Težave z novim webmail vmesnikom

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
serznoz
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 3. Feb 2011 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4

Težave z novim webmail vmesnikom

Odgovor Napisal/-a serznoz » 3. Feb 2011 ob 16:52

Načeloma sem zadovoljen s T-2, bom pa opisal katastrofalno izkušnjo z elektronsko pošto, odkar deluje novi vmesnik.

Imam dva e-naslova. Eden deluje normalno, drugi pa, odkar je novi vmesnik, ne prikaže sporočil v mapah. Pošto normalno lahko pošiljam, je pa ne v mapi Posnano ne vidim. Število sporočil v desnem spodnjem vogalu deluje pravilno, kaže mi tudi zasedenost predala. Na F5 mi pove, da v poštnem predalu ni sporočil, kar je neumnost. V mapi Prejeto mi prikazuje število neprebranih sporočil. Doma prejeto pošto normalno spremljam preko Windows maila, ki pušča sporočilo na serverju. Predal bo poln, pa ga ne morem izprazniti.

V zadnjem mesecu sem opravil več telefonskih pogovorov s tehnično pomočjo, pisal na naročniško službo, urgiral, bentil. Vedno sem bil v stiku z drugim. Vsakemu sem moral zgodbo povedati od začetka. Vsi so jo razumeli, meni se pa sporočila še vedno ne prikazujejo. Na zahtevo, da mi končno povedo osebo, ki mi bo zadevo uredila, niso odreagirali. Enkrat me je eden klical nazaj in sva se dogovorila, da naj preverim naslednji dan, če deluje, pa ni, pa sem pisal, pa odtlej tišina.

Naveličal sem se urgiranja, zamenjat jih zaradi tega ne mislim, ker sem na FTTH, je pa to živa groza.

A ima kdo kakšno idejo?

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1490
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Težave z novim webmail vmesnikom

Odgovor Napisal/-a Skorc » 3. Feb 2011 ob 17:25

Ja,pisno reklamacijo. Ne pozabi navesti oba naslova, primarnega in sekundarnega ter natanko navesti pripombe.

Edit:
Uuuuuuuuuuups, spregledal sem, da si poslal pisno reklamacijo. Jah, če ni odziva ... naslovi pripombo na direktorja. Ti garantiram, da bo v hipu urejeno. Sem sicer nikoli nisem imel pripomb nad odzivnostjo tehnične podpore in sem zadovoljen tako z uradnimi kot neuradnimi potmi (na forumu) prijav napak.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Težave z novim webmail vmesnikom

Odgovor Napisal/-a NoName » 3. Feb 2011 ob 21:09

serznoz, vidim, da si si vzel cajt pa spravil pisati tolko dolgo objavo, pol verjetno nebo problem , da mi privat posljes kaksne narocniske podatke ter po moznosti tudi kak screenshot ali dva, pa ti bom po najboljsih moceh poskusil pomagati. ti ne bo vzelo vec kot minuto ali dve...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Odgovori