Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Dec 2010 ob 10:11

Hevidi, ne moti me toliko podražitev, kot pa pokanje šivov na vseh frontah!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a lumpek » 2. Dec 2010 ob 10:13

slow_slow napisal/-a:Lumpek, kje je možno imeti amis optiko?
pokritost pri optiki pomoje nima vpliva na cene, ker nisi omejen s storitvami (npr. nemores zagotavljat data vsepovsod) pri slabi pokrostosti, kot je to pri mobitelu.
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 2. Dec 2010 ob 10:16

? ok nix jasno, amis optika niti približno ni dostopna tako kot T-2 pa čeprav tudi T-2 še nima pokrito veliko.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a nemo » 2. Dec 2010 ob 10:16

Jaz pa samo malo drugače ponovim, kar sem že zapisal: ok, podražili ste, ker se sicer račun ni izšel. Vsak ima možnost, da pogleda, če lahko kje drugje ceneje pride skozi. O tem ni debate.

Ampak hkrati je pa zdaj čas, da se začnete obnašati kot resna firma, pri kateri večina stvari veliko večino časa dela brez problemov. Reševanje problemov preko zs na neuradnem forumu mora - recimo - postati, nepotrebno. Ob cenah, ki so precej primerljive s konkurenco - čeprav morda malo nižje -, se ne morete več onbašati kot četica simpatičnih amaterjev!
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Dec 2010 ob 10:17

lumpek napisal/-a:pokritost pri optiki pomoje nima vpliva na cene, ker nisi omejen s storitvami (npr. nemores zagotavljat data vsepovsod) pri slabi pokrostosti, kot je to pri mobitelu.
Seveda jo ima... če imaš samo pet uporabnikov in če jim daš vse zastonj, to ne bo nek hud strošek za firmo. V ceniku se pa seveda lahko hvališ, kako si poceni pri optiki! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a peroa » 2. Dec 2010 ob 10:20

nemo napisal/-a:Jaz pa samo malo drugače ponovim, kar sem že zapisal: ok, podražili ste, ker se sicer račun ni izšel. Vsak ima možnost, da pogleda, če lahko kje drugje ceneje pride skozi. O tem ni debate.

Ampak hkrati je pa zdaj čas, da se začnete obnašati kot resna firma, pri kateri večina stvari veliko večino časa dela brez problemov. Reševanje problemov preko zs na neuradnem forumu mora - recimo - postati, nepotrebno. Ob cenah, ki so precej primerljive s konkurenco - čeprav morda malo nižje -, se ne morete več onbašati kot četica simpatičnih amaterjev!
Mislim, da je to poanta te celotne debate. Se pa vprašanjem na to temo naši vrli neuradniki pridno izogibajo in rajši primerjajo cene s konkurenco.
Slika

Everybody lies!

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 2. Dec 2010 ob 10:23

Treba je bit objektiven... tle nobena marketinška zgodbica ne skrije dejstev, da so bile pretekle cene storitev nerentabilne in so letošnja dogajanja samo stabilizacija poslovnega modela T-2ja, ki postaja vzdržen, v dobro nas vseh.
:rtmT2:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 2. Dec 2010 ob 10:29

Točno tako, pogledati v oči in povedati po pravici.

To je neprecenljivo.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a roCkY » 2. Dec 2010 ob 10:34

Hevidi napisal/-a:Treba je bit objektiven... tle nobena marketinška zgodbica ne skrije dejstev, da so bile pretekle cene storitev nerentabilne in so letošnja dogajanja samo stabilizacija poslovnega modela T-2ja, ki postaja vzdržen, v dobro nas vseh.
(Pre)pozno glede na to, da je nevihta že nad hribom.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 2. Dec 2010 ob 10:35

peroa napisal/-a:Se pa vprašanjem na to temo naši vrli neuradniki pridno izogibajo
Se ne strinjam, dajemo svoj max, res pa je da se vsega ne da odpravit, ko nekdo nekaj zahteva.

Treba je tut priznat, da ni vse popolno, kje pa je? Skratka, eno celostno sliko je treba vzet, res pa je da s(m)o forumaši ponavadi v tistem % uporabnikov, ki so najzahtevnejši in tut odkrijejo kakšne pomanjkljivosti.

Za te prispevke in komentarje se vam zahvaljujem, saj nam pomagajo biti boljši.
:rtmT2:

GregecSLO
Navdušenec
Prispevkov: 638
Pridružen: 29. Sep 2009 ob 18:29
T-2: Že imam
Paket: 20/10

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a GregecSLO » 2. Dec 2010 ob 10:47

V firmi smo izbrali T-2 za voip in inet.
Imeli smo možnost tudi pri Amisu, Siolu, Telemachu itd....

Do danes sta bili med delovnim časom samo 2 prekinitvi VoIP iz strani T-2 (v obdobju 2 let).

Kolega sistemc v drugi firmi ima Siol ter backup inlife. Nikdar in nikoli ne bo dosegal takega uptima
kot ga imamo mi pri T-2.
Zato ostajamo do konca, ne glede na podražitev. Jebat ga tak % uptime se plača in eni to cenimo.

Moti pa me edino to da se ne razloži zakaj je prišlo do izpada nekatere to zanima + rabimo za dokumentacijo, notr ne morem napisat
je pač T-2 crknu...
In pa motijo me prekinitve neta za 1-5 min ob 1 in 2 zjutraj vsaj 1-2 krat na teden... Delamo backupe (40 GB) in ko pade linija pade backup...

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 2. Dec 2010 ob 10:52

Minil je en dan pa se še vedno nisem ohladil, zato prosim enega neuradnika, da mi izračuna novo ceno mojih storitev. Brezčasna optika 10/10 (paket), dodana ena tv (ne hd) in še ena mobilna številka. Koliko se bo podražalo?

Naslednji odgovor, ki me zanima. Kdaj bo začel delovati Rush HD in oz. kdaj bo končno delovalo vsaj en dan toliko programov, kolikor jih plačujem in kdaj bom lahko uporabljam mobilni internet tudi kje drugje kot v NM (mislim na dolenjsko, da je ob kdo omenjal Ljubaljane ipd), ne pa da moram imeti tudi Simobilov brezčasni paket, če hočem še kje drugje kaj narediti.

Pa kdaj bo paket HBO popoln, kot ga ima npr. Siol, če že hočete, da ga naroči še kdo?

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 2. Dec 2010 ob 11:05

Podraži se ti 2€ brezčasni in 2€ mobilna, torej skupaj 4€. Celokupno gledano je T3 postal relativno še bolj ugoden (če sešteješ storitve in podražitve, bi se samo brezčasni moral podražiti za 6€ = L + 2xSIM).

Za Rush HD in HBO nimam odgovora, za celotno programsko shemo je tako, da je variabilna brez predhodne napovedi (Opomba na spletu: Programska shema se lahko kadarkoli spremeni).

Za mobilni internet takrat, ko se bodo postavile nove bazne postaje (bo v celoti odvisno od novega lastnika). :nevem:
:rtmT2:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 2. Dec 2010 ob 11:17

:D

Se pravi naročniki T3 paketov z novo podražitvijo še več privarčujemo.

;-) Se opravičujem.

Je pa res, da je T-2 pošteneo rekel, da je "podražil" storitev, ostali pa nekako "osvežujejo pakete".

Isti šit.

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a martis » 2. Dec 2010 ob 11:44

Hojla!!!

Pa kaj ste se tako na T2 neuradnike spravli :grr:

Saj pa oni niso krivi za podražitev. Svoje usluge na ZS nam pa tako ali tako nudijo prostovoljno... jim nebi bilo treba.

Me zanima, koliko kroničnih nergačev na tem forumu je pripravljenih volontersko podpirati svojo firmo :?:
Pa zanima me tudi, če je pri teh nergačih na šihtu vse tako 100% porihtano (seveda, če sploh imajo šiht) :?: :!:

Zaklenjeno