Mobilna telefonija / paketi

Splošni pogovori o T-2
webcool
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 20. Okt 2011 ob 12:23
T-2: Že imam
Paket: T4 optika 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a webcool » 20. Okt 2011 ob 16:39

@Cuf ... tale tvoja je pa čist mim.

1.)
Forumi obstajajo PRAV ZATO, da določena oseba, ki ji kakšna stvar ni jasna ali kako drugače razumljiva, obrne po pomoč ljudem na forum, kjer lahko upravičeno pričakuje odgovor in pojasnila na njemu nejasna dejstva.

2.)
Pritrjujem tvoji ugotovitvi, da nihče nikomur NI DOLŽAN odgovarjat in pojasnevati na njegova zastavljena vprašanja, ravno tako, pa ti obenem zagotavljam, da sam - nisem nikogar prisiljeval in od njega zahteval pojasnila in odgovore na zastavljena vprašanja in se zavedam, da so T-2jevci in njihovi odgovori zgolj dobronamerni. Ne vem od kod tebi da kdo nekoga prisiljuje, izsiljuje, ipd. za dane odgovore !?

3.)
Moj nesporazum z moderatorjem je zgodovina in se zahvaljujem za vse odgovore, pa bili takšni ali drugačni.

Hvala vsem

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 20. Okt 2011 ob 16:54

No pa bom še jaz malo offtopic,

Da malo razložim za razumevanje, kakšna so nepisana (ali mogoče pisana) pravila pisanja postov.

Če napišeš "afna ime" se post nanaša na osebo čigar ime je napisano za afno.
Če navedeš določeno besedilo in napišeš post, se post nanaša na navedeno besedilo ( iz katerega je tudi razvidno kdo ga je napisal).
Če pa se objavi post brez česar koli, se ta v 99% procentih nanaša na post, ki je napisan pred njim.
Tisti 1% pa je navadno, novo vprašanje na določeno temo, oziroma odgovor na določeno temo, ki pa je dejansko odgovor.

Sedaj pa nazaj na temo...
lp, Ika13

Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a Cuf » 20. Okt 2011 ob 17:00

Lepo povedano, hvala Ika13.

Samo to mi gre v nos, da slow-slow se je javno lepo opravičil, webcool pa njemu ne, klub temu, da ga je na prejšnji strani grdo napadel in ozmerjal.

To je to z moje strani.

webcool
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 20. Okt 2011 ob 12:23
T-2: Že imam
Paket: T4 optika 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a webcool » 20. Okt 2011 ob 17:57

@Ika13
Res ne vem čemu in komu je bilo potrebno tvoje pojasnilo. Vseeno hvala za tvoj čas in trud.

@Cuf
Nikakor te ne razumem - in v prvi vrsti sem se ponovno oglasil ravno zaradi tebe, da ti repliciram na tvoje nebuloze. Prosim, vzemi si čas in še enkrat preberi omenjeni moj post, in tako meni kot ostalim pojasni in pokaži - kje, kako in s čim zapisnim SEM NAPADAL in OZMERJAL moderatorja slow-slow !? Sam imam občutek, da je bilo moje pisanje korektno in skladno s predpisi in pravili ki veljajo na tem forumu, če meniš da temu ni tako - se enostavno obrni na ADMINA tega foruma ter mu povej o mojem pisanju.
Cuf, če bi moderator smatral da sem ga s svojim pisanjem napadal in zmerjal, verjamem, da bi me kot moderator o tem sam opozoril, in takrat bi se mu za morebitne moje neprimerno izražanje tudi opravičil - sorry, zgolj zaradi tvoje želje pa tega ne mislim narediti, še posebej zato, ker kot sem že omenil, menim da nisem pisal v nasprotju z pravili in predpisi ki veljajo na tem forumu.

Še mal o temi - odgovore na vprašanja sem dobil. Hvala vsem še 1x, tebe Cuf pa sprašujem - kako ti šiba tvoj PAKET ?

Lp prav vsem

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 767
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a Tosho » 20. Okt 2011 ob 18:02

A se ne bi malo nehali dajat eden z drugim? Je tema že čisto medsebojno nakladanje postala...
Slika

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Mobilna telefonija / paketi

Odgovor Napisal/-a KoMar » 20. Okt 2011 ob 18:09

Dovolj je bilo ;)

Zaklenjeno