zaračunavanje

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
feri1
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 17. Feb 2011 ob 08:30
T-2: Že imam
Paket: tv

zaračunavanje

Odgovor Napisal/-a feri1 » 31. Mar 2011 ob 20:29

zdravo, evo, s t-2 so mi poslali odgovor priporočeno, da zavračajo mojo pritožbo.
Imel sem prijavljeni paket M dolgo časa - več mescev. Potem sem hoto odjaviti in sem šel na internetni vmesnik in odjavil, ko sem videl na tv, da je še vedno prijavljeno sem odjavil še prek televizije. Zaračunali so mi paket L, ki ga nisem niti prijavil, zdaj pa več ne spreminjam nič, ker vedno ko kaj naročim ali odjavim potem zaračunajo. Ženska ni napisala kdaj pa bi naj prijavil paket L, samo da sem ga odjavil.


Eno kilo kruha bo manj.
Enkrat so obljubljali tv pink en mesec zastonj, pa sem prijavil in seveda so zaračunali, spet pritožba, takrat so vrnili 5 eur.
Samo ne vem če je to tistih 5 eur ali tistih, ko sem se pritožil zaradi telefona.
Pri prehodu telefona k T-2 so namreč navedli, da bojo plačali stroške prehoda, sledilo je 6 mesečno mukotrpno večkratno pošiljanje računa, bančnega izpiska, transakcijskega računa, potem pa so samo napisali, da je odobreno.
Če vse slovenčeke tak napizdujejo bojo kuj odplačali kredite.

Uporabniški avatar
aleksuu
Model
Prispevkov: 237
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 15:59
T-2: Že imam
Kraj: Koper

Re: zaračunavanje

Odgovor Napisal/-a aleksuu » 1. Apr 2011 ob 11:21

Ne vem, zakaj ima dosti ljudi toliko takšnih in drugačnih problemov.

Iz svojih izkušenj lahko povem naslednje:
Nona je bila naročnica TV in telefona več kot dve leti in pol. Nakar sem se preselil k njej zaradi študija, in sem šel na T2 s pisnim obvestilom, da bi želeli vzeti še T2 internet. Datum je bil 2.8. Na koncu so nam zaračunali 96,6% skupne cene, kar znaša tisti en dan. Tako da so bili prav pošteni.
Slika

Odgovori