Menjava varnostnega paketa

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
jemecm
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Škofja Loka

Menjava varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a jemecm » 16. Nov 2006 ob 17:09

Pozdravljeni.

Za T2 sem naročil visoko varnost, in sem pred 14 dnevi že pisal pisno prošnjo za zamenjavo iz visokega na nizki paket, ampak paket še ni spremenjen.

Zanima me, koliko časa traja, da pride sploh do spremembe.

Hvala za odgovor!

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 16. Nov 2006 ob 17:17

takole ti bom povedal,jaz sem poslal po faksu prošnjo za spremebo varnostnega paketa.Pa tej gospodi ni in ni šlo.Dva in to sam dva dni sem jih prosu in mel razumevanje pa so mi zmerom odgovarjal da niso še v administraciji skeniral mojo prošnjo njim da to naredijo. Tako da sem dobesedno popizdu jih skurcal jim povedal kar sem se takrat spomnu ampak verjemi da nebi rad slišal kaj.In jim je zaleglo,čez tri ure so mi pol naredili zdaj je pa mir.tako da se jih kar loti na 0590 00002 in jim sam teži in to večkrat na dan :twisted:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Odgovor Napisal/-a white » 17. Nov 2006 ob 09:24

haha stik ti pa tut nimaš pojma....fora je da v klicnem centru niso nič krivi za to, če v admin. ne skenirajo dokumenta, zato je edina prava rešitev da se osebno zglasiš in se zdereš na tiste v sprejemnici

Uporabniški avatar
rok86
T-2jevec
Prispevkov: 61
Pridružen: 9. Jun 2006 ob 15:18
T-2: Že imam
Paket: 1/1

Odgovor Napisal/-a rok86 » 17. Nov 2006 ob 09:27

Napiši mi ID na ZS, da preverim če je dopis že skeniran.

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 17. Nov 2006 ob 13:38

white napisal/-a:haha stik ti pa tut nimaš pojma....fora je da v klicnem centru niso nič krivi za to, če v admin. ne skenirajo dokumenta, zato je edina prava rešitev da se osebno zglasiš in se zdereš na tiste v sprejemnici
misliš da sem tolk trapast da ne vem kje naj bi to skeniral?Sam hakelc je v tem da do tih bogov v administraciji ne prideš kar tako in je potrebno pol urgirat in zahtevat al lepo al pa grdo na 02 pa tud na 00 se pravi tam kjer imaš podane tel.št., do administracije da bi prišel pa lahk sam sanjaš se že pol oni naprej zmenijo med sabo in jih pobezajo zarad mene jim pa lahko tud povejo kaj sem jim reku se prav nič ne bojim.Uglavnem so oni zarad nas tam ne mi zaradi njih če nas ne bi bilo bi lahko to štacuno zaprli in šli krampat na ajzenpon.Da pa jim tolk uzame časa nekaj papirjev skenirat pa tud vem kolk je potreba časa nism od včeraj.Da bi pa vsi hodil tja za take malenkosti tja na Brnčičevo pol pa nevem kam bi prišli pa tud nismo vsi iz LJ doma smo tud od kod drugod.

acdc
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 21:45
T-2: Še nimam

Re: Menjava varnostnega paketa

Odgovor Napisal/-a acdc » 17. Nov 2006 ob 13:56

jemecm napisal/-a:sem pred 14 dnevi že pisal pisno prošnjo za zamenjavo iz visokega na nizki paket, ampak paket še ni spremenjen.
Welcome to the club. Do sedaj že trikrat faksiral za spremembo hitrosti, a še vedno nič. Če za prvič (pred mesecem) in drugič še razumem, da nisem napisal naročniške številke, pa za tretjič malo težje. S tem, da pri faksih še delo s skeniranjem odpade.

De ne bo pomote, ni problem v tem, da hitrost pri meni ne bi bila možna, ker še iz časov problemov z ISDN vem, da je.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Nov 2006 ob 14:14

Folk, preverite, če je na teh dopisih vaš lastnoročni podpis gor! 8)
Optika 100/10

acdc
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 21:45
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a acdc » 18. Nov 2006 ob 11:44

Podpisano in poštemplano. Takšen je že template za faks dopise v firmi. :)

Alex007
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 16:08
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Alex007 » 24. Jan 2007 ob 16:22

Sem našel tole temo, imam isti problem.

Poslal sem fax prejšnji teden, lastnoročni podpis je gori, tudi moji podatki, še telefon sem dal. Me ne bi motilo nič, če mi ne bi bilo rečeno, da bo to že v ponedeljek urejeno. Klical sem že ene dvakrat, fax so očitno dobili, ustavilo se je pri "skeniranju v administraciji" :?: Na HDu mi je že bedno morit, ker očitno se obračam na napačne. So v redu fantje in dekleta sicer.

Torej kako je lahko skeniranje faxa ( :?: ) problem me res zanima. In po kakšnem principu te dopise/prošnje rešujete?

Zdej sprememba varnostnega paketa se mi ne zdi nek velik podvig, samo me zanima če bi tudi kje drugje imel takšno "čakalno dobo". A ni bolje zaposlit enga študenta za par evrov na uro, da to skenira in da so stranke zadovoljne kot pa da se pusti ljudi čakat po tedn in več?

Or is it just me.

pavlopavlin
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 4. Feb 2007 ob 13:54
T-2: Že imam
Paket: VDSL 1/256
Kraj: Ljubljana-Vič

Odgovor Napisal/-a pavlopavlin » 6. Mar 2007 ob 17:03

Ja st sm tut poslal pismo za zamenjavo varnostnega paketa ene 14 dni nazaj pa mi še nč niso spremenil. Pismo je bilo napisano po vseh predpisih našega jezika napisal sem št. priključka, pa seveda latnoročni podpis in poslano na brnčičevo.
V čem težava?
A to vedno tok cajta traja?

Uporabniški avatar
Boro
Znanec
Prispevkov: 82
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 07:03
T-2: Že imam
Paket: Paket T4 Giga 20/2 Mbps
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Boro » 6. Mar 2007 ob 18:58

NE MISLIM BRANT T-2 team ampak oktobra lani ko sem prvič priklopljen
na T-2 omrežje sem tako kot večina izbral napačen varnostni paket ,ne zavedajoč se posledice tega glede na to za kaj nas večina rab internet :roll: . potem ko sem izvedel kaj in kako sem po faxu poslal dopis ( prošnjo ) za nizko varnost , ko sem po šihtu prišel domov me je čakala elektronska pošta z obvestilom da je varnostni paket spremenjen.
Tako da v mojem primeru so se odrezali KOT V NEMČIJI.
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2007 ob 05:59

Malo poteži na HD ali pa dežurnim T-2jevcem na tem forumu.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori