičeno nejevolja; zahvala in pozdrav je hkrati tudi vračilo podpisane in ožigosane (nove T4) pogodbe s strani T-2. Veliko jih prehaja iz recimo samo neta na četvorček in za njih so še kako pomembne tudi odjave ostalih operaterjev (za detajle o odjavljanju namesto tebe in konkretne napake prosim na ZS, da pogledam).
Gledano formalno-pravno se takšne stvari rešujejo z aneksi k osnovni pogodbi, pa teh zmešnjav (in slabega vtisa) ni.
Slika

zdenka17
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 24. Mar 2010 ob 16:10
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a zdenka17 » 18. Okt 2010 ob 07:31

gogi1 napisal/-a:Jaz od kar imam e- račun nimam nobenih problemov....tako ,da .... :rtmT2: :plosk:priporočam vsem ,ki vas daje .....karkoli že
Prvič, če bi si mal prebral nitko, bi ugotovil, da to nekaterim pač ni opcija.
Drugič, težave ima T-2. Z dostavljanjem računov. Ne vem zakaj tvoja priporočila letijo na uporabnike.
gogi1 napisal/-a:le tako naprej t-2 pa zjebi v vsem ta k..... telekom. :hudicek:
Lepo da si simpatizer, ampak to res nima nobene zveze s tematiko. Daj si v podpis ali pa si najdi primerno nitko. Ker izpade otročje.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 18. Okt 2010 ob 10:26

vijavaja napisal/-a:Gledano formalno-pravno se takšne stvari rešujejo z aneksi k osnovni pogodbi, pa teh zmešnjav (in slabega vtisa) ni.
Imaš prav, tu je še možnost izboljšanja.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 18. Okt 2010 ob 10:38

zdenka17 napisal/-a: Drugič, težave ima T-2.
Kje točno? Lahko kr po mojih točkah pokažeš...
:rtmT2:

zdenka17
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 24. Mar 2010 ob 16:10
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a zdenka17 » 18. Okt 2010 ob 11:09

z dostavljanjem računov v doglednem času. Me prav nič ne zanima ali je kriv poštar, tiskar ali čistilka. Pošiljatelj je T-2.
Po tvojih točkah pa se bo moral sprehoditi kdo drug. Upam da bo na podlagi ugotovitev povlekel pravilne poteze. Jaz nisem plačan za to.

mrki25
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 20. Feb 2010 ob 12:59
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a mrki25 » 18. Okt 2010 ob 23:11

Sam imam trenutno tud ta problem prejšnji teden bi moral dobit položico pa je nisem,Poklical sem na t-2 kjer mi je gospodična rekla da bo posredovala naprej da mi pošljejo še enkrat položnico z dopisom da mi ne smejo dati opomin i je rekla da bi moral danes dobiti .Počakal bom še jutri poštarja potem pa zgleda treba spet klicat...

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 19. Okt 2010 ob 08:58

Kaj lahko T-2 naredi več kot to, da račun pošlje? Nič, razen, da ti ga jst osebno prinesem...
Če želimo vse ostale dejavnike izločit je tu samo e-račun primeren.
:rtmT2:

mrki25
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 20. Feb 2010 ob 12:59
T-2: Že imam

Re: Katastrofa od t2 računovodstva!!

Odgovor Napisal/-a mrki25 » 19. Okt 2010 ob 11:12

Ne vem kaj lahko t-2 nardi sam če jst ne dobim položnice nisem dolžen plačevat opominov , to kdo tle ne dela kokr treba pošta al t-2 me ne zanima, to je njihov problem ne moj. Nemislim pa za vsako položnico klicat na t-2.

Odgovori